30 Nisan 2014 Çarşamba

Kardeş Payı 11.Bölüm Fragmanı 8 Mayıs 2014


Kardeş Payı 11.Bölüm Özeti
Habersiz Düşman! Sıcacık aile komedi dizisi ‘‘Kardeş Payı’’ onuncu bölümü ile Star’da ekrana geliyor. Yiğit'in babasından aldığı emirle hareket geçen elektronik uzmanı Duran Delioğlu, bakalım öldürmek için kimi seçecek? Tüm olanlardan habersiz Metin ve Ali, babalarının gözüne girmek için çalışmaya devam ederken yolları Sezai'yle kesişiyor. Sezai'nin bir iyiliğe ihtiyacı var. Hamiyet evde ikinci bir kadından rahatsız, neredeyse bunalımda. Onu bu halden kurtarmak ise evlatlarına düşüyor. Feyyza ise Hilmi'nin yeni yatırımının düzenlemelerini yaparken kendini ummadığı bir hesaplaşmanın içinde buluyor.
Star TV'de 8 Mayıs'da ekrana gelecek olan kardeş payı 11.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/kardes-payi-11-bolum-fragmani-8-mayis-persembe.html

Kurtlar Vadisi Pusu 225.Bölüm Fragmanı 8 Mayıs Perşembe


Kurtlar Vadisi Pusu 225.Bölüm Özeti
Şamil, Dişçi'nin kontrolünden çıkmaya çalışırken geçmişiyle ilgili hayati bir gerçek ortaya çıkar. Dişçi, Şamil'den sonra kimi ele geçirecektir? Mete, Arif ve Abdülhey'i aldıktan sonra KGT'den ne isteyecek? Mete kimlerle işbirliğine gidecek? Kara ve Siyah Sancak ekibine baskın düzenleniyor. Kara işkencelerden sağ çıkabilecek mi? Bu baskının kaynağı Tapınakçılar mı? Dişçi, Raskoln'e ihanet mi edecek? Baltazar ve Pusat, Polpo'dan intikam alacak mı? Raskoln kimin tarafını seçecek? Safiye abisi Polat Alemdar'ın yaşadığını öğrenmişti. Artık yeni planlar yapan Safiye'nin alacağı kararlar içerisinde Cahit olacak mıdır? Abdülhey, maruz kaldığı işkenceler sonucunda konuşacak mı? Abdülhey'den hangi bilgileri almak istiyorlar?
ATV'de 8 Mayıs'da ekrana gelecek olan kurtlar vadisi pusu 225.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/2014/05/kurtlar-vadisi-pusu-225-bolum-fragmani-8-mayis-persembe/

Paşa Gönlüm 3.Bölüm Fragmanı 8 Mayıs Perşembe izle


Paşa Gönlüm 3.Bölüm Özeti
İstanbul’a annesini bulmaya gelen Türkan’ı ise Paşa Dede’den aldığı izinle annesini aramaya devam eder. Ancak sokak serserilerinin saldırısına uğrar. Onu Melih kurtarır, delikanlı, bunun Türkan ile yeni bir başlangıç yapmak için iyi bir fırsat olduğunu düşünür. Fakat Türkan hiç kolay lokma değildir. Melih’in izinsiz öpücüğünü affetmeye hiç mi hiç niyeti yoktur. Annesini aramaktan yine eli boş dönen Türkan, evde Paşa Dede’yi bulamaz ve kapıda kalır. Türkan’ın soğukta beklemesine gönlü razı olmayan Fikret ona bir teklifte bulunur. Fikret’in teklifini kabul eden Türkan, Melih’e teşekkür etmediği için huzursuzdur. Fikret’in yanından Melih’e teşekkür için kalkan Türkan’ı orada da başka bir sürpriz beklemektedir.
Kanal D'de 8 Mayıs'da ekrana gelecek olan paşa gönlüm 3.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/pasa-gonlum-3-bolum-fragmani-8-mayis-persembe.html

Aramızda Kalsın 31.Bölüm Fragmanı 8 Mayıs Perşembe


Aramızda Kalsın 31.Bölüm Özeti
Bahattin Celepoğlu, o gün Hüsne'ye akşamki büyük yıldönümü için hazırlık yapmasını söyleyerek evden ayrılır. Hüsne ses etmez. Bahattin evden çıkar çıkmaz evin bütün kadınlarını bir meraktır alır: Bugün neyin yıldönümü? Evlilik yıldönümü değil, çocukların doğumu değil... Hüsne ne kadar uğraşırsa uğraşsın o günün önemini bir türlü hatırlayamaz. Bahattin'den de tiyo alamayan Hüsne çaresiz hazırlıklara başlar. Ve böylece ardı arkası kesilmeyen komik olaylar silsilesi de başlamış olur. Yanlış anlama kurbanı olan Hüsne, evlilik fotoğrafını yenilemek isteyince olaylar daha da komik bir hal alır. Ceylan, Ali’nin kendisini kıskanmasını isterken olaylar hiç umulmadık bir şekilde gelişir ve Ali, Ceylan’ı çok üzecek bir karar verir. Mahir ve Arife aşklarını doludizgin yaşarken en olmayacak kişiye yakalanır. İkilinin gizli saklı yürüyen ilişkisi deşifre olmak üzeredir. Evinde sapık tarafından kıstırılan Görkem, Civan’ı telefonla aramak için büyük bir riske girer. Görkem için tehlikeli bir oyun başlamıştır. Civan’ı görmek için çalıştığı lokantaya giden Yadigar, hayatı boyunca unutmayacağı ve Civan’ı bir kalemde silip atacağı bir manzara ile karşılaşır.
Star TV'de 8 Mayıs'da ekrana gelecek olan aramızda kalsın 31.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/aramizda-kalsin-31-bolum-fragmani-8-mayis-persembe.html

İki Dünya Arasında 424.Bölüm Fragmanı 1 Mayıs Perşembe


İki Dünya Arasında 424.Bölüm Özeti
1 Mayıs 2014 Perşembe tarihinde yayınlanacak olan Samanyolu Tv'nin günlük dizisi İki Dünya Arasında sitemizde! İki Dünya Arasında'nın 424. Bölüm'ünde neler olacak? Fragmanı izleyebilirsiniz.
STV'de 1 Mayıs'da ekrana gelecek olan iki dünya arasında 424.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/iki-dunya-arasinda-424-bolum-fragmani-1-mayis-persembe.html

29 Nisan 2014 Salı

Muhteşem Yüzyıl 135.Bölüm Fragmanı 7 Mayıs Çarşamba


Muhteşem Yüzyıl 135.Bölüm Özeti
Süleyman, uğruna cihana meydan okuduğu Hürrem’e veda etmeye hazırlanıyor. Mihrimah, Hürrem hakkındaki gerçeği öğrenince kahroluyor. Payitahta gelen Selim ve Bayezıt, Hürrem için ateşkes yapıyorlar! Hürrem yıllardır gizlenen sırrı öğreniyor. Ve can düşmanı İbrahim’le mezarı başında hesaplaşıyor! Nurbanu’nun taht hırsını gören Hürrem, onun ölüm emrini veriyor! Süleyman’ın iktidarını simgeleyen Süleymaniye tamamlanıyor! Hürrem’in Süleyman’dan son arzusu şaşkınlık yaratıyor! Cihana hükmeden Hürrem Sultan, ölümü Sultan Süleyman’ın kollarında karşılıyor. Sarayda zaman dururken, Süleyman için sonsuz bir kış mevsimi başlıyor... Süleyman, aşkının esiri olduğu Hürrem’in ölüme yaklaştığının farkındadır. Acısını kalbine gömen Süleyman, Hürrem’i mutlu etmek için çabalar. Hürrem’in tek isteği tüm sevdiklerini bir arada görmektir. Saraya dönen Bayezıt, Defne’nin doğum yaptığını öğrenir. Defne, idam edileceği günü beklerken, Bayezıt merhameti ile öfkesi arasında bir seçim yapmak zorundadır. Yaşadığı şoku üzerinden atamayan Selim, Nurbanu’nun gelişiyle huzur bulur. Süleyman’dan gelen haber Selim ve Bayezıt’ı şaşkına çevirir. Selim ve Bayezıt, Hürrem ‘in huzuru için ateşkes ilan ederler. Hürrem ise yokluğunda kopacak fırtınanın farkındadır. Şehzadeleri arasındaki savaşa engel olması için Rüstem’e yemin ettirir. Ancak kadere karşı durmak mümkün olmayacaktır.. Annesinin hastalığını öğrenince kahrolan Mihrimah, Rüstem’e sığınmak ister. Ancak Rüstem’in umursamaz tavrı ile büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Sürpriz bir gelişme, başta Mihrimah ve Rüstem olmak üzere herkesin yüzünü güldürür. Süleyman’ın kalbi Süleymaniye açılır. Hürrem’in Süleyman’dan son bir arzusu vardır. Hürrem Süleyman’ın kollarında son nefesini verirken, Süleyman için hayatın tüm anlamı kaybolur.
Star TV'de 7 Mayıs'da ekrana gelecek olan muhteşem yüzyıl 135.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/muhtesem-yuzyil-135-bolum-fragmani-7-mayis-carsamba.html

Kara Para Aşk 9.Bölüm Fragmanı 7 Mayıs Çarşamba izle ATV


Kara Para Aşk 9.Bölüm Özeti
Ömer ve Elif, Nilüfer'in Burgazada'da olduğunu öğrenmiştir. Elif bir an önce kardeşini kurtarmak için harekete geçmeleri gerektiğini düşünürken, Ömer'in başka planları vardır. Ömer, Elif'i tehlikeye atmadan Nilüfer'i kurtarmak istemektedir. Ömer, Elif'in inadını da yenip, ona söz verdiği gibi kardeşini kurtarabilecek midir? Bu sırada Nilüfer, Metin'in ailesi ve ablası hakkında anlattıkları yüzünden büyük bir kafa karışıklığı yaşamaktadır. Üstelik Metin'e karşı hissettiklerine de bir türlü engel olamamaktadır. Nilüfer duyguları ve mantığı arasında gidip gelirken aldığı kararla olayların seyrini değiştirir. Bahar'ın yaptığı plan konusunda hala çekinceleri olan Levent ümidini kaybetmiştir. Bahar onu ikna etmeye çalışırken holdinge gelen bir misafir farkında olmadan Bahar'ın işini kolaylaştıracak bilgiler verecektir.
ATV'de 7 Mayıs'da ekrana gelecek olan kara para aşk 9.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/kara-para-ask-9-bolum-fragmani-7-mayis-carsamba.html

Not Defteri 7.Bölüm Fragmanı 7 Mayıs Çarşamba izle


Not Defteri 7.Bölüm Özeti
Koray ve Ufuk aynı anda farklı sebeplerle ailevi problemler yaşamaktadırlar. Mahir, Koray'ın hayatını olumlu yönde etkilerken Asım'ın yöntemleri Ufuk'un hayatını giderek çıkmaza sokar. Ufuk ve Koray'ın yanı sıra Egemen ve Selin, Uğur ve Can gibi diğer öğrenciler de birbirine sırt çevirmiş, küçük sebeplerle arkadaşlıklarını bitirme noktasına gelmişlerdir. Bu durumu gözlemleyen Mahir, anlayış, dostluk ve hoşgörü üzerinden öğrencilerinin hayatlarına etki edip arkadaşlıklarını ve ilişkilerini gözden geçirmelerini sağlar. Mahir'in işleyeceği bu ders, Selin'i Egemen'le barışmak konusunda harekete geçirir. Öğrencileri üzerinde istediği etkiyi yaratan Mahir, bir yandan da yıllardır kızı için tuttuğu not defteri aracılığıyla Zeynep'le iletişim kurmayı başarmıştır. Fakat baba kız arasındaki bu temas, hiç beklenmedik şekilde sonuçlanacaktır.
FOX TV'de 7 Mayıs'da ekrana gelecek olan not defteri 7.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/2014/04/not-defteri-7-bolum-fragmani-7-mayis-carsamba/

Sevdaluk 18.Bölüm Fragmanı 7 Mayıs seyret


Sevdaluk 18.Bölüm Özeti
ADALET’E EVLENME TEKLİFİ! Olayların durulmadığı Şenyuva Köyü’ne, havaların iyice ısınmasıyla birlikte turist istilası olur. Turist grubunun rehberliğini yapan Timoti, renkli kişiliği ile merak konusu olurken, aldığı hızlı kararlarla da özellikle Ali ihsan'ın adeta delirmesine neden olur! Adalet ile çok hızlı bir dostluk geliştiren Timoti, hızını alamayıp bir de evlenme teklifi yapar. Elbette Adalet'in aldığı o teklif, Ali İhsan cephesinde mutlulukla karşılanmayacaktır. “CİMRİ” ŞENYUVA’DA! Yeni açılan kültür merkezinde, çalışmaların hızlanma vakti gelmiştir. Artık Moliere’in “Cimri” oyununun provaları başlayacaktır. Ancak Şenyuvalılar provalara ara vermek zorunda kalırlar. Çünkü Hayati, başrolü oynayan Gonca’ya sokağa çıkma yasağı koyar. Oyunun çıkması için elinden geleni yapan Orhan, Hayati’yi ikna etmek için evlerine gider. Radyocu Cemal ve Serkan’ı kızının etrafında bile görmek istemeyen Hayati elbette tatlı dille ikna edilecek gibi değildir.
Show TV'de 7 Mayıs'da ekrana gelecek olan sevdaluk 18.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/sevdaluk-18-bolum-fragmani-7-mayis-carsamba.html

Ankaranın Dikmeni 9.Bölüm Fragmanı 7 Mayıs izle


Ankaranın Dikmeni 9.Bölüm Özeti
Tilbe, Dikmen’i evden göndermek için bir plan yapar. Eve derse gelen öğrencinin bakıcısı Nurbanu ile Dikmen’in arasını yapıp, onları evlendirerek Dikmen’den kurtulacaktır. Fakat Dikmen çevrilen numarayı öğrenmiştir ve o da yengesine bir oyun oynamaya karar verir. Zirek ve Dikmen dışarıdan okullarını tamamlamak için sınava girmeye karar verirler. Dikmen, Sonat ile, Zirek de oğlu ile ders çalışıp sınava hazırlanır.
Kanal D'de 7 Mayıs'da ekrana gelecek olan ankaranın dikmeni 9.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/ankaranin-dikmeni-9-bolum-fragmani-7-mayis-carsamba.html

Kızılelma 17.Bölüm Fragmanı 7 Mayıs Çarşamba


Kızılelma 17.Bölüm Özeti
Murad ve Sinan IŞİD’in elinden kurtulup Arat’ın kampına katılmayı başarırlar ama burada onları bekleyen çok daha büyük bir tehlike vardır. Emil, Murad ve Sinan’ın kendi çabalarıyla IŞİD’in elinden kurtulmasına şüpheyle yaklaşır. Her ikisi de, Emil için potansiyel birer düşmandır. Diğer taraftan Murad ve Sinan, kendilerini kampa kabul ettirmek, faaliyetlerini ve hedeflerini anlamak için fırsat kollamaktadır. İstanbul Birimi’nde ise Arat operasyonunun devamı için Zeynep ve Hasan, Meryem’den gelecek talimatları beklemektedir. Ama Zeynep ve Hasan’ın operasyona dahil olması, Murad ve Sinan’ı beklenmedik bir şekilde köşeye sıkıştırır.
ATV'de 5 Mayıs'da ekrana gelecek olan kızılelma 17.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/kizilelma-17-bolum-fragmani-7-mayis-carsamba.html

Zengin Kız Fakir Oğlan 82.Bölüm Fragmanı 1 Mayıs izle


Zengin Kız Fakir Oğlan 82.Bölüm Özeti
Sarp ve Rüyam'a Büyük Sürpriz! Şükrü, Sarp'ın ailesinin ziyarete geleceğini Rüyam'a söyleyince, villada büyük bir hazırlık başlar. Rüyam, Sarp'ın ailesiyle tanışacağı ve evliliğin kapılarını aralayacağı için oldukça heyecanlıdır. Öte yandan, Nurhan bankadan bir arkadaşına kız istemek için yola koyulur. Yolda Nurhan'ın başına öyle bir şey gelir ki, yaşananlar komik görüntülere sahne olur!
TRT 1'de 1 Mayıs'da ekrana gelecek olan zengin kız fakir oğlan 82.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/zengin-kiz-fakir-oglan-82-bolum-fragmani-1-mayis-persembe.html

İki Dünya Arasında 423.Bölüm Fragmanı 30 Nisan Çarşamba


İki Dünya Arasında 423.Bölüm Özeti
30 Nisan 2014 Çarşamba tarihinde yayınlanacak olan Samanyolu Tv'nin günlük dizisi İki Dünya Arasında sitemizde! İki Dünya Arasında'nın 423. Bölüm'ünde neler olacak? Fragmanı izleyebilirsiniz.
STV'de 30 Nisan'da ekrana gelecek olan iki dünya arasında 423.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/iki-dunya-arasinda-423-bolum-fragmani-30-nisan-carsamba.html

28 Nisan 2014 Pazartesi

Analı Oğullu 2.Bölüm Fragmanı izle 6 Mayıs ShowTV


Analı Oğullu 2.Bölüm Özeti
Mehmet Saim'in net tavrına rağmen Feride ve Mahir'in evlilik planlarından vazgeçmeye niyetleri yoktur. Feride babasına çok kırılmıştır, kalbinin bir yanı buruk da olsa, heyecanla Mahir'le hayatını birleştireceği günün hazırlıklarına başlar. Feride ve Mahir'i ayırmayı başaramayan Mehmet Saim son kez kolları sıvayacaktır. Bir kez daha Mahir'i sevdikleriyle sınamaya hazırlanmaktadır. Zor da olsa mutluluğun kıyısına ulaşan sevdalıları ve Kara ailesini yeniden acı günler beklemektedir. Sevkiyat günü yaklaşırken, Sinan ve Mehmet Saim arasında kalan Necdet, atacağı adımla geleceğinin şekilleneceğinin farkındadır. Eline geçen fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeye karar vermiştir. Ayten ise hamile olduğunu söyleyebilmek için heyecanla Necdet'i beklemektedir. Eve bir türlü gelmeyen Necdet'i bulup müjdeyi vermek isteyen Ayten, gazinonun yolunu tutar. Bu defa karşılaşacağı sürprizle dünyası yıkılacaktır. Orhan'ı sağ kolu yapmak isteyen Seyis ısrarla onu sınmaya devam eder. Bu arada Orhan'ın yakın zamanda çıkıp elini kolunu sallaya sallaya dolaşacağı fikri Yılan Berdan'ı çileden çıkarmaktadır. Seyis yüzünden Orhan'ı öldürmeye cesaret edemeyen Yılan'ın boş durmaya hiç niyeti yoktur. Bambaşka bir yolla intikamını almaya karar verir. Yılan Berdan, Orhan'ı ve Kara ailesini can evinden vurmak üzeredir.
Show TV'de 6 Mayıs'da ekrana gelecek olan analı oğullu 2.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/anali-ogullu-2-bolum-fragmani-6-mayis-sali.html

Kurt Seyit ve Şura 8.Bölüm Fragmanı 6 Mayıs izle


Kurt Seyit ve Şura 8.Bölüm Özeti
İşgal altındaki İstanbul, yaşadıkları tarifsiz acılardan sonra Kurt Seyit ve Şura’nın son durağı olur. Pera’daki Şeref Oteli onlar için yeni bir umut kapısıdır. Otelin Kırımlı sahibi Ahmet Yahya ile akrabası Ali dayı, Kurt Seyit ve Şura’nın hayatının akışını baştan sona değiştirecektir. Öte yandan Celil’e olan imkansız aşkı yüzünden İstanbul’a gelen Güzide artık Ahmet Yahya’nın eşidir. Kurt Seyit ve Şura bilmeden Güzide’nin hayatını altüst edecek bir aşk sınavı vermesine sebep olurlar. Kurt Seyit ve Şura, sevdiklerine dair bir iz bulmak için her kapıyı zorlarken karşılarına çıkan ilk isim Barones Lola olur.
ATV'de 5 Mayıs'da ekrana gelecek olan kurt seyit ve şura 8.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/kurt-seyit-ve-sura-8-bolum-fragmani-6-mayis-sali.html

Küçük Ağa 15.Bölüm Fragmanı 6 Mayıs Salı izle


Küçük Ağa 15.Bölüm Özeti
Mehmet Saim'in net tavrına rağmen Feride ve Mahir'in evlilik planlarından vazgeçmeye niyetleri yoktur. Feride babasına çok kırılmıştır, kalbinin bir yanı buruk da olsa, heyecanla Mahir'le hayatını birleştireceği günün hazırlıklarına başlar. Feride ve Mahir'i ayırmayı başaramayan Mehmet Saim son kez kolları sıvayacaktır. Bir kez daha Mahir'i sevdikleriyle sınamaya hazırlanmaktadır. Zor da olsa mutluluğun kıyısına ulaşan sevdalıları ve Kara ailesini yeniden acı günler beklemektedir. Sevkiyat günü yaklaşırken, Sinan ve Mehmet Saim arasında kalan Necdet, atacağı adımla geleceğinin şekilleneceğinin farkındadır. Eline geçen fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeye karar vermiştir. Ayten ise hamile olduğunu söyleyebilmek için heyecanla Necdet'i beklemektedir. Eve bir türlü gelmeyen Necdet'i bulup müjdeyi vermek isteyen Ayten, gazinonun yolunu tutar. Bu defa karşılaşacağı sürprizle dünyası yıkılacaktır. Orhan'ı sağ kolu yapmak isteyen Seyis ısrarla onu sınmaya devam eder. Bu arada Orhan'ın yakın zamanda çıkıp elini kolunu sallaya sallaya dolaşacağı fikri Yılan Berdan'ı çileden çıkarmaktadır. Seyis yüzünden Orhan'ı öldürmeye cesaret edemeyen Yılan'ın boş durmaya hiç niyeti yoktur. Bambaşka bir yolla intikamını almaya karar verir. Yılan Berdan, Orhan'ı ve Kara ailesini can evinden vurmak üzeredir.
Kanal D'de 6 Mayıs'da ekrana gelecek olan küçük ağa 15.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/kucuk-aga-15-bolum-fragmani-6-mayis-sali.html

Kaçak 28.Bölüm Fragmanı 6 Mayıs Salı


Kaçak 28.Bölüm Özeti
Umut'u da alarak evden kaçan Merve'yi Fatih kendi evine yerleştirir. Kızının kaçtığını öğrenen İsmet Ali Topçuoğlu, kızını öldürtmeye karar verir. Merve için Ertan'la yüzleşme vakti gelmiştir. Yıllardır kendi çocuğu bildiği ve dünyada tek değer verdiği kişinin aslında en büyük düşmanının çocuğu olduğunu öğrenen Ertan yıkılır. İçinde duyduğu acıyla Serhat'a karşı daha hain bir plan yapar. Serhat, Nurgül için her şeyi göze alır ve Ertan'ın istediğini yapar. Ertan'ın uzun zamandır kurduğu planla ve gerçeklerle yüzleşir.
ATV'de 5 Mayıs'da ekrana gelecek olan kaçak 28.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/kacak-28-bolum-fragmani-6-mayis-sali.html

İki Dünya Arasında 422.Bölüm Fragmanı 29 Nisan izle


İki Dünya Arasında 422.Bölüm Özeti
Mehmet Saim'in net tavrına rağmen Feride ve Mahir'in evlilik planlarından vazgeçmeye niyetleri yoktur. Feride babasına çok kırılmıştır, kalbinin bir yanı buruk da olsa, heyecanla Mahir'le hayatını birleştireceği günün hazırlıklarına başlar. Feride ve Mahir'i ayırmayı başaramayan Mehmet Saim son kez kolları sıvayacaktır. Bir kez daha Mahir'i sevdikleriyle sınamaya hazırlanmaktadır. Zor da olsa mutluluğun kıyısına ulaşan sevdalıları ve Kara ailesini yeniden acı günler beklemektedir. Sevkiyat günü yaklaşırken, Sinan ve Mehmet Saim arasında kalan Necdet, atacağı adımla geleceğinin şekilleneceğinin farkındadır. Eline geçen fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeye karar vermiştir. Ayten ise hamile olduğunu söyleyebilmek için heyecanla Necdet'i beklemektedir. Eve bir türlü gelmeyen Necdet'i bulup müjdeyi vermek isteyen Ayten, gazinonun yolunu tutar. Bu defa karşılaşacağı sürprizle dünyası yıkılacaktır. Orhan'ı sağ kolu yapmak isteyen Seyis ısrarla onu sınmaya devam eder. Bu arada Orhan'ın yakın zamanda çıkıp elini kolunu sallaya sallaya dolaşacağı fikri Yılan Berdan'ı çileden çıkarmaktadır. Seyis yüzünden Orhan'ı öldürmeye cesaret edemeyen Yılan'ın boş durmaya hiç niyeti yoktur. Bambaşka bir yolla intikamını almaya karar verir. Yılan Berdan, Orhan'ı ve Kara ailesini can evinden vurmak üzeredir.
STV'de 29 Nisan'da ekrana gelecek olan iki dünya arasında 422.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/iki-dunya-arasinda-422-bolum-fragmani-29-nisan-sali.html

27 Nisan 2014 Pazar

Karadayı 70.Bölüm Fragmanı 5 Mayıs Pazartesi izle


Karadayı 70.Bölüm Özeti
Mehmet Saim'in net tavrına rağmen Feride ve Mahir'in evlilik planlarından vazgeçmeye niyetleri yoktur. Feride babasına çok kırılmıştır, kalbinin bir yanı buruk da olsa, heyecanla Mahir'le hayatını birleştireceği günün hazırlıklarına başlar. Feride ve Mahir'i ayırmayı başaramayan Mehmet Saim son kez kolları sıvayacaktır. Bir kez daha Mahir'i sevdikleriyle sınamaya hazırlanmaktadır. Zor da olsa mutluluğun kıyısına ulaşan sevdalıları ve Kara ailesini yeniden acı günler beklemektedir. Sevkiyat günü yaklaşırken, Sinan ve Mehmet Saim arasında kalan Necdet, atacağı adımla geleceğinin şekilleneceğinin farkındadır. Eline geçen fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeye karar vermiştir. Ayten ise hamile olduğunu söyleyebilmek için heyecanla Necdet'i beklemektedir. Eve bir türlü gelmeyen Necdet'i bulup müjdeyi vermek isteyen Ayten, gazinonun yolunu tutar. Bu defa karşılaşacağı sürprizle dünyası yıkılacaktır. Orhan'ı sağ kolu yapmak isteyen Seyis ısrarla onu sınmaya devam eder. Bu arada Orhan'ın yakın zamanda çıkıp elini kolunu sallaya sallaya dolaşacağı fikri Yılan Berdan'ı çileden çıkarmaktadır. Seyis yüzünden Orhan'ı öldürmeye cesaret edemeyen Yılan'ın boş durmaya hiç niyeti yoktur. Bambaşka bir yolla intikamını almaya karar verir. Yılan Berdan, Orhan'ı ve Kara ailesini can evinden vurmak üzeredir.
ATV'de 5 Mayıs'da ekrana gelecek olan karadayı 70.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/karadayi-70-bolum-fragmani-5-mayis-pazartesi.html

Beni Böyle Sev 58.Bölüm Fragmanı 5 Mayıs Pazartesi


Beni Böyle Sev 58.Bölüm Özeti
Nadide’nin ısrarıyla dadı Esra’nın bebeğe bakmaya başlaması Ayşem ve Ömer’in bütün düzenini bozar. Esra’yı göndermeye, başlarının çaresine bakmaya kesin olarak kararlıdırlar. Üstelik teknolojinin nimetlerinden yararlanan Nadide de evin bir parçası haline gelir ve gerilim artar. Başbaşa kalan Reyhan ve Mazhar bir yandan nefis yemeklerin tadını çıkarırken bir yandan da doktorun bu davranışına bir anlam vermeye çalışır. Taner’in itirafları Seda ve Furkan’ın yepyeni bir başlangıç yapmasına sebep olur. Seda heyecan içinde düğün planları yapar. Furkan, Seda’yı mutlu etmeyi çok ister fakat bu yükü kaldırmak pek kolay olmayacaktır. Mazhar ve Haluk’un ortaklığı Deniz’in canını sıkar; babasını kantinde arkadaşlarına hizmet ederken görmekten rahatsızdır. Eda ile evlilik kararı alan Nail huzursuzdur. Eda’nın beklentilerini karşılayamayacağını düşünerek üzülmektedir. Eda da Nail’in hala ilk evliliğinde taktığı alyansı çıkarmadığının farkındadır. Bu durum onu içten içe yıpratır, hatta kıskançlık yaşamasına neden olur. Ayşem, beklenmedik bir olgunlukla Nail’in yeni bir sayfa açmasına yardım eder… Ömer ve Seda, Furkan’ın Burak’a yaklaşmasını istemez. Yüzleşmeye Ömer gider. Ömer’in şirkete kendisini ve Reha’yı görmeye geleceğini öğrenen Burak zor anlar yaşar.
TRT 1'de 5 Mayıs'da ekrana gelecek olan beni böyle sev 58.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/beni-boyle-sev-58-bolum-fragmani-5-mayis-pazartesi.html

Doksanlar 44.Bölüm 4 Mayıs Pazar Fragmanı izle


Doksanlar 44.Bölüm Özeti
27 Mart 1994 seçimleri gelip çatmış, Recep Tayyip Erdoğan, Zülfü Livaneli ve Bedrettin Dalan Büyükşehir Belediye Başkanlığı için yarışa girmiştir. Tüm mahalle seçim sonuçlarını heyecanla beklemektedir. Öte yandan Nuri'nin evi için yıkım kararı alınmış ve mahalleye yıkım arabaları gelmiştir. Tuncay ailesi, evlerinin yıkılacağını öğrenince ne yapacak? Özlem'e görücü gelecek olması, başta Atilla olmak üzere, herkesi şoka uğratır. Atilla ve Özlem, bu durumdan nasıl kurtulacak?
ATV'de 4 Mayıs'da ekrana gelecek olan doksanlar 44.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/doksanlar-44-bolum-fragmani-4-mayis-pazar.html

26 Nisan 2014 Cumartesi

Küçük Gelin 34.Bölüm Fragmanı 4 Mayıs izle


Küçük Gelin 34.Bölüm Özeti
Cemşit, Cemal’in ağır darbesi ile ölür. Olayı haber alan Nujin Ana ve Kadim, cinayeti Rüstem’in üstlenmesini ister. Zehra olayla ilgili yalancı şahitlik yapması için büyük baskı görür. Cemal’in Cemşit’i öldürdüğünü öğrenen Behiye, Cemal’i ihbar etmesi ile olaylar iyice karışmaya başlar. Zelal ise Devran’nın nikah masasında vazgeçmesine neden olarak gördüğü Melek’i öldürmeyi planlar ve Melek’in peşine düşer. Olayı öğrenen Devran, vakit kaybetmeden Zelal’i durdurmaya çalışır.
Show TV'de 3 Mayıs'da ekrana gelecek olan küçük gelin 34.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/kucuk-gelin-34-bolum-fragmani-4-mayis-pazar.html

Güneşi Beklerken 43.Bölüm Fragmanı 4 Mayıs Pazar izle


Güneşi Beklerken 43.Bölüm Özeti
Ahmet’in tehditleri üzerine Zeynep’in başına bir bela gelmesinden korkan Demet, kızını koruması altına alıyor. Demet, Sayerler hakkındaki tüm gerçekleri öğrenir. Ahmet durumu fark eder. Demet’i tehdit etmekten çekinmez. Demet, Zeynep’in başına bir bela gelmesinden korkar ve Zeynep’in Kerem’le görüşmesini yasaklar. Ancak Zeynep’i durdurması mümkün olmaz. Zeynep evden kaçar. Demet sonunda öğrendiği her şeyi Zeynep’e anlatmak zorunda kalır. Barış, Kerem'in verdiği mektubun sahte olduğunu öğrenince tekrar harekete geçer. Jale, Barış'a nasıl bir yol izlemesi gerektiği konusunda tavsiyeler verir. Barış, Sayerler’e hiç olmadığı kadar yakın olmalıdır. Kerem ise, ailesi hakkında basına sızan gerçeklere bir türlü inanmaz.
Show TV'de 3 Mayıs'da ekrana gelecek olan güneşi beklerken 43.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/gunesi-beklerken-43-bolum-fragmani.html

O Hayat Benim 11.Bölüm Fragmanı 4 Mayıs Pazar


O Hayat Benim 11.Bölüm Özeti
Ateş intikam peşinden koşarken Bahar’ı ne kadar yaraladığını fark etmez. Gözü annesinin babasının katilinden başka bir şey görmez. Efsun Ateş’in dövmeli adamla ilgisi olduğunu çözer. Her fırsatta takip edildiğini söyler, Ateş’i yanına çağırır. Efsun sonunda istediğini başarmış iki sevgilinin arasına kara kedi gibi girmiştir. Hatice işten atılma raddesine gelince müştemilattakilere iyice bilenir. Olanları öğrenmeye foyalarını ortaya çıkarmaya kararlıdır. Belediyenin gecekonduları istimlak edeceği haberi müştemilata bomba gibi düşer. Nuran da İlyas da iyice köşeye sıkışmıştır artık.
FOX TV'de 4 Mayıs'da ekrana gelecek olan o hayat benim 11.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/o-hayat-benim-11-bolum-fragmani.html

Şefkat Tepe 150.Bölüm 3 Mayıs Fragmanı izle


Şefkat Tepe 150.Bölüm Özeti
Suriye’de zor anlar yaşayan Sungurlar’da, Serdar Komutan ve Doktor, Behram’ın eline düşer. Naza ve diğerleri Serdar’ı ve Doktor’u kurtarmak için mücadele ederken Behram en ağır işkencelerini uygulayarak onları konuşturmaya çalışır. Tüm bu olaylar karşısında Kudüs Ordusu ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam eder. Ordunun Türkiye sorumlusu Farid için Albay yakalanma emri verir. Ancak Farid’in izine hiçbir yerde rastlanamaz. Berfin’in yardımıyla Behram üzerinden Farid’e ulaşmaya çalışan Sungurlar ilginç bir sürpriz ile karşılaşır. Suriye’de yaşanan bu gelişmeler Sungurlar’ın büyük çıkmaza girmesine neden olur.
Kanal D'de 3 Mayıs'da ekrana gelecek olan şefkat tepe 150.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/sefkat-tepe-150-bolum-fragmani.html

Çalıkuşu 28.Bölüm Fragmanı 3 Mayıs izle Cumartesi


Çalıkuşu 28.Bölüm Özeti
Feride'nin aldığı kararla evlilik hayalleri suya düşüyor ve Kamran da Feride de bu ayrılığın acısını yaşıyor. Feride'nin aldığı kararla, ikisinin evlilik hayalleri suya düşer. Kamran da Feride de bu ayrılığın isyan ve acısı içindedir. Feride bu durumu kabullenmiş gibi görünse de içi kan ağlar. Kamran, Feride'nin bu kararından vazgeçeceği umudu ile yaşamaya başlar. Necmiye'nin hamileliği hala Seyfettin Bey'den gizlenirken, bu bebekten kurtulmak için bir çare bulunur. Besime Hanım üzülerek bu kararı onaylar. Bebek doğunca, çocuğu olmayan bir kadına verilecektir. Azelya, kardeşinin ölümünden sorumlu tuttuğu Kamran için yeni intikam planları içindedir. Mektebe, Gülce adında küçük yeni bir öğrenci başlar ve Feride ona, evinde özel ders vermeye başlar. Okul taksitlerini yatırmak için paraya ihtiyacı vardır. Gülce'nin varlığı Feride ve Kamran için beraberinde bir sürprizi de getirecektir.
Kanal D'de 3 Mayıs'da ekrana gelecek olan çalıkuşu 28.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/calikusu-28-bolum-fragmani-3-mayis-cumartesi.html

Fatih Harbiye 34.Bölüm Fragmanı 3 Mayıs Cumartesi izle


Fatih Harbiye 34.Bölüm Özeti
Neriman ve Şinasi’yi birlikte gören Macit, kıskançlık krizine girer. Macit’le aynı duyguları paylaşan bir diğer kişi ise Rüya’dır. Rüya, kendi deyimi ile iş arkadaşının kafasının karışmasından son derece rahatsızlık duymaya başlar ve bu duruma bir son verebilmek için harekete geçer. Nezahat ile Asım, birlikte verdikleri sözü artık resmileştirme kararı alırlar. Duygu, Pelin’in gerçek planlarını öğrenince Özgür’e haksızlık ettiğinin farkına varır. Şahika, Duygu’nun üzgün halini fırsata çevirme çabasındayken, Neriman’ı sürprizler beklemektedir...
Show TV'de 3 Mayıs'da ekrana gelecek olan fatih harbiye 34.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/fatih-harbiye-34-bolum-fragmani-3-mayis-cumartesi.html

Bugünün Saraylısı 25.Bölüm Fragmanı 3 Mayıs Cumartesi


Bugünün Saraylısı 25.Bölüm Özeti
Ayşen, Rezzan ile Ata'nın konuşmasını duymasa da onları bir arada görmekten rahatsız olur. Atıf, Rezzan ve Ata'nın konuşmasından öğrendiği büyük sırrı kendi lehine kullanmak için hemen harekete geçerek Savaş'a karşı koz olarak kullanır. Savaş'ın ise Atıf karşısında zayıf düşmeye niyeti yoktur, akılcı bir plan ile Atıf'ın susmasını sağlar. Fatih, Çetin'i Seda'nın ağabeylerinin elinden kurtarır ama bu kahramanlığı sonucunda yaralanır. Yaşanan durum Fatih'in şüphelenmesine neden olur. Çetin'in dolandırıldığını düşünmektedir. Süreyya'nın bir planı ile Fatih ve Süreyya harekete geçer. Üftade'nin yokluğunu iyice hisseden Ata, ailesinin dağılmasına izin vermeyecektir. Üftade'nin yanına giderek, karısının evine, ailesine geri dönmesini ister. Üftade'nin ise kararı nettir, Ayşen ve Feride'nin ısrarları da etkili olmaz. Savaş intikam planının zedelenmesini istemediği için planlarını hızlandırma kararı alır. Bunun yanında yaşadığı iç çelişkiyi de fark etmeye başlar. Ata Katipoğlu ailesini ne kadar bir arada tutmak ve kollamak için çabalasa da çocuklarını tehlikelerden koruyamamaktadır.
ATV'de 3 Mayıs'da ekrana gelecek olan bugünün saraylısı 25.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/bugunun-saraylisi-25-bolum-fragmani-3-mayis-cumartesi.html

Arka Sokaklar 328.Bölüm Fragmanı 3 Mayıs izle


Arka Sokaklar 328.Bölüm Özeti
Suat ameliyattan çıkmış odasına alınmıştır. Artık bir göğsü yoktur. Ve bunun ezikliğini yaşar. Hüsnü her şekilde kendisine destektir. Pınar, Şule ve Haydarberk’e bakmak için Hüsnü’lerin evdedir. Şule buruktur, annesine bir şey olmasından korkmaktadır. Pınar, Şule’ye moral vermek için elinden geleni yapar. Ekibin elinde tek kalan isim Korkut’tur. Ekip, Korkut’un peşindedir. Kendisine ulaşabilmenin yolları aranır. Mesut, Cevher’in ölüp ölmediğine emin değildir. Cesedini görmeden de asla emin olmayacaktır. Korkut bindiği bir taksiciyi gasp eder. Taksiyi alıp ilerlemeye başlar. Yolda taksi bekleyen Hale’yi araca alır. Gideceği adrese götürür. Sonrasında da kızı rehin alıp evine girer. Hale’nin kredi kartlarını alıp hesabından para çeker. Ekip, Korkut’un izine ulaşır. Hale’nin evine geldiklerinde kızı darba uğramış, yerde baygın yatarken bulurlar. Korkut içeride yoktur. Ekip, Korkut’u yakalamanın ve en önemlisi Cevher’in ölüp ölmediğini öğrenmenin peşine düşer.
Kanal D'de 3 Mayıs'da ekrana gelecek olan arka sokaklar 328.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/arka-sokaklar-328-bolum-fragmani-3-mayis-cumartesi.html

25 Nisan 2014 Cuma

Muhteşem Yüzyıl 134.Bölüm 2.Fragmanı 30 Nisan


Muhteşem Yüzyıl 134.Bölüm Özeti
Pedro, Mihrimah’a payitahttan birlikte kaçmayı teklif eder. Mihrimah aşkının peşinden mi gidecek yoksa bu aşkın ellerinden kayıp gitmesine izin mi verecektir? Mihrimah’ın aşkından umudu kesen Rüstem ise Gracia Mendes’in ilgisine daha fazla karşı koyamaz. Lala Mustafa ve Selim Bayezıt’a karşı tehlikeli bir oyuna girişir. Bayezıt’ı kışkırtıp hata yapmasını sağlayacaklardır. Ancak Bayezıt öyle ağır bir cevap verir ki Selim’in hayatı Bayezıt’ın ellerindedir. Süleyman, hastalığına şifa bulmak için Hürrem’i Bursa’ya götürür. Süleyman ölümüne hükmettiği oğlunun mezarında vicdanıyla hesaplaşırken, Hürrem helallik almak için Mahidevran’ın karşısına çıkar. Bu yüzleşme iki acılı anne için de zor olacaktır. Hürrem’in öleceği gerçeğini kabullenemeyen Süleyman, Hürrem’in isteği ile kahrolur.
Star TV'de 30 Nisan'da ekrana gelecek olan muhteşem yüzyıl 134.bölüm fragmanı izle yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/muhtesem-yuzyil-134-bolum-2-fragmani-izle.html

İki Dünya Arasında 421.Bölüm Fragmanı 28 Nisan


İki Dünya Arasında 421.Bölüm Özeti
28 Nisan 2014 tarihinde yayınlanacak olan Samanyolu Tv'nin günlük dizisi İki Dünya Arasında sitemizde! İki Dünya Arasında'nın 421. Bölüm'ünde neler olacak? Fragmanı izleyebilirsiniz.
ATV'de 2 Mayıs'da ekrana gelecek olan iki dünya arasında 421.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/iki-dunya-arasinda-421-bolum-fragmani-28-nisan-pazartesi.html

Karagül 44.Bölüm Fragmanı 2 Mayıs Cuma izle


Karagül 44.Bölüm Özeti
Murat Kendal’dan intikam almak için planlarını teker teker hayata geçirirken, Murat’ın yaşıyor olma ihtimali Kendal’ın en büyük kâbusu oluyor. Asım, Kendal’ın hayatta en korktuğu soruyla babasının karşısına çıkıyor. Kendal ne yapacağını bilemezken soluğu Özlem’in yanında alıyor ve ona hesap soruyor. Özlem ise Kasım’ın yaptığı planların işlediğini gördükçe Kendal’a karşı daha farklı durmaya başlıyor. Ebru hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşıyor, ama bilmediği, bunun daha büyük bir sürprizin sadece başlangıcı olduğu. Oğuz, Murat’ın ölümüyle ilgili araştırmalarına devam ederken, buldukları onu beklemediği bir sonuçla karşı karşıya bırakıyor. Melek, hayallerin peşinden koşmaya karar veriyor ve bu konuda Ebru’dan yardım istiyor. Bu sırada Ada ve Serdar cephesinde, Serdar’ın Maya gerçeğini öğrenmesiyle gerginlikler başlıyor. Kendal, Asım’ı kendi yanına çekmeye çalışırken, Asım ilk defa baba sıcaklığı yaşıyor. Bu durum acaba onu bildiklerini saklamaya mı yoksa Kendal’a karşı kullanmaya mı itecek?
FOX TV'de 2 Mayıs'da ekrana gelecek olan karagül 44.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/karagul-44-bolum-fragmani-2-mayis-cuma.html

Yasak 4.Bölüm Fragmanı 2 Mayıs Cuma


Yasak 4.Bölüm Özeti
Nejat'ın Fransa'ya gitmemesinin faturası, Nejat için itibarını ve varlığını ortaya koyan Dr. Kirkor'a çıkar. Dr. Kirkor, Nejat için devlete yüklü bir miktar borçlanmış olur. Nejat, çok sevdiği hocasını kurtarmak için acilen para bulmak zorundadır ve sevdiği kadınla evlenen Nazım Bey'den yardım istemeye niyeti yoktur. Bu durum Nejat'ı hiç istemediği bir kapana kıstırmak üzeredir. Calibe, Nejat'ı Fransa'ya göndermemek için işbirliği yaptığı bohçacı Mirel'e borçlanmıştır. Borcunu ödemek için yüz görümlüğü olarak kendisine takılan gerdanlığı kuyumcuya satmak istemiş ancak farkında olmasa da Münevver Hanım'a yakalanmıştır. Münevver Hanım ve Asude, ellerindeki kozu değerlendirip Nazım Bey'e Calibe'nin gerçek yüzünü göstermek isterler. Nazım Bey, Asude'den duyduklarına başta inanmaz ama içindeki şüphe ile iz sürmeye devam eder. Calibe, kendisine yüz çeviren Nejat'ı geri kazanmaya çalışmaktadır ancak Nazım'ın peşinde olduğundan haberi yoktur. Tehlike; farklı şekillerde, hem Calibe hem Nejat hem de gizli aşkları için giderek büyümektedir.
ATV'de 2 Mayıs'da ekrana gelecek olan yasak 4.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/yasak-4-bolum-fragmani-2-mayis-cuma.html

Medcezir 33.Bölüm Fragmanı 2 Mayıs Cuma


Medcezir 33.Bölüm Özeti
Mira’nın uzun zamandır beklediği yemek, hayalini kurduğundan daha özel geçer... Leyla’nın hayatlarına girmesiyle, Yaman’ın Tozludere’deki hayatı Mira’nın yeniden çekim alanına girer. Mira başlattığı oyunla, Yaman’la geçmişe doğru farklı bir yolculuğa çıkar. Müvekkilinin katilini bulmak için çalışmalarını sürdüren Selim, cinayet düğümü çözecek ipin ucunu yakalar. Diğer taraftan Turunç Nadir, Altınkoy’a sızmak için ayağına kadar gelen fırsatı değerlendirir. Nadir, Yaman ve Kenan’dan intikamını almadan önce kaleyi içten fetheder. Tozludere’deki inşaat projesi yüzünden Leyla ve babasının başına gelenler, Yaman’la Orkun’u karşı karşıya getirir. Öte yandan, Tan Mira’ya uyarı niteliğindeki son mesajını gönderir. Yaman’ın Tozludere’de adaleti sağlamak için bulduğu yol, Orkun’a uzun zamandır aradığı açığı verir. Orkun, Yaman’ın cezasını kesmesi için Selim’in karşısına çıkar. Yaman Orkun’un yarattığı krizi bastırmaya çalışırken, Tan Mira’ya “kavuşmak” için harekete geçer.
Star TV'de 2 Mayıs'da ekrana gelecek olan medcezir 33.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/medcezir-33-bolum-fragmani-2-mayis-cuma.html