25 Haziran 2013 Salı

FOX'un yeni dizisi Sana Bir Sır Vereceğim


Olağan üstü güçlere sahip, esrarengiz bir aile.. Son dönemde dizilerde ki başarısı ile adını duyurmaya devam eden FOX yaz sezonu için yeni dizi projelerini duyurmaya devam ediyor. İşte bunlardan biri de eğlenceli, sıcak ve fantastik bir aile dizisi olan "Sana Bir Sır Vereceğim"!

Esrarengiz bir şekilde kızını kaybetmiş ve onu arayan bir anne... Oğluna hem annelik hem babalık yapmaya çalışırken, sahip olduğu özel gücün peşindeki kötülere karşı oğlunu korumaya çalışan bir baba... Zihin okuyan, düşünce gücüyle nesneleri hareket ettiren çocuklar ya da sokakta başı belaya girdiğinde kendini görünmez yaparak hayatta kalma savaşı vermiş genç bir delikanlı.. Ürettiği elektirikten dolayı sevdiği insana bile dokunamayan güzel genç bir kız...

Dizi'de Mehmet rolünde Murat Han, Sevgi rolünde Esra Ronabar, Tilki rolünde Ekin Koç, Aylin rolünde Demet Özdemir, Burak rolünde Burak Can ve Bora Öztürk rolünde Melih Can'ın yer aldığı dizinin yapımcılığını Selim Erkul ve Cemal Ozan Çam üstlenirken yönetmenlik koltuğunda ise Cevriye Demir oturuyor. Dizi Scor Films yapımcılığında yakında FOX TV'de başlıyor.
Sana Bir Sır Vereceğim Fragmanı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder