10 Mayıs 2014 Cumartesi

Yedi Güzel Adam 5.Bölüm Fragmanı 17 Mayıs Cumartesi


Yedi Güzel Adam 5.Bölüm Özeti
1974te düğün devam eder.. Düğünde patlayan silah sesiyle herkes nefesini tutar. Emine’nin eski kocası ve emine arasında olanlar erdem ve haleyi çok şaşırtır ama düğün halkından gizlerler. Bu arada, Maraş’ta üstadın konferansı için hazırlıklar başlar. 1958de İmam Adem’in suçsuzluğu kanıtlanır ve hapisten çıkar ama bu Zehra ve Fatma’nın umduğu gibi bir buluşma olmaz...
TRT 1'de 17 Mayıs'da ekrana gelecek olan yedi güzel adam 5.bölüm fragmanı için yayınlanan fragmanı seyredebilirsiniz.

Kaynak: http://#/yedi-guzel-adam-5-bolum-fragmani-17-mayis-cumartesi.html

Arka Sokaklar 330.Bölüm Fragmanı seyret yeni bölüm


Arka Sokaklar 330.Bölüm Özeti
Ender’i öldürmek isteyen Cem, Metin’i rehin almıştır. Ender, Metin’in telefonuyla Hüsnü’yü arar ve ona, Metin tehlikede olduğunu, hemen gelmesi gerektiğini söyler. Hüsnü, Ali’ye durumu haber verir. Hemen destek ekip olay yerine gider. Ekip, Hüsnü’yü olaydan uzak tutmaya çalışır. Ne kadar soğukkanlı görünse de içeride evladı vardır. Cevher ve Veysel internetten Mümtaz’ın ölüm haberini ararlar ama bulamazlar. Veysel neden hiçbir haber yok diye sorar. Cevher de ‘devletin derinine çomak soktun mu haber yapmazlar, ölürken de gömülürken de sessizlik” diye yanıt verir. Ekip, Arif Müdür önderliğinde toplantıdadır. Mümtaz’ın uzaktan dürbünlü tüfekle öldürülmesinde, elde Cevher’den başka şüpheli yoktur. Cevher’in yalnız olmadığı bilinir. Arif Müdür, Mümtaz’ın ölmeden önce verdiği dosyayı masaya koyar. Soydan’ın yeniden Cevher ile irtibat kurduğundan artık herkes haberdardır. Arif bütün bilgileri verir. Cevher’in Mümtaz Hoca cinayetini para için yapmadığı mutlaka karşılığında bir şey istediği de aşikardır. Hüsnü, Tunç ve Mesut’un yaşadığı gerginlikten dolayı Tunç’un yanına eve gitmektedir. Tunç tam Hüsnü geldi diye kapıyı açacakken Hüsnü açma der. Cevher kapıdadır. Hüsnü, Cevher diye haykırır. Cevher, Hüsnü’yü ağır bir şekilde yaralar. Veysel ile birlikte arabaya atar ve uzaklaşır. Hüsnü ağır yaralıdır. Hüsnü’nün telefonundan Mesut’u arar. "Devrem, en yakın arkadaşın bende hem de ağır yaralı. Getir Sadık’ı al Hüsnü’yü" der ve kapatır.
Kanal D'de 17 Mayıs'da ekrana gelecek olan arka sokaklar 330.bölüm fragmanı için yayınlanan fragmanı seyredebilirsiniz.

Kaynak: http://#/arka-sokaklar-330-bolum-fragmani-17-mayis-cumartesi.html

9 Mayıs 2014 Cuma

Şefkat Tepe 152.Bölüm Fragmanı 17 Mayıs Cumartesi izle


Şefkat Tepe 152.Bölüm Özeti
Aslı’nın Kudüs Ordusu’nun eline geçmesi ve Farid’in hala yakalanamaması Sungurlar’ın sabrını taşırır. Aslı’yı kurtarmak için Behram’ın peşine düşen Şahin ise her şeyin altüst olmasına sebep olur. Bu sırada Behram yakalanır ve Sungurlar’ın eline düşer. Sungurlar Behram’dan Kudüs Ordusu ile ilgili çok önemli bir bilgiyi öğrenirler. Ancak bu bilgi Behram ve Farid’in Sungurları bitirmek için oynadığı yeni bir oyundur.
Samanyolu TV'de 17 Mayıs'da ekrana gelecek olan şefkat tepe 152.bölüm fragmanı için yayınlanan fragmanı seyredebilirsiniz.

Kaynak: http://#/sefkat-tepe-152-bolum-fragmani-17-mayis-cumartesi.html

Çalıkuşu 30.Bölüm Fragmanı 17 Mayıs 2014


Çalıkuşu 30.Bölüm Özeti
Kamran ile Feride'nin ayrılığını fırsat bilen Azelya, türlü oyunlarla Kamran'a yaklaşmaya çalışır. Yürek sancısı çeken Kamran bu oyuna gelecek mi? Yusuf, Müjgan'ın aşkına karşılık verir. Besime Hanım da Necmiye'nin Yusuf'la evlenmesini uygun bulur. Necmiye, bu karardan henüz habersizdir. Mutsuz Feride, Gülce'ye ders vermeye devam eder. Feride'nin evdeki varlığı Murat Bey'i mutlu etmektedir. Kamran'sa bu durumdan oldukça rahatsızdır. Yarı felçli ve öfkeli Neriman, Feride'yi tehdit ederek Kamran'la olan bütün bağlarını tamamen koparmasını ister. Gözyaşları ve acı Feride'ye yeni yollar gösterirken, Neriman'ın bebeğinin Kamran'dan olmadığını öğrenir.
Kanal D'de 17 Mayıs'da ekrana gelecek olan çalıkuşu 30.bölüm fragmanı için yayınlanan fragmanı seyredebilirsiniz.

Kaynak: http://#/calikusu-30-bolum-fragmani-17-mayis-cumartesi.html

Bugünün Saraylısı 27.Bölüm Fragmanı 17 Mayıs izle


Bugünün Saraylısı 27.Bölüm Özeti
Gözleriyle gördüğü ihanetin acısıyla sarsılan Ayşen, Savaş'a inanmaz ve onu terk eder. İlk kez masumken kaybeden Savaş deliye dönmüş durumdadır. Ayşen ve Savaş'ın şiddetli ayrılığı başta Ata ve Fatih olmak üzere herkesin dengesini bozar. Fatih kendini bir anda Süreyya ile oynadığı oyun ve Ayşen'e olan gerçek duyguları arasında kıvranırken bulur. Mutluluk sarhoşu olan Süreyya ise, kendi mutluluğu için Ayşen ve Savaş'ın bir an önce barışması gerektiğinin farkındadır. Savaş ve Ayşen arasındaki yüksek gerilim Ata ve Rezzan'ı da var gücüyle sarsarken bir yanlış anlama büyük bir rezaletin fitilini ateşler. Katiboğlu ve Ataman aileleri kendilerini bir anda yıkıcı bir fırtınanın ortasında bulur.
ATV'de 17 Mayıs'da ekrana gelecek olan bugünün saraylısı 27.bölüm fragmanı için yayınlanan fragmanı seyredebilirsiniz.

Kaynak: http://#/bugunun-saraylisi-27-bolum-fragmani-17-mayis-cumartesi.html

Fatih Harbiye 36.Bölüm Fragmanı 17 Mayıs Cumartesi


Fatih Harbiye 36.Bölüm Özeti
Herkesin ve her şeyin karşı durduğu Macit ve Neriman aşkı, tüm hızıyla kaldığı yerden devam ederken Macit’in, Şinasi ile görülmesi gereken küçük bir hesabı daha vardır. Zehra’nın, Kader hanımdan, çocuklarına yaşattığı türlü oyunların hesabını artık sorma zamanı gelmiştir. Faiz bey ve Gülter hanım, Neriman’ın itirafı ile şaşkınlıklarını gizleyemezler. Karşısında Neriman’ı görmeyi hayal eden Macit, hayatın ona bambaşka planlar hazırladığından habersizdir.
Show Tv'de 17 Mayıs'da ekrana gelecek olan fatih harbiye 36.bölüm fragmanı için yayınlanan fragmanı seyredebilirsiniz.

Kaynak: http://#/fatih-harbiye-36-bolum-fragmani-17-mayis-cumartesi.html

Böyle Bitmesin 66.Bölüm Fragmanı 16 Mayıs Cuma


Böyle Bitmesin 66.Bölüm Özeti
“Yusuf mu? Yunus mu?” Zeliha, Komiser Nisa’nın şefkatiyle şifa bulacak mı bilinmez ama Atila, müstehakını bulacaktır sonunda. Nisa’nın, adeta kolunu omzundan kıran keder nedendir? Nisa ve Yusuf altından kalkamayacakları sorunların içinde bulurlar kendilerini. Aile Masası’nın üzerinde karabulutlar dolaşmaktadır. Aile Masası önünde oluşan uzun kuyruğun nedeni, Latif’in bizzat yaptığı mülakat olabilir mi? Mülakatta dikkatleri üzerine çeken Sena başarılı olabilecek midir? Tüm bunlar olurken ekibimizle görüşmeye gelen Burak; “annemle babam ayrılacak, yardım edin” der ve heyecan dolu sahnelerle yeni vaka macerası başlar.
TRT 1'de 16 Mayıs'da ekrana gelecek olan böyle bitmesin 66.bölüm fragmanı için yayınlanan fragmanı seyredebilirsiniz.

Kaynak: http://#/boyle-bitmesin-66-bolum-fragmani-16-mayis-cuma.html

8 Mayıs 2014 Perşembe

İki Dünya Arasında 431.Yeni Bölüm Fragmanı 12 Mayıs


İki Dünya Arasında 431.Bölüm Özeti
12 Mayıs 2014 Pazartesi tarihinde yayınlanacak olan Samanyolu Tv'nin günlük dizisi İki Dünya Arasında sitemizde! İki Dünya Arasında'nın 431. Bölüm'ünde neler olacak? Fragmanı izleyebilirsiniz.
Samanyolu TV'de 12 Mayıs'da ekrana gelecek olan iki dünya arasında 431.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/iki-dunya-arasinda-431-bolum-fragmani-12-mayis-pazartesi.html

Yasak 6.Yeni Bölüm Fragmanı 16 Mayıs izle


Yasak 6.Bölüm Özeti
Hasan, Nazım Bey ile gittiği avda vurulunca, acilen konağa dönmek zorunda kalırlar. Calibe ve Nejat ise Nazım'ın dönüş yolunda olduğundan habersiz, tutku dolu bir gece geçirmektedirler. Nazım'ın sesi gecelerini böldüğünde ne yapacaklarını bilemezler. Nazım'ın dönüşü ile tehlikeye düşen tek çift Calibe ve Nejat değildir. Asude ve Ali Fuat da her şeyden habersiz çardakta buluşmuş, masumca hasret gidermektedirler. Nazım'ın konağa gelişinden haberdar olmazlar. Onların buluştuğunu Nazım bilmese de Calibe, çardakta buluşan genç sevgililerin sırrını bilmektedir. Üstelik içine düştüğü tehlikeden kurtulmak için her yolu deneyecek, kimsenin canını yakmaktan çekinmeyecektir.
ATV'de 16 Mayıs'da ekrana gelecek olan yasak 6.bölüm fragmanı için yayınlanan fragmanı seyredebilirsiniz.

Kaynak: http://#/yasak-6-bolum-fragmani-16-mayis-cuma.html

Medcezir 35.Bölüm izle 16 Mayıs Fragmanı


Medcezir 35.Bölüm Özeti
Tan “kavuşma planı”yla herkesi hazırlıksız yakalar. Konser sonrasında Yaman’ın yokluğu fark edildiğinde kimsenin itiraf edemediği bir korku dalgası yayılır. Mira, yaşananların sorumlusu olarak kendini görür. Yaşadığı stres ve üzüntü bir süredir uykuya dalan hastalığını da tetikler. Yaman’ın en son bir telefon görüşmesi yaptığını öğrenen Selim ve Kenan yakaladıkları ipucunun üstüne giderler. Öte yandan Turunç Nadir de kendi hesabını kapatabilmek için Yaman’ı arama çalışmalarına dahil olur. Tan’ın kavuşma planının ayrıntılarını öğrenen Yaman, hem kendi hayatını kurtarmak, hem de Mira’yı korumak için kaçmanın yollarını arar.
Star TV'de 16 Mayıs'da ekrana gelecek olan medcezir 35.bölüm fragmanı için yayınlanan fragmanı seyredebilirsiniz.

Kaynak: http://#/medcezir-35-bolum-fragmani-16-mayis-cuma.html

Karagül 46. Yeni Bölüm Fragmanı izle


Karagül 46.Bölüm Özeti
Konakta gizemli olayların ardı arkası kesilmiyor. Kendal’a gelen kimliği belirsiz telefonlardan sonra şimdi de notlarla ne yapması gerektiği söyleniyor. Kendal çaresiz denileni yapıyor, ama öte yandan o da görünmeyen düşmanı için büyük bir oyun hazırlıyor. Kadriye hanım’ın isteği üzerine ertelenmeyen sünnet düğünü tüm konak fertleri için güzel bir birliktelik oluşturuyor. Herkes dertlerini, düşmanlıklarını unutup kısa bir süre için bile olsa Rüzgâr’ın bu mutlu gününde bir arada oluyor. Ama bu güzel anlar çok uzun sürmüyor ve Rüzgâr’ın aniden ortadan kaybolmasıyla herkes büyük bir korku yaşıyor. Ebru onu sakinleştirmeye çalışanlara isyan ederken, Baran da büyük bir korku içinde Rüzgâr’ı bulmaya çalışıyor. Kadriye hanımın panikle ağzından çıkan bir laf, Narin için büyük bir kâbus oluyor. Herkes Rüzgâr’ı bulmak için çırpınırken, Kendal ve Ebru farkında olmadan kader ortağı oluyorlar. Kendal büyük bir bedel öderken, Ebru ise bir o kadar büyük bir sürprizle karşılaşıyor.
FOX TV'de 16 Mayıs'da ekrana gelecek olan karagül 46.bölüm fragmanı için yayınlanan fragmanı seyredebilirsiniz.

Kaynak: http://#/karagul-46-bolum-fragmani-16-mayis-cuma.html

İki Dünya Arasında 430.Bölüm 9 Mayıs izle Fragmanı


İki Dünya Arasında 430.Bölüm Özeti
9 Mayıs 2014 Cuma tarihinde yayınlanacak olan Samanyolu Tv'nin günlük dizisi İki Dünya Arasında sitemizde! İki Dünya Arasında'nın 430. Bölüm'ünde neler olacak? Fragmanı izleyebilirsiniz.
Samanyolu TV'de 9 Mayıs'da ekrana gelecek olan iki dünya arasında 430.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/iki-dunya-arasinda-430-bolum-fragmani-9-mayis-cuma.html

7 Mayıs 2014 Çarşamba

Kardeş Payı 12.Bölüm Fragmanı 15 Mayıs Perşembe


Kardeş Payı 12.Bölüm Özeti
Mahallede artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Mahallelinin arasına nifak tohumları sokuluyor. Büyük Hilmi’nin yeni iş kolu, Metin ve Ali’yle aralarını öyle bir açacak ki resmen kılıçlar kınından çekilecek. Diğer tarafta öz evladından yüzü gülmeyen Sezai’ye yeni umut bir kapısı doğuyor. Acaba bugüne kadar bilmediği bu sırla nasıl yüzleşecek? Ya Oğuzhan ilk defa hayatında birinin ona sırılsıklam aşık olduğunu öğrenince ne yapacak? Oğzuhan’a aşık bu sürpriz mahalleli kim acaba?
Star TV'de 15 Mayıs'da ekrana gelecek olan kardeş payı 12.bölüm fragmanı için yayınlanan fragmanı seyredebilirsiniz.

Kaynak: http://#/kardes-payi-12-bolum-fragmani-15-mayis-persembe.html

Kurtlar Vadisi Pusu 226.Bölüm 15 Mayıs Perşembe Fragmanı izle


Kurtlar Vadisi Pusu 226.Bölüm Özeti
Polpo, Abdülhey ve Dişçi'yi ele geçirir. Ancak Dişçi'yi kendi tarafına çekmeye çalışırken karşısında Baltazar, Pusat ve Raskoln üçlüsünü bulacaktır. Peki Dişçi kimin tarafında olacak? Baltazar'ın Polpo için düşündüğü yeni oyun ne? Polat Alemdar bu kez kime yaşadığını söyleyecek? Polat, Aksaçlı unvanını bırakıp sahaya mı dönecek? Margaret'ı hapishaneden kim kurtaracak? Margaret hiç beklemediği bir anda ortaya çıkan gerçeklerle nasıl yüzleşecek? Armageddon ve KGT karşılaşması nasıl sonuçlanacak? Savcı Leyla hangi itirafta bulunacak? Cahit'in hastanede karşılaşacağı sürpriz ne olacak?
ATV'de 15 Mayıs'da ekrana gelecek olan kurtlar vadisi pusu 226.bölüm fragmanı için yayınlanan fragmanı seyredebilirsiniz.

Kaynak: http://#/kurtlar-vadisi-pusu-226-bolum-fragmani-15-mayis-persembe.html

Aramızda Kalsın 32. Yeni Bölüm Fragmanı izle


Aramızda Kalsın 32.Bölüm Özeti
Anneler Günü, Celepoğlu ailesinin evinde bir köşe kapmaca haline dönüşür. Ev halkı Anneler Günü için Hüsne’ye güzel bir sürpriz planlamakta, Hüsne ise Mayıs ayını çıkartamayacağına inanmaktadır. Çocuklar planı yürürlüğe koyarken Hüsne ölmeden önce yapmak istediği üç şeyi sıralar, vasiyetini planlar, yazar. Diğer yanda, Civan ile Görkem’i öpüşürken gören Yadigar, Civan'la köprüleri atar. Civan ise Yadigar'a gerçeği anlatmak için harekete geçer. Mahir'in Arife’ye aldığı abiye ayakkabı ile ilgili olaylar durulmak yerine daha da içinden çıkılmaz bir hal almıştır. Mahir’in yavuklusuna ait olduğu düşünülen ayakkabı Bahattin’in bahçesinde, hem de en olmadık yerde bulunur.
Star Tv'de 15 Mayıs'da ekrana gelecek olan aramızda kalsın 32.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/aramizda-kalsin-32-bolum-fragmani-15-mayis-persembe.html

Paşa Gönlüm 4.Bölüm izle Fragmanı 15 Mayıs


Paşa Gönlüm 4.Bölüm Özeti
Paşa Dede’ye yaptıkları planla, kendi kazdıkları kuyuya düşen Mesut ve Bahtiyar geceyi hastanede geçirirler. Kocaları eve gelemeyen Necmiye ve Ayla, Mesut ile Bahtiyar’ın peşine düşerler. İlk olarak Paşa Dede’nin kapsında soluğu alan kadınlar da fena oyuna gelirler. Dede, onlara da iyi bir ders vermek için kocalarının pavyonda olabileceğini söyler. İçlerine kurt düşen Ayla ve Necmiye pavyon pavyon dolaşıp eşlerini aramaya başlarlar. Fikret ise, Melih’ten Türkan’ı öpmesinin hesabını sorar. İkili arasında rekabet kızışır. Kendine fazla güvenen Melih, Fikret ile, Türkan’ın kalbini bir günde kazanacağına dair iddiaya girer. İki delikanlının da ilgilendiği genç kız ise, Paşa Dede’den izin alıp terzi Nermin’in yanında çalışmaya başlar. Kocalarını pavyonda bulmayı umarken polis baskını ile neye uğradıklarını şaşıran Necmiye ve Ayla karakola düşerler. Melih, Türkan’ı etkilemeye çalışırken onun çevirdiği dolaplardan haberi olan genç kız, çapkın delikanlıya kendince bir ders vermek için harekete geçer. Fikret ise Türkan’ın annesini bulmasında onu yalnız bırakmaz ve yine yardım eder. Üstelik bu kez ikili çok önemli bir bilgi edinirler. Türkan’ın annesini bulmaya çalıştığını öğrenen Mesut ve Bahtiyar’ın aklına ise, ondan kurtulmak için yepyeni bir fikir gelir.
Kanal D'de 15 Mayıs'da ekrana gelecek olan paşa gönlüm 4.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/pasa-gonlum-4-bolum-fragmani-15-mayis-persembe.html

Sevdaluk 19.Bölüm Fragmanı 14 Mayıs Çarşamba


Sevdaluk 19.Bölüm Özeti
Adalet’i, köye gelen rehber Timoti’ye kaptırmamak için harekete geçip, evlenme teklif eden Ali İhsan’ın stresli bekleyişi sürüyor. Ali İhsan, neredeyse her kapının ardından çıkıp Adalet’e “Kararını verdin mu?” diyor. Fakat Adalet hemen karar verecek gibi değil. Pes etmeyen Ali İhsan, Adalet’e “Hızlı Karar Verme Teknikleri” kitabı bile alır! Ali İhsan’ın yıllardır göstermediği romantik halleri Adalet’i etkileyebilecek mi? Mahsun Kırmızıgül, Justin Bieber taklitleri ve çılgın danslarıyla, Gonca’nın kalbini kazanmaya çalışan Radyocu Cemal’e karşılık, Serkan da atağa geçer! Serkan ve Radyocu Cemal mücadelesinde Gonca hala kararsızdır.
Show TV'de 14 Mayıs'da ekrana gelecek olan sevdaluk 19.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/sevdaluk-19-bolum-fragmani-14-mayis-carsamba.html

Kızılelma 18.Bölüm Fragmanı 14 Mayıs Çarşamba


Kızılelma 18.Bölüm Özeti
Yoğun eğitimden geçirilerek Arat kampına katılmayı başaran Murad ve Sinan, kampta çok büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalırlar. Zeynep ve Hasan’ın erzak kamyonuyla kampa gelişleri, Archie’nin Zeynep’i fark etmesi ve Murad’ın silahının patlaması aynı ana denk gelir. Murad, Archie’nin Zeynep’e uzanan elini gözünü kırpmadan vurur; ama kendi kafasına dayanan Ruken’in silahına karşı yapacak hiçbir şeyi yoktur. Diğer taraftan Zeynep ve Hasan da köşeye sıkışmıştır. Kampta bütün dengeler değişir. Emil, Murad ve Sinan’a yapacakları yeni eylemde görev verir ama bu görev her ikisini de şoke eder. İstanbul Birimi’ne ulaşmak ve bu eylemin engellenmesi de imkansız görünmektedir.
TRT 1'de 14 Mayıs'da ekrana gelecek olan kızılelma 18.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/kizilelma-18-bolum-fragmani-14-mayis-carsamba.html

İki Dünya Arasında 429.Bölüm Fragmanı 8 Mayıs Perşembe


İki Dünya Arasında 429.Bölüm Özeti
8 Mayıs 2014 Perşembe tarihinde yayınlanacak olan Samanyolu Tv'nin günlük dizisi İki Dünya Arasında sitemizde! İki Dünya Arasında'nın 429. Bölüm'ünde neler olacak? Fragmanı izleyebilirsiniz.
Samanyolu TV'de 8 Mayıs'da ekrana gelecek olan iki dünya arasında 429.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/iki-dunya-arasinda-429-bolum-fragmani-8-mayis-persembe.html

Not Defteri 8.Bölüm Fragmanı 14 Mayıs Çarşamba izle


Not Defteri 8.Bölüm Özeti
Selin ve Egemen yeniden barışmış, bu durum Ufuk’u çileden çıkarmıştır. Umutlarını yitirmiş bir halde sitenin havuzuna gider. Tam da bu esnada Ceyda’yla aralarında bir yakınlaşma yaşanacak ve Asım, sitenin güvenlik kameralarından ikilinin bu yakınlaşmasına şahit olacaktır. Ufuk’a çok sinirlenen Asım, aynı gece onu evden kovar. Arkadaşlarına evden kovulduğunu açıklayamayan Ufuk, parkta tek başına beklerken amcası Nusret’le karşılaşır. Nusret, yeğeninin kalacak bir yeri olmadığını öğrenince kendisiyle birlikte gelmesi konusunda onu ikna eder. Ufuk, gönülsüz bir şekilde amcasıyla birlikte gider. Egemen eve dönüp, Ufuk’u karşısında görünce ikili arasında sürtüşme yaşanacaktır. Egemen ve Ufuk cephesinde bunlar olurken, Mahir kızının kaza geçirdiğini öğrenmiş ve hastaneye koşmuştur. Sanem, kızına çarpan Can, Uğur ve Süleyman’dan şikayetçi olduğunu söyleyip polise gitmek ister. Fakat, kızına çarpmış olsalar dahi onları Sanem’in elinden kurtaracak kişi yine Mahir olacaktır. Ufuk’un Nusret’te kaldığını öğrenen Asım, oğlunu almak için Nusret ve Egemen’le karşı karşıya gelir. Nusret, yeğenini korumak isterken, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşacaktır. Suna’nın babasının hastalığı ilerlemiş, maddi anlamda sıkıntılı günler geçiren Suna köşeye sıkışmıştır.
FOX TV'de 14 Mayıs'da ekrana gelecek olan not defteri 8.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/not-defteri-8-bolum-fragmani-14-mayis-carsamba.html

Kara Para Aşk 9.Bölüm Fragmanı izle 14 Mayıs 2014


Kara Para Aşk 9.Bölüm Özeti
Para ve hırs yüzünden hızla kirlenen dünyada, suçlularla giriştiği amansız mücadelelerde büyük başarılar kazanan Ömer Komiser, kız arkadaşı Sibel'le nişanlanmak için İstanbul'a gelir. Roma'da yaşayan Elif ise doğum gününde ailesiyle birlikte olmak için İstanbul'a gelir. Ömer ile Elif aynı gece ölüm acısı yaşarlar. Ömer'in kız arkadaşı ve Elif'in babası cinayete kurban giderler. İkisi de cevaplayamadıkları sorularla baş başa kalırlar. Gergin ve önyargılı bir tanışmanın ardından peşlerine düştükleri her ipucu yollarını kesiştirir. Ömer, Sibel'in katilini bulmaya, ona atılan iftiraları temizlemeye kararlıdır. Elif ise ömrünün en zor anlarını yaşarken, babasının göründüğünün aksine karanlık bir hayatı olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Bu Elif'in yüzünde patlayan ne ilk ne de son tokat olacaktır. Elif, ailesi için tehlikelerle dolu, karanlık yolda kaybolmak üzeredir. Başrollerini Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün'ün paylaştığı dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Nebahat Çehre ve Erkan Can da yer alıyor. Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat kaleme alıyor. Ay yapımın imzasıyla ekranlara gelecek dizinin yönetmenliğini, Ahmet Katıksız yapıyor...
ATV'de 14 Mayıs'da ekrana gelecek olan kara para aşk 9.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/kara-para-ask-9-bolum-fragmani-14-mayis-carsamba.html

Muhteşem Yüzyıl 136.Bölüm Fragmanı 14 Mayıs Çarşamba


Muhteşem Yüzyıl 136.Bölüm Özeti
Hürrem’in ölümü evlatlarını yasa boğarken, Süleyman ihtişamdan arınıp sessizliğe bürünüyor! Sarayda tüm dengeler değişiyor. Selim, Rüstem’in kendi safına geçmesini istiyor. Selim’in öğrendiği büyük sır, Rüstem’i köşeye sıkıştırıyor! Nurbanu ve Defne arasında yeni bir savaş başlıyor! Rüstem ile Gracia’nın yasak aşkından şüphelenen Mihrimah, Gracia’ya gözdağı veriyor! Selim, Bayezıt’la arasında yaşananları Süleyman’a ifşa ediyor! Kendisini savunmaya çalışan Bayezıt, büyük bir ihanete uğruyor! Olanları öğrenen Mihrimah Selim’le karşı karşıya geliyor. Süleyman, Bayezıt’a manidar bir ceza veriyor.
Star TV'de 14 Mayıs'da ekrana gelecek olan muhteşem yüzyıl 136.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/muhtesem-yuzyil-136-bolum-fragmani-14-mayis-carsamba.html

Ankaranın Dikmeni 10.Bölüm Fragmanı 14 Mayıs


Ankaranın Dikmeni 10.Bölüm Özeti
Anneler Günü dolayısıyla okulda yapılacak etkinlikte, Sonat da sahneye çıkacaktır. Tilbe, Sonat’ın Pavarotti’den bir arya seslendirmesi için çalışmalara başlar. Dikmen, Latif’in Tilbe’den çekinmesi ile dalga geçerken, ona uzak doğu dövüşlerine gitmesi konusunda akıl verir. Dikmen’i dinleyen Latif, bir kursa kaydolur. Dikmen müzisyenler kahvesinde takılırken, Ankaralı müzisyen arayan bir adam girer içeri. Türkiye’nin önde gelen işadamları derneğinin, her yıl düzenlediği organizasyonun bu seneki konseptine uygun olarak, Dikmen sahneye çıkacaktır.
Star TV'de 13 Mayıs'da ekrana gelecek olan ankaranın dikmeni 10.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/ankaranin-dikmeni-10-bolum-fragmani-14-mayis-carsamba.html

6 Mayıs 2014 Salı

Analı Oğullu 3.Bölüm Fragmanı seyret 13 Mayıs izle


Analı Oğullu 3.Bölüm Özeti
Cano ve ailesinin son dakikada dahil olduğu akşam yemeğinde Mardin-İstanbul hattı olaylı bir şekilde birbirlerini tanımış olur. Ece, evdeki yeni düzenden rahatsızdır ancak Fırat ondan biraz daha sabretmesini ister. Diğer yandan Derikfan ailesi de hiç vakit kaybetmeden yeni eve yerleşmeye ve uyum sağlamaya başlamıştır. Ancak hala Sidar’ın en büyük derdi, oğlu Fırat’a bir kız ayarlamaktır. Bu konuda da aşiretin ileri gelenlerinden parlak fikirler alır ve derhal uygulamaya geçer. Yeni komşuların yarattığı ilk şoku atlatamayan sosyetik Hakim ailesi ise asıl büyük krizi New York’tan gelen bir haberle yaşayacaklardır. Her bölümüyle farklı sürprizlerle ekrana gelmeye hazırlanan Analı Oğullu’nun ikinci bölümüne, ünlü sunucu Zahide Yetiş, usta gazeteci Hıncal Uluç ve sevilen şarkıcı Fatih Ürek, sürpriz karakterlerle konuk oyuncu olarak katılacaklar ve izleyicileri kahkahaya boğacaklar.
Show TV'de 13 Mayıs'da ekrana gelecek olan analı oğullu 3.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/anali-ogullu-3-bolum-fragmani-13-mayis-sali.html

İki Dünya Arasında 428.Bölüm Fragmanı 7 Mayıs Çarşamba


İki Dünya Arasında 428.Bölüm Özeti
7 Mayıs 2014 Çarşamba tarihinde yayınlanacak olan Samanyolu Tv'nin günlük dizisi İki Dünya Arasında sitemizde! İki Dünya Arasında'nın 428. Bölüm'ünde neler olacak? Fragmanı izleyebilirsiniz.
Samanyolu TV'de 7 Mayıs'da ekrana gelecek olan iki dünya arasında 428.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/iki-dunya-arasinda-428-bolum-fragmani-7-mayis-carsamba.html

Kurt Seyit ve Şura 9.Bölüm 13 Mayıs Salı Fragmanı izle


Kurt Seyit ve Şura 9.Bölüm Özeti
Ayşem ve Ömer’in Esra’dan kurtulma hamleleri, Esra tarafından gayet ustaca geri püskürtülür. Bunlar yaşanırken Ömer’in Ayşem başta olmak üzere herkesten sakladığı küçük sırrı, Reyhan ve Mazhar sayesinde açığa çıkmak üzeredir… Furkan, Taner’i almaya gittiğinde feci halde dayak yediğini görür. Hastaneye gitmek istemeyen Taner’in ilk tedavisini Mazhar’ın yapmasına karar verirler, her ne kadar istemese de Reyhan bir anda başhemşire oluverir. Haberi alan Ayşem ve Ömer hemen yukarı çıkar, yalnız kalan Esra da duyduklarını Nadide’ye yetiştirmekle meşguldür. Esra sayesinde Burak neler olduğunu anlar ve Haluk’un evine baskına gider… Mazhar’ın geçmişinden gelen bir yabancı Reyhan’ın merakını kamçılar… Taner’in kendisini Burak’ın dövdürdüğünü söylemesi işleri daha da zorlaştırır. Herkes Taner hakkında karışık düşüncelere sahipken, beklenmedik bir kaza her şeyi değiştirir… Eda ve Nail için büyük gün gelip çatar. Nadide Reha’dan habersiz nikaha katılmak için hazırlık yapar. Herkes çok heyecanlıdır, Eda hayatının en sevinçli anlarını yaşar. Ancak bu sevinç bir telefon konuşmasıyla yarıda kalır.
Star TV'de 13 Mayıs'da ekrana gelecek olan kurt seyit ve şura 9.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/kurt-seyit-ve-sura-9-bolum-fragmani-13-mayis-sali.html

Küçük Ağa 16.Bölüm Fragmanı 13 Mayıs Salı


Küçük Ağa 16.Bölüm Özeti
Mehmetcan okul başkanlığına aday oluyor. Seçimlerde de kendine yakışanı yapar ve Küçük Ağa olduğunu gösterir. Mehmetcan, okul başkanlığına aday olmaya karar vermiştir ve kazanmak konusunda kararlıdır. Ali ve Mehmetcan arasındaki Başak gerginliği, tüm hızıyla devam etmektedir. Maho, Yeşim’e kafayı takmıştır. Yeşim ise Maho’yu fena bir tuzağa düşürecektir. Nur Hanım evi terk edip, Sinem’in evine yerleşir ve Sinem çileden çıkar. Sinem’in hayatında ise tesadüfi durumlar söz konusudur. Ali, Mehmetcan’ın gönlünü alır.
Kanal D'de 13 Mayıs'da ekrana gelecek olan küçük ağa 16.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/kucuk-aga-16-bolum-fragmani-13-mayis-sali.html

Kaçak 29.Bölüm Fragmanı 13 Mayıs izle


Beni Böyle Sev 59.Bölüm Özeti
Serhat, kapatıldığı hücrede her geçen an daha da kötüye gitmektedir. Ertan, Merve'ye acı çektirmek için onu Serhat'ı görmeye götürür. Serhat'ı o halde gören Merve, Ertan'a onu bırakması için yalvarır. Nazmi ve Dadaylı Serhat'ı bulmak için bir adamın ofisini basarlar. Adamın Serhat'ın öldüğünü söylemesini üzerine yıkılan ikiliyi Merve tekrardan umutlandırır. Nurgül ve Semiha günden güne Ertan'dan şüphelenmeye başlarlar. Nurgül, Ertan'ı takip eder ve Merve'yle yüz yüze gelir. Fakat bu sadece bir yüzleşme değil Nurgül için düğümün çözülmeye başlamasının da başlangıcı olacaktır. Dadaylı ve Nazmi Merve'den öğrendikleri ipuçları ile yola koyulurlar.
ATV'de 13 Mayıs'da ekrana gelecek olan kaçak 29.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/kacak-29-bolum-fragmani-13-mayis-sali.html

5 Mayıs 2014 Pazartesi

Ötesiz İnsanlar 25.Bölüm Fragmanı


Ötesiz İnsanlar 25.Bölüm Özeti
8 Şubat’ın arka planında yaşananları anlatan Ötesiz İnsanlar’ın 23.bölümünde; Elif, fotoğrafları kendisinin vermediği konusunda Rana Hanım’ı ikna etmeye çalışırken, Rana Hanım’dan çok sert bir tepki görür. Kudret Komutan ve Sancar Albay, sinsi bir plan hazırlar ve Tüllü Hoca’yı da bu plana alet eder. Bir yandan başında Tüllü Hoca’nın başında olduğu şeriat yürüyüşü, diğer bir yandan Rana Hanım’ın başını çektiği laiklik yürüyüşü yeni bir çatışmanın medyana gelmesine yol açar. Şeriat yürüyüşüne katılan Elif, Serap’la karşılaşır. Ancak bu karşılaşma Elif için hiç iyi olmaz. Gazeteci Irmak ise Tüllü Hoca’ya oynanan oyunu fark eder. Elif’i de alarak Serap’ı yakalamaya giden Irmak, karşılaştığı korkunç manzara ile büyük şok yaşar.
STV'de 12 Mayıs'da ekrana gelecek olan ötesiz insanlar 25.bölüm fragmanı 12 mayıs pazartesi günü yayınlanacak olan yeni bölümün tanıtımını seyredebilirsiniz.

Kaynak: http://#/2014/05/otesiz-insanlar-25-bolum-fragmani-12-mayis-pazartesi/

İki Dünya Arasında 427.Bölüm Fragmanı 6 Mayıs Salı


İki Dünya Arasında 427.Bölüm Özeti
5 Mayıs 2014 Pazartesi tarihinde yayınlanacak olan Samanyolu Tv'nin günlük dizisi İki Dünya Arasında sitemizde! İki Dünya Arasında'nın 427. Bölüm'ünde neler olacak? Fragmanı izleyebilirsiniz.
STV'de 5 Mayıs'da ekrana gelecek olan iki dünya arasında 427.bölüm fragmanıyayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/2014/05/iki-dunya-arasinda-427-bolum-fragmani/

4 Mayıs 2014 Pazar

Mihrap Yerinde 2.Bölüm 12 Mayıs Fragmanı izle


Mihrap Yerinde 2.Bölüm Özeti
Show TV’nin merakla beklenen, komik, duygusal ve sımsıcak hikayesi Mihrap Yerinde’nin yeni fragmanı yayınlandı.Ekranların özlenen, ünlü oyuncusu Yasemin Yalçın, yanında usta oyuncular Zafer Algöz, Kadir Çöpdemir ve daha nice sürpriz isim ile birlikte geri dönüyor! Yapımcılığını Global Medya’nın üstlendiği yepyeni proje ‘’Mihrap Yerinde’’ 5 Mayıs Pazartesi akşamı 20.00'de Show TV ekranlarında...
Show Tv'de 12 Mayıs'da ekrana gelecek olan mihrap yerinde 2.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/mihrap-yerinde-2-bolum-fragmani-12-mayis-pazartesi.html

Karadayı 71.Bölüm Fragmanı 12 Mayıs Pazartesi izle


Karadayı 71.Bölüm Özeti
Feride, sevdikleri söz konusu olduğunda gözü dönen Mahir'i nasıl durduracağını bilememektedir. Bu uğurda Mahir'e yalan söylemek zorunda kalmıştır. Mahir ısrarla Yasin'i Yılan'a götüren bilgiyi kimin verdiğini öğrenmeye çalışmaktadır. Yasin ve Feride konuşmamakta kararlıdır. Mahir sonunda Feride'yi ne kadar üzdüğünü ve zor durumda bıraktığını anlar ve sevdasına söz verir. Bir daha asla, ne sebeple olursa olsun kanunların dışına çıkmayacaktır. Feride aldığı bu sözle çok mutlu olmuştur, heyecanla düğün hazırlıklarına devam ederler. Bu sırada Sinan'ın mahalle üzerinde oynadığı kirli oyun devam etmektedir. Mehmet Saim'in direktifiyle sertleşmeye başlayan Sinan gerekirse can bile almaya hazırdır. Mahir'i Feride'ye verdiği söz yüzünden büyük bir sınav beklemektedir. Feride annesinin evi terk ettiğini öğrenir. Destek olmak ve evi neden terk ettiğini öğrenmek için annesinin kaldığı otele gider. Kerime, Mehmet Saim hakkındaki gerçekleri kızına anlatacak mıdır? Ayten ile Necdet arasındaki sular bir türlü durulmaz. Hamile olduğunu söylemekten vazgeçen Ayten, Necdet'in tavırlarına daha fazla dayanmaz ve boşanmaya karar verir. Necdet'e bu kararını açıkladığında başına gelecekleri hesap etmemiştir. Ayten'i büyük bir tehlike beklemektedir. Bülent karısını kazanmak için kolları sıvamış yeni bir sürpriz hazırlamıştır. İlknur, Bülent'in attığı adım karşısında şoke olur.
ATv'de 12 Mayıs'da ekrana gelecek olan karadayı 71.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/karadayi-71-bolum-fragmani-12-mayis-pazartesi.html

Beni Böyle Sev 59.Bölüm Fragmanı 12 Mayıs Pazartesi


Beni Böyle Sev 59.Bölüm Özeti
Ayşem ve Ömer’in Esra’dan kurtulma hamleleri, Esra tarafından gayet ustaca geri püskürtülür. Bunlar yaşanırken Ömer’in Ayşem başta olmak üzere herkesten sakladığı küçük sırrı, Reyhan ve Mazhar sayesinde açığa çıkmak üzeredir… Furkan, Taner’i almaya gittiğinde feci halde dayak yediğini görür. Hastaneye gitmek istemeyen Taner’in ilk tedavisini Mazhar’ın yapmasına karar verirler, her ne kadar istemese de Reyhan bir anda başhemşire oluverir. Haberi alan Ayşem ve Ömer hemen yukarı çıkar, yalnız kalan Esra da duyduklarını Nadide’ye yetiştirmekle meşguldür. Esra sayesinde Burak neler olduğunu anlar ve Haluk’un evine baskına gider… Mazhar’ın geçmişinden gelen bir yabancı Reyhan’ın merakını kamçılar… Taner’in kendisini Burak’ın dövdürdüğünü söylemesi işleri daha da zorlaştırır. Herkes Taner hakkında karışık düşüncelere sahipken, beklenmedik bir kaza her şeyi değiştirir… Eda ve Nail için büyük gün gelip çatar. Nadide Reha’dan habersiz nikaha katılmak için hazırlık yapar. Herkes çok heyecanlıdır, Eda hayatının en sevinçli anlarını yaşar. Ancak bu sevinç bir telefon konuşmasıyla yarıda kalır.
TRT 1'de 12 Mayıs'da ekrana gelecek olan beni böyle sev 59.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/beni-boyle-sev-59-bolum-fragmani-12-mayis-pazartesi.html

Yedi Güzel Adam 4.Bölüm Fragmanı 10 Mayıs


Yedi Güzel Adam 4.Bölüm Özeti
1974te düğün devam eder.. Düğünde patlayan silah sesiyle herkes nefesini tutar. Emine’nin eski kocası ve emine arasında olanlar erdem ve haleyi çok şaşırtır ama düğün halkından gizlerler. Bu arada, Maraş’ta üstadın konferansı için hazırlıklar başlar. 1958de İmam Adem’in suçsuzluğu kanıtlanır ve hapisten çıkar ama bu Zehra ve Fatma’nın umduğu gibi bir buluşma olmaz...
TRT 1'de 10 Mayıs'da ekrana gelecek olan yedi güzel adam 4.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/yedi-guzel-adam-4-bolum-fragmani-10-mayis.html

3 Mayıs 2014 Cumartesi

Küçük Gelin 35.Bölüm 11 Mayıs Pazar Fragmanı izle


Küçük Gelin 35.Bölüm Özeti
Küçük Gelin’de Asiye ve Melek Karşı Karşıya Geliyor! Azad, Cemşit’in öldürülmesi ile ilgili gerçeği öğrenir. Cemal’in teslim olma fikri ise Nujin Ana ve Zümrüt’ü çok üzer. Yaşanan olaylarda büyük acılar çeken Suna ailesinin yanına götürülür ancak Suna’yı kötü bir haber bekler. Diğer bir yanda hastaneden çıkan Devran, açıkça Melek’e aşkını itiraf eder. Bu itiraf karşısında Melek ne yapacağını bilemez. Zehra’ya çok yakın ilgi gösteren Asiye ise Nujin Ana’nın yeni kararları yüzünden Zehra’yı kaçırmak ister. Melek ile yüzleşmekten korkan Asiye, Zehra’yı kandırır ve kaçmasını sağlar. Ancak olayı öğrenen Melek, Asiye’nin kim olduğunu öğrenmeye çalışır.
Samanyolu Tv'de 11 Mayıs'da ekrana gelecek olan küçük gelin 35.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/kucuk-gelin-35-bolum-fragmani-11-mayis-pazar.html

Güneşi Beklerken 44.Bölüm Fragmanı 11 Mayıs izle


Güneşi Beklerken 44.Bölüm Özeti
Zeynep ve Kerem buluşmak için biraraya geldiklerinde, esrarengiz kişiler tarafından kaçırılıyor. Zeynep'in çıkan haberlere inandığını gören Kerem hayalkırıklığına uğrar. Kerem, ailesinin masum olduğunu ispat etmek için hırslanır. Mehmet ile konuşup, bütün gerçekleri öğrenen Barış, bu yolda Kerem'in en büyük destekçisi olur. İkilinin ilk durağı Kerem'in Güneş'i gördüğü yer olur. Zeynep, Kerem ile aralarının bozulmuş olmasına dayanamaz. Zeynep ile Kerem buluşmak için biraraya geldiklerinde esrarengiz kişiler tarafından kaçırılırlar. Ahmet basında çıkan haberleri örtbas etmek için harekete geçer. Ahmet'in planı, oğlunun kaçırılması ile sekteye uğrar. Ahmet hayatının en zor kararı ile karşı karşıyadır. Bir yanda oğlu, bir yanda ise hayatına mal olabilecek gerçekler vardır.
Kanal D'de 10 Mayıs'da ekrana gelecek olan güneşi beklerken 44.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/gunesi-beklerken-44-bolum-fragmani-11-mayis-pazar.html

O Hayat Benim 12.Bölüm Fragmanı 11 Mayıs Pazar


O Hayat Benim 12.Bölüm Özeti
Efsun’un söylediklerinden kuşku duymaz Bahar. Her şey ortadadır, Ateş onu kardeşiyle aldatmaktadır. Bahar için Ateş sayfası kapanmıştır. Ateş ne söylese dinlemez. Hatice Bahar’la konuşamadan kaza geçirir. Komaya girer. Nuran derin bir soluk alır. Fakat bu uzun sürmeyecektir. Hatice’nin durumu iyiye gitmektedir, komadan çıkacaktır. Nuran’ın bu konuda bir planı yoktur. Foyaları pek yakında meydana çıkacaktır. Ateş ise paramparçadır. Aşktan umudunu kesmiştir. Artık intikamına odaklanacaktır.
FOX TV'de 11 Mayıs'da ekrana gelecek olan o hayat benim 12.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/o-hayat-benim-12-bolum-fragmani-11-mayis-pazar.html

Muhteşem Yüzyıl 135.Bölüm 2.Fragmanı 7 Mayıs


Muhteşem Yüzyıl 135.Bölüm Özeti
Süleyman, uğruna cihana meydan okuduğu Hürrem’e veda etmeye hazırlanıyor. Mihrimah, Hürrem hakkındaki gerçeği öğrenince kahroluyor. Payitahta gelen Selim ve Bayezıt, Hürrem için ateşkes yapıyorlar! Hürrem yıllardır gizlenen sırrı öğreniyor. Ve can düşmanı İbrahim’le mezarı başında hesaplaşıyor! Nurbanu’nun taht hırsını gören Hürrem, onun ölüm emrini veriyor! Süleyman’ın iktidarını simgeleyen Süleymaniye tamamlanıyor! Hürrem’in Süleyman’dan son arzusu şaşkınlık yaratıyor! Cihana hükmeden Hürrem Sultan, ölümü Sultan Süleyman’ın kollarında karşılıyor. Sarayda zaman dururken, Süleyman için sonsuz bir kış mevsimi başlıyor... Süleyman, aşkının esiri olduğu Hürrem’in ölüme yaklaştığının farkındadır. Acısını kalbine gömen Süleyman, Hürrem’i mutlu etmek için çabalar. Hürrem’in tek isteği tüm sevdiklerini bir arada görmektir. Saraya dönen Bayezıt, Defne’nin doğum yaptığını öğrenir. Defne, idam edileceği günü beklerken, Bayezıt merhameti ile öfkesi arasında bir seçim yapmak zorundadır. Yaşadığı şoku üzerinden atamayan Selim, Nurbanu’nun gelişiyle huzur bulur. Süleyman’dan gelen haber Selim ve Bayezıt’ı şaşkına çevirir. Selim ve Bayezıt, Hürrem ‘in huzuru için ateşkes ilan ederler. Hürrem ise yokluğunda kopacak fırtınanın farkındadır. Şehzadeleri arasındaki savaşa engel olması için Rüstem’e yemin ettirir. Ancak kadere karşı durmak mümkün olmayacaktır.. Annesinin hastalığını öğrenince kahrolan Mihrimah, Rüstem’e sığınmak ister. Ancak Rüstem’in umursamaz tavrı ile büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Sürpriz bir gelişme, başta Mihrimah ve Rüstem olmak üzere herkesin yüzünü güldürür. Süleyman’ın kalbi Süleymaniye açılır. Hürrem’in Süleyman’dan son bir arzusu vardır. Hürrem Süleyman’ın kollarında son nefesini verirken, Süleyman için hayatın tüm anlamı kaybolur.
Star TV'de 7 Mayıs'da ekrana gelecek olan muhteşem yüzyıl 135.bölüm fragmanı izle yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/muhtesem-yuzyil-135-bolum-2-fragmani-izle.html

2 Mayıs 2014 Cuma

Arka Sokaklar 329.Bölüm Fragmanı izle 10 Mayıs 2014


Arka Sokaklar 329.Bölüm Özeti
Mustafa babasına yemek götürmek üzere evden çıkar ve bir daha dönmez. Annesi babasının yanında, babası annesinin yanında olduğunu sandığı için, Cengiz akşam eve gelene kadar Mustafa’nın ortadan yok olduğu anlaşılmaz. Mustafa her yerde aranır bulunamaz. Polise haber verilir. Ekip, komşular, gönüllüler herkes Mustafa’yı aramaya başlar. Bu sırada Haydar ve Yunus, Cengiz ile son tartışan isimler oldukları için emniyete alınırlar. Ekip, Mustafa’yı bulmanın peşine düşer. Cevher, doktor Veysel ile birlikte bir orman kulübesine sığınır. Yaraları gittikçe iyileşmeye başlar ancak, pansuman malzemesi kalmamıştır. Kulübenin sahibin yanaştığını görürler. Ne yapacağız diye düşünürlerken, içeri girdiklerinde adamın cesedi ile karşılaşırlar. Cevher, Soydan’ın adamı Yücel ile karşı karşıya gelir. Yücel, hapishanedeki Soydan’dan mesajlar getirmiştir. Yücel’in yardımıyla Cevher’ler yer değiştirir. Daha korunaklı bir eve geçerler. Soydan, Cevher ile internet ortamında ile konuşur. Soydan’ın istediği Cevher’in Mümtaz’ı öldürmesidir. Karşılığında da Cevher ne istiyorsa yapacaktır. Cevher kabul eder ve karşılığında Zilha’nın katili Sadık’ı ister.
Kanal D'de 10 Mayıs'da ekrana gelecek olan arka sokaklar 329.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/arka-sokaklar-329-bolum-fragmani-10-mayis-cumartesi.html

Şefkat Tepe 151.Bölüm Fragmanı 10 Mayıs Cumartesi izle STV


Şefkat Tepe 151.Bölüm Özeti
Sungurlar Kudüs Ordusu’nun lideri Farid’i yakalamak için Suriye’de gerçekleştirdikleri operasyonda başarı sağlayamazlar. Farid’e ulaşmak için hiçbir ipucu bulamayan ve üstelik Behram’ı ellerinden kaçıran Sungurlar, büyük bir baskı ve stres içindedir. Serdar komutan ise bütün time kızgındır ve timdeki herkesle tek tek görüşür. Ancak Serdar Komutan’ın en çok öfkelendiği konu Aslı’nın sürekli Behram’ın oyunlarına kanmasıdır. Serdar Komutan bu konuda Aslı’yı sert bir şekilde uyarır. Bu sırada boş durmayan Farid korkunç bir plan ile Sungurlar’ı tetikçiler aracılığıyla pusuya düşürür. Aslı, Farid tarafından yakalanır.
Samanyolu TV'de 10 Mayıs'da ekrana gelecek olan şefkat tepe 151.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/sefkat-tepe-151-bolum-fragmani-10-mayis-cumartesi.html

Çalıkuşu 29.Bölüm 10 Mayıs Fragmanı izle


Çalıkuşu 29.Bölüm Özeti
Kamran, Feride’nin kalbini kazanmaya çalışıyor. Kanal D’nin başrollerini Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in paylaştıkları sevilen dizisi “Çalıkuşu”nun bu bölümünde; Kamran, Feride'nin kalbini tekrar kazanabilmek için çabalıyor. Kamran, Feride'yle yeniden birleşme umuduyla yaşarken, Feride mekteptekilere ayrıldıklarını ilan eder. İkisi de ızdırap dolu zamanlar yaşamaktadır. Necmiye'nin gebeliğini duyan Seyfettin Bey bir kez daha üzüntüden kahrolur. Kamran, dedikoduların önüne geçmek için Yusuf'la kız kardeşinin evlenmesini uygun görür. Bu fikirden habersiz olan Müjgan, Yusuf'a olan ilgisini belli eder. Feride'nin bir evde özel ders verdiğini duyan Kamran çok sinirlenir. Bu derslere son vermek için Murat Bey'in kapısına dayanır. Kamran, konağı geri alırsa Feride'nin kalbini tekrar kazanabileceğini düşünür. Yeterince parası yoktur. Babasının tüm uyarılarına rağmen bir tefeciden para ister. Ayrılık haberini alan Azelya için intikam zamanı yaklaşmıştır. Bir bahaneyle Kamran'ı evine çağırır.
Kanal D'de 10 Mayıs'da ekrana gelecek olan çalıkuşu 29.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/calikusu-29-bolum-fragmani-10-mayis-cumartesi.html

Bugünün Saraylısı 26.Bölüm Fragmanı 10 Mayıs izle


Bugünün Saraylısı 26.Bölüm Özeti
Ayşen, Rezzan ile Ata'nın konuşmasını duymasa da onları bir arada görmekten rahatsız olur. Atıf, Rezzan ve Ata'nın konuşmasından öğrendiği büyük sırrı kendi lehine kullanmak için hemen harekete geçerek Savaş'a karşı koz olarak kullanır. Savaş'ın ise Atıf karşısında zayıf düşmeye niyeti yoktur, akılcı bir plan ile Atıf'ın susmasını sağlar. Fatih, Çetin'i Seda'nın ağabeylerinin elinden kurtarır ama bu kahramanlığı sonucunda yaralanır. Yaşanan durum Fatih'in şüphelenmesine neden olur. Çetin'in dolandırıldığını düşünmektedir. Süreyya'nın bir planı ile Fatih ve Süreyya harekete geçer. Üftade'nin yokluğunu iyice hisseden Ata, ailesinin dağılmasına izin vermeyecektir. Üftade'nin yanına giderek, karısının evine, ailesine geri dönmesini ister. Üftade'nin ise kararı nettir, Ayşen ve Feride'nin ısrarları da etkili olmaz. Savaş intikam planının zedelenmesini istemediği için planlarını hızlandırma kararı alır. Bunun yanında yaşadığı iç çelişkiyi de fark etmeye başlar. Ata Katipoğlu ailesini ne kadar bir arada tutmak ve kollamak için çabalasa da çocuklarını tehlikelerden koruyamamaktadır.
ATV'de 10 Mayıs'da ekrana gelecek olan bugünün saraylısı 26.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/bugunun-saraylisi-26-bolum-fragmani-10-mayis-cumartesi.html

Fatih Harbiye 35.Bölüm Fragmanı 10 Mayıs Cumartesi


Fatih Harbiye 35.Bölüm Özeti
Macit’in kararı, Harbiye tarafında deprem etkisi yaratırken Pelin, Macit’ten duydukları ile enkaza dönüşür. Macit, vermiş olduğu kararın sonuçlarına boyun eğmemeye niyetlidir. Neriman, aşka direnmek yerine, bu sefer teslim olmayı tercih edecek gibi gözükse de aşması gereken engelleri olduğunu fark eder. Şinasi, Neriman’ı yeniden kazanmak için her şeyi geride bırakıp ilk adımını atmaya karar verirken Rüya, Şinasi’den umduğu aşka karşılık, aldığı olumsuz tepkilerle yıkılacaktır. Feyza hanım, Neriman’a karşı içinde büyüttüğü öfkesini artık kontrol edemeyecek duruma gelmek üzeredir.
Show TV'de 10 Mayıs'da ekrana gelecek olan fatih harbiye 35.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/fatih-harbiye-35-bolum-fragmani-10-mayis-cumartesi.html

1 Mayıs 2014 Perşembe

İki Dünya Arasında 426.Bölüm Fragmanı 5 Mayıs Pazartesi


İki Dünya Arasında 426.Bölüm Özeti
5 Mayıs 2014 Pazartesi tarihinde yayınlanacak olan Samanyolu Tv'nin günlük dizisi İki Dünya Arasında sitemizde! İki Dünya Arasında'nın 426. Bölüm'ünde neler olacak? Fragmanı izleyebilirsiniz.
STV'de 5 Mayıs'da ekrana gelecek olan iki dünya arasında 426.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/iki-dunya-arasinda-426-bolum-fragmani-5-mayis-pazartesi.html

Yasak 5.Bölüm Fragmanı 9 Mayıs Yeni Bölüm


Yasak 5.Bölüm Özeti
Nejat ve Nabi'nin konağa yerleşmesinden sonra konaktaki herkesin hayatı bu yeni durumdan etkilenir. Ruşen, kendisini paşa kızı zanneden Nabi'nin hizmetine verilir, yalanının ortaya çıkmaması için köşe bucak kaçmaktadır. Asude, Ali Fuat'tan gelen haberle çok yakında evleneceği için sevinir ancak bu durumdan haberi olmayan Nazım Bey'in ani iş seyahati, Asude ve Ali Fuat'ın evlilik planlarına engel olur. Calibe, eve sarhoş gelen Nabi'den Nejat'ın Fransız bir sevgilisi olduğunu duyar, buna inanır ve sinirlenir. Nejat aynı çatı altına girdiği Calibe'den kaçmaya çalışmaktadır ancak aşkına yenik düşmesi an meselesidir. Nazım Bey işi nedeni ile konaktan uzaklaşır, Calibe ve Nejat, eskiden olduğu gibi geceyi aynı evde, iki adımlık mesafede geçirmek zorundadırlar.
ATV'de 9 Mayıs'da ekrana gelecek olan yasak 5.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/yasak-5-bolum-fragmani-9-mayis-cuma.html

Medcezir 34.Bölüm 9 Mayıs Fragmanı Star TV


Medcezir 34.Bölüm Özeti
Tan’ın mesajlarının hepsinin Mira’ya Altınkoy sınırları içinde gelmesi, herkese aslında düşündükleri kadar korunaklı bir hayat yaşamadıklarını ispatlar. Yaman başta olmak üzere herkes Mira’nın geçmişte yaşadığı kabusu ikinci kez yaşamaması için gerekli önlemleri alır. Yaman Mira’yı bir an olsun yalnız bırakmasa da, Tan’ın hastaneden kaçtığının öğrenilmesiyle korkulu bir bekleyiş başlar. Etrafındaki güvenlik çemberinden bunalan Mira’yı, Yaman Tan düşüncesinden uzaklaştırmak için elinden geleni yapar. Öte yandan da Tan’ın dışarıdaki adamını bulmak için harekete geçerler. Tozludere’den gelen kötü haber, Yaman’ı eski mahallesine götürür. Orkun’la Yaman’ı karşı karşıya getiren olayda, Yaman kendisine karşı bilenmiş yeni bir cephe bulur. Kadir’in evinde bulduğu ipucuyla Yaman, Tan’ın “kavuşma” planına kimsenin tahmin etmediği bir şekilde karşılık vermeye karar verir. Büyük gün geldiğinde, Tan’ın planladığı “kavuşma” sonunda gerçekleşir.
Star TV'de 9 Mayıs'da ekrana gelecek olan medcezir 34.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/medcezir-34-bolum-fragmani-9-mayis-cuma.html

Karagül 45.Bölüm Fragmanı 9 Mayıs Cuma


Karagül 45.Bölüm Özeti
Konak yanan deponun içinde Kendal’ın da olduğunu öğreniyor. Kadriye, kalbi duracak gibi kendini depoya zor atıyor. Kendal çok bir yara almadan kurtulsa da, asıl yarayı gelen mesajla alıyor. Bu sırada olay yerinde ve sonrasında ardı ardına gelen olayları araştıran Oğuz Kendal’ın daha da gerilmesine ve açık vermesine sebep oluyor. Kendal, artık iyice hırslanıyor ve ona bu paranoyaları yaşatan her kimse ortaya çıkartmaya yemin ediyor. Bu sırada Ada ve Maya arasında kalan Serdar, ne olursa olsun Ada’yı kaybetmeyi göze alamıyor. Ama diğer yandan ondan gerçekleri de gizlemek istemiyor. Serdar kararını veriyor, ancak Maya onun düşündüklerini yapmasına engel oluyor. Narin’in kâbusu gerçeğe dönüşüyor. Baran çıkan bir dedikodu sonucu annesi ve Oğuz komutanı beraber yakalıyor. Narin, daha derdini anlatamadan Baran Oğuz komutana saldırıyor ve iş iyice çığırından çıkıyor. Durumu öğrenen Kendal da konakta fırtına gibi esiyor. Bundan böyle Narin için çok zor bir sınav daha başlıyor. Bir yanda ilk defa bu kadar seviliyor ve değer veriliyor olmasının verdiği mutluluk, diğer yanda Baran… Arada kalan Narin Baran’ı tekrar kaybedecek olmanın verdiği korkuyla sıkışıp kalıyor.
FOX TV'de 9 Mayıs'da ekrana gelecek olan karagül 45.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/karagul-45-bolum-fragmani-9-mayis-cuma.html

İki Dünya Arasında 425.Bölüm Fragmanı 2 Mayıs Cuma


İki Dünya Arasında 425.Bölüm Özeti
2 Mayıs 2014 Cuma tarihinde yayınlanacak olan Samanyolu Tv'nin günlük dizisi İki Dünya Arasında sitemizde! İki Dünya Arasında'nın 425. Bölüm'ünde neler olacak? Fragmanı izleyebilirsiniz.
STV'de 2 Mayıs'da ekrana gelecek olan iki dünya arasında 425.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/iki-dunya-arasinda-425-bolum-fragmani-2-mayis-cuma.html