21 Ocak 2014 Salı

Benim Hala Umudum Var 29.Bölüm Fragmanı izle FOX TV


Benim Hala Umudum Var 29.Bölüm Özeti
Hakan’ın teklifi Umut’un kafasını karıştırır. Artık kalbiyle değil, mantığıyla karar vermenin doğru olacağına inanır. Çıkan haberler nedeniyle kanallar Hakan’ın işlerini bitirmeye karar verir. Umut ve Hakan magazin haberleriyle daha da yıpranmak istememektedir. Ozan Umut’un ses kaydını dinlemesi için elinden geleni yapar fakat Ozan’a karşı güveni sarsılan Umut onu dinlemez. Ses kayıtlarını siler. Umut’un Hakan ile evlenmeye karar verdiğini öğrenmesi ise Ozan için tam bir hayal kırıklığıdır. Hakan hakkında bildiklerini ispatlamaya çalışmaktan vazgeçer. Melis’in bebeğini aldırmadığını öğrenince kendisini bekleyen hayata yakınlaşmaya çalışır. Mete’nin Hakan’ı canlı yayında zor duruma düşürmek için hain bir planı vardır. Ragıp ve Özen’in ilişkisi artık su yüzüne çıkmıştır. Emel bu ilişkiyi öğrenince boşanmaya karar verir. Araba yarışlarına katılmaya başlayan Rüzgar, Ragıp ve Ozan’ın hayatını derinden sarsar.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Star TV'de 28 Ocak'da ekrana gelecek olan benim hala umudum var 29.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/benim-hala-umudum-var-29-bolum-fragmani.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder