29 Haziran 2013 Cumartesi

Bir Aşk Hikayesi 13.Bölüm 2 Temmuz

Bir Aşk Hikayesi 13.Bölüm Özeti

Her son yeni bir başlangıçtır. Gönül annesinin ölümüyle hayatını tamamen değiştirecek bir gerçekle tanışır. Öldü sandığı çocuğunu acaba yaşamakta mıdır? Diğer tarafta Ceylan Korkut’un hayatına bir kez daha bela getiren Aslı’yla karşı karşıyadır. Aslı’nın “Korkut eninde sonunda ilk aşkına dönecek diye korkuyorsun. Sana bir sır vereyim mi... Korkut beni kalbinden hiç çıkarmadı! Çıkaramaz da...” sözleri kulağında çınlar durur. Bu yüzden belki de hayatının en büyük hatasını yapmak üzeredir. Korkut’sa Ceylan’a olan aşkını her fırsatta yineler. “Ya geçmişten başka hiçbir şey yok! O da adı üstünde işte geçti gitti. Kalbimde sadece sen varsın!” dediğinde Ceylan’ın kalbi de aklı da kuşkular içindedir Ceylan ve Korkut bir otel odasında yan yana geldiklerinde en büyük sorular cevap bulacaktır.


FOX TV'de 2 Temmuz'da ekrana gelecek olan bir aşk hikayesi 13.bölüm fragmanı izle için yayınlanan fragmanı sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/bir-ask-hikayesi-13-bolum-2-fragmani-izle.html

Sana Bir Sır Vereceğim 1.Bölüm 5 Temmuz Cuma

Sana Bir Sır Vereceğim 1.Bölüm Özeti

Esrarengiz bir şekilde kızını kaybetmiş ve onu arayan bir anne... Oğluna hem annelik hem babalık yapmaya çalışırken, sahip olduğu özel gücün peşindeki kötülere karşı oğlunu korumaya çalışan bir baba... Zihin okuyan, düşünce gücüyle nesneleri hareket ettiren çocuklar ya da sokakta başı belaya girdiğinde kendini görünmez yaparak hayatta kalma savaşı vermiş genç bir delikanlı... Ürettiği elektirikten dolayı sevdiği insana bile dokunamayan güzel genç bir kız...


FOX TV'de 5 Temmuz'da ekrana gelecek olan sana bir sır vereceğim 1.bölüm fragmanı için yayınlanan fragmanı sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/gunesi-beklerken-1-bolum-fragmani.html

Güneşi Beklerken 1.Bölüm 2 Temmuz Salı

Güneşi Beklerken 1.Bölüm Özeti

Demet, kızı Zeynep’e hem babalık hem de annelik yapan fedakar bir kadındır. Ancak, anne-kızın Gölyazı’da kurdukları mütevazı yaşam, Demet’in işlettiği dükkanın iflası ile altüst olur. Maddi sıkıntıya düşen ve bu durumu Zeynep’ten saklayan Demet’e yardım eli en yakın arkadaşı Jale’den gelir. Jale, İstanbul’un en prestijli kolejlerinden biri olan Özel Sayer Koleji’nin müdürüdür. Demet’e ve Zeynep’e reddedemeyecekleri bir teklifte bulunur. Demet, İstanbul’a gitme konusunda kararsızdır. Üstelik Zeynep, gitmemek için ayak direr hatta evden kaçar. Jale’nin, en yakın dostuna yardım etmesinin altında ise esasında yıllar önce yaptığı bir hatayı telafi etmek vardır. İstanbul’da yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanan Demet de aslında tedirgindir. Çünkü kızından babası ile ilgili gerçeği yıllardır saklamaktadır. Jale, Demet’e kız kardeşinin yanında iş bulur. Fakat bu iş, Demet’e beraberinde hiç beklemediği büyük bir sürprizi de beraberinde getirir. Zorla geldiği İstanbul’a alışmak Zeynep için de kolay olmaz. Daha ilk günden okulda adeta kendi krallığını ilan etmiş olan şımarık çocuk Kerem Sayer ile karşı karşıya gelirler. Zeynep, Kerem’in ekibi ile işkence ettiği bir öğrenciyi onun zulmünden kurtarır. Fakat bu kahramanlık ona pahalıya patlar. Okuldaki otoritesi sarsılan Kerem, Zeynep’ten herkesin içinde kendisinden özür dilemesini ister. Bunu kabul etmeyen ve ona meydan okuyan Zeynep’e destek Kerem’in kardeşi kadar sevdiği Barış’tan gelir. Öte yandan Zeynep’in koşudaki doğal yeteneği okulun beden eğitimi öğretmeni Cihan’ın dikkatini çeker. Cihan bu yetenekli genç kızla daha yakından ilgilenmeye başlar. Fakat bu durum Cihan’ın aynı okulda okuyan kızı Melis’in hiç hoşuna gitmez. Bu durum Melis’i iyice hırslandırır ve aşık olduğu Kerem’in gözüne girebilmek için, Zeynep’e iyi bir ders verme konusunda yardım etmeyi teklif eder. Hocasından aldığı tebrikle keyfi yerine gelen Zeynep’in bu mutluluğu pek kısa sürer. İntikam ateşi ile yanan Kerem, Zeynep’i tüm okula rezil edecek planı için çoktan geri sayıma başlamıştır.


Kanal D'de 2 Temmuz'da ekrana gelecek olan güneşi beklerken 1.bölüm fragmanı için yayınlanan fragmanı sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/gunesi-beklerken-1-bolum-fragmani.html

Şefkat Tepe 118.Bölüm Yeni Sezon

Şefkat Tepe 118.Bölüm Özeti

Büyük bir oyuna getirilen Sungurlar ifşa olur ve haklarındaki soruşturma neticelenene dek tim dağıtılır. Üniforma ve silahlarını teslim eden Sungurlar, mücadelelerine sivil olarak devam etme kararı alır. Zira ülkede iç savaş çıkarmak isteyen bazı güçler düğmeye basar. Hedefte ise ilk olarak Türk-Kürt mücadelesi vardır ve Serdar da timin tüm sorumluluğunu alarak, bir operasyon başlatır.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Samanyolu TV'de yeni sezonda ekrana gelecek olan şefkat tepe 118.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/sefkat-tepe-118-bolum-fragmani.html

28 Haziran 2013 Cuma

Arka Sokaklar 294.Bölüm Yeni Sezon

Arka Sokaklar 294.Bölüm Özeti

Zeynep, gözyaşları içerisinde sonsuzluğa uğurlanıyor. Ekip, son görevlerinin başında Zeynep’in cenaze törenindedir. Zeynep’in cenazesi emniyette yapılan resmi törenin ardından, Edirnekapı Şehitliği’ne defin edilir. Murat, Ömer’e sıkı sıkıya sarılmaktadır. Pınar ve Ali Murat’ı ve Ömer’i yalnız bırakmamak, destek olmak amacıyla Murat’larda bir süre kalmaya başlarlar. Cenaze işleri bittikten sonra Rıza, ekibi toplayarak Zeynep’in asıl katili Yener’i bulmanın peşine düşer. İçlerinde bir çatlak olduğunu sezerler. Tüm deliller bu çatlağın Serdar olduğunu göstermektedir. Serdar’a hiçbir şey belli etmeden, çalışabilecekleri geçici bir karakol binası bulup çalışmaya başlarlar. Oktay, Tarık, Nevzat bağlantıları bir bir çözülmeye başlar. Murat’a ilk başta bir şey belli edilmez. Ama Murat kimseye haber vermeden olayın içine girmeyi başarır.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Kanal D'de yeni sezonda ekrana gelecek olan arka sokaklar 294.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/arka-sokaklar-294-bolum-fragmani.html

Her Şey Yolunda Merkez 12.Bölüm 5 Temmuz Cuma

Her Şey Yolunda Merkez 12.Bölüm Özeti

Selçuk'un Peri ile sevgili olmadığını öğrenen Yasemin mutluluktan adeta bulutların üzerinde geziyor gibidir. Her şey eski haline dönmüştür. Gene Selçuk ve Yasemin birlikte vakit geçirmeye başlamıştır. Yasemin ile Selçuk'un bu samimiyeti Peri'yi rahatsız etmekte ve Cem'le olan yakınlaşmasını hızlandırmaktadır.

Diğer yandan okulda yapılacak sağlık taraması Tırsak Kemal ve Diyet Hanife'yi oldukça endişelenmiştir. Biri fazla kiloları, diğeri aşırı zayıflığı nedeniyle okuldan atılma riskiyle karşı karşıyadır. Arkadaşları onlara yardım edecek, birinin yemesini engelleyip zayıflatmaya, diğerini ise yedirerek şişmanlatmaya çabalayacaklardır.

Yeni evine Yerleşen Sami Yavuz Müdür'ü, taze komşusu Sarı Dul Keriman rahat bırakmamaktadır. Sami Yavuz'un zor anlarında her zaman olduğu gibi imdadına gene Serap Müdür yetişecektir.

Vandam Nuri ve Tetik Tekin arasında yaşanan Seçil Komser iddialaşması farklı bir boyuta taşınacaktır. İkili artık birbirine meydan okumaktadır. Vandam'ı her an hazır ve zinde tutmak adına olur olmadık yerlerde üzerine saldıran Şakir bu kez baltayı taşa vuracak ve yanlışlıkla Vakıf Müdür'e saldırıp başına geleceklere katlanacaktır.

Öte yandan Vakıf sağlık taramasında kendisini dehşete düşüren bir durumla karşılaşıp sarsılacaktır.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Show TV'de 5 Temmuz'da ekrana gelecek olan her şey yolunda merkez 12.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/hersey-yolunda-merkez-12-bolum-fragmani.html

27 Haziran 2013 Perşembe

Salih Kuşu 8.Bölüm 4 Temmuz Perşembe

Salih Kuşu 8.Bölüm Özeti

Salih Bey'in geçmiş hayatı yüzünden karşısına sürekli yeni zorluklar çıkan Bahtiyar, bu sefer büyük bir tehlike ile burun burunadır. Salih Bey'in kalp kapakçıklarındaki bir sorun yüzünden ameliyat olması gerekir. Ameliyat için beklenen makine gelir. Bu haber başta Bahtiyar olmak üzere tüm ev halkına bomba etkisi yapar. Her fırsatta Salih'ten kurtulmaya çalışan Derin ve Kubilay için de yeni planlar yapma fırsatı doğmuştur. Vesile dışındaki herkes Salih Bey'in yazacağı vasiyeti merakla bekler. Ameliyat günü gelir çatar. Bahtiyar istemeye istemeye oyunları ortaya çıkmasın ve ailesi ortada kalmasın diye bu tehlikeli ameliyatı olmaya karar verir...
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Show TV'de 4 Temmuz'da ekrana gelecek olan salih kuşu 8.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/salih-kusu-8-bolum-fragmani.html

26 Haziran 2013 Çarşamba

Doksanlar 2.Bölüm 3 Temmuz Çarşamba

Doksanlar Dizi Özeti

1990 yılının yaz aylarında başlayan hikaye, bir kaç yıl önce birbirlerine küsmüş olan Bekir ve Nuri adında iki kardeşi konu alır. Bu iki kardeşin eşleri de bu küslükten dolayı birbirleriyle konuşmamaktadır. Gün geçtikçe küslüğün şiddeti artıyor, iki kardeş birbirlerinin yüzlerini bile görmek istemiyordur. Nuri'nin büyük oğlu Mustafa'nın nişanına Bekir'in gidip gitmeyeceği mahallede büyük merak konusudur... Öte yandan sosyal medyanın, arkadaşlık sitelerinin, cep telefonlarının olmadığı o günlerde gençlerin gündemini oluşturan en önemli şey, yine kuşkusuz aşklardır...
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


ATV'de 3 Temmuz'da ekrana gelecek olan doksanlar 2.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/doksanlar-2-bolum-fragmani.html

Pis Yedili 71.Bölüm 3 Temmuz Çarşamba

Pis Yedili 71.Bölüm Özeti

Bayrampaşalı'nın Cimbom'a söz kesmek istemesi ile Cimbom panik olmuştur. Fatih ile söz olayını çözüp Paşa anlamadan bu oyunu sonlandırmak ister. Karabiber, annesi okuduğu için günlüğünü yanında gezdirmektedir. Bir ara telaş içindeyken düşürdüğü günlüğü Trafo'nun eline geçer. Elçin'in daha önce Amerika'da başvurduğu kolejden okula kabul edildiğini bildiren bir mektup gelmiştir. Sevinçle bu haberi Ceyhun’la paylaşan Elçin için, Amerika ve Ceyhun arasında karar verme zamanı gelmiştir.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Show TV'de 3 Temmuz'da ekrana gelecek olan pis yedili 71.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/pis-yedili-71-bolum-fragmani.html

25 Haziran 2013 Salı

FOX'un yeni dizisi Sana Bir Sır Vereceğim


Olağan üstü güçlere sahip, esrarengiz bir aile.. Son dönemde dizilerde ki başarısı ile adını duyurmaya devam eden FOX yaz sezonu için yeni dizi projelerini duyurmaya devam ediyor. İşte bunlardan biri de eğlenceli, sıcak ve fantastik bir aile dizisi olan "Sana Bir Sır Vereceğim"!

Esrarengiz bir şekilde kızını kaybetmiş ve onu arayan bir anne... Oğluna hem annelik hem babalık yapmaya çalışırken, sahip olduğu özel gücün peşindeki kötülere karşı oğlunu korumaya çalışan bir baba... Zihin okuyan, düşünce gücüyle nesneleri hareket ettiren çocuklar ya da sokakta başı belaya girdiğinde kendini görünmez yaparak hayatta kalma savaşı vermiş genç bir delikanlı.. Ürettiği elektirikten dolayı sevdiği insana bile dokunamayan güzel genç bir kız...

Dizi'de Mehmet rolünde Murat Han, Sevgi rolünde Esra Ronabar, Tilki rolünde Ekin Koç, Aylin rolünde Demet Özdemir, Burak rolünde Burak Can ve Bora Öztürk rolünde Melih Can'ın yer aldığı dizinin yapımcılığını Selim Erkul ve Cemal Ozan Çam üstlenirken yönetmenlik koltuğunda ise Cevriye Demir oturuyor. Dizi Scor Films yapımcılığında yakında FOX TV'de başlıyor.
Sana Bir Sır Vereceğim Fragmanı

ATV'den yeni bir sitcom dizi daha -Aldırma Gönül-


Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın başarılı oyuncusu Şahin Irmak ve Beyaz Gelinciğin Meryemce'si yeni bir televizyon projesinde buluşuyor! Tüm kanallar yaz dönemi için yeni dizilerini bir bir duyurmaya başlarken ATV Doksanlar'dan sonra ki 2. sezon sitcom dizisini duyurdu. Eğlence ve komedinin eksik olmayacağı bu sitcom'un adı "Aldırma Gönül"! Mahir, bir kargo şirketinde kamyon şoförüdür. Gönül ile evlidir. Kayınpederi Cabbar ve onun yarım akıllı kızı Nefise ile aynı evde yaşamak zorunda kalır. Cabbar'la Mahir'i yakınlaştırmaya çalışan Gönül'ün boşuna çabaları, Mahir'in Cabbar'ın baskısından kurtulmak için bulduğu umutsuz çareler… Mahir'in yakın arkadaşları Hayati, Muzo ve Şahin'in iş ve aşk hayatlarındaki çalkantılar… Nefise'nin ünlü olma hayalleri uğruna başına gelen komik olaylar… Sitcom'da Mahir karakterini Şahin Irmak, Gönül rolünde Tülin Özen ve Kayınpeder Cabbar rolünde ise Ulvi Alacakaptan yer alıyor.

Aldırma Gönül Fragmanı

Bir Aşk Hikayesi 13.Bölüm 2 Temmuz Salı

Bir Aşk Hikayesi 13.Bölüm Özeti

“ Onsuz bir ömürdense onunla bir ay yeter bana…”Eşine az rastlanan, kocaman bir aşk mucizeleri gerçek yapabilecek mi? Yanlış anlamaların, eski aşkların, yalanların, ikiyüzlülerin yıkamadığı Korkut ve Ceylan aşkı nihayet evlilikle taçlanır. Korkut Ceylan’ı istemeye geldiğinde karşılarında duran engel sadece Tahsin değildir. Gerçeklerdir… Korkut Tahsin’le yüzleşir. Tahsin gerçekleri anlatmakla tehdit ettiğinde Korkut “Peki neden intikam almak istediğimi de anlatacak mısın? Benim Gönül Karanlı’nın oğlu olduğumu da söyleyecek misin?” dediğinde Tahsin’in cevabı ne olacaktır? Diğer tarafta Aslı Korkut’la olmak için her yolu denemektedir. Beklenmedik ziyaretçi herkesin hayatında yeni bir sayfa açar. Artık gerçeklerin su yüzüne çıkması an meselesidir.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


FOX TV'de 2 Temmuz'da ekrana gelecek olan bir aşk hikayesi 13.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/bir-ask-hikayesi-13-bolum-fragmani.html

24 Haziran 2013 Pazartesi

Beni Böyle Sev 20.Bölüm 31 Haziran Pazartesi

Beni Böyle Sev 20.Bölüm Özeti

Babasının annesi ile barışmak için Ayşem’den ayrılmasını şart koşması Ömer’in sinirlerini alt üst etmiştir. Ömer, öfkesinden herkese ters davranmakta, yüreğinde fırtınalar kopmaktadır. Ayşem, Ömer’in tavırlarına anlam veremez ve bu duruma kendisinin sebep olduğunu sanarak üzülür. Diğer yandan Nadide’nin onu canından bezdiren davranışlarını sükunetle karşılamaya çalışır. Eda, Nail’in ılımlı kişiliğinden, Ömer ve Ayşem’e kol kanat geren babacan tavrından etkilenmiştir. Ağabeyi Reha’yı yumuşatmaya çalışır. Ancak Reha da kardeşindeki değişimden şüphelenmeye, onun taraf değiştirdiğini düşünmeye başlar. Eda, Ömer ile buluşup konuşmaya karar verir. Tam Eda, yeğenine her şeyi itiraf edecekken ikisinin de hiç beklemedikleri bir şey olur ve her şey daha da karmaşık bir hal alır. Seda’nın cüzdanından sık sık para çalınmaktadır. Buna rağmen Furkan ile çalışmak onca kötü olaydan sonra başına gelen en güzel şeydir. Nezih, Reyhan ile ilgili ciddi kararlar alacak durumda değildir bu nedenle ondan kaçmaktadır. Halil ile İlyas cephesinde yeni gelişmeler vardır. Safiye ile kafa kafaya verip Nail’in inadını kırmak için yeni planlar yaparlar. Öte yandan Safiye, Furkan’ın Seda ile çalıştığını öğrenince çok mutlu olur.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


TRT 1'de 31 Haziran'da ekrana gelecek olan beni böyle sev 20.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/beni-boyle-sev-20-bolum-fragmani.html

22 Haziran 2013 Cumartesi

Şefkat Tepe 117.Bölüm 29 Haziran Cumartesi

Şefkat Tepe 117.Bölüm Özeti

Şefkat Tepe'nin nefeslerinizi tutarak izleyeceğiniz bölümünde; Büyük bir oyuna getirilen Sungurlar ifşa olur ve haklarındaki soruşturma neticelenene dek tim dağıtılır. Üniforma ve silahlarını teslim eden Sungurlar, mücadelelerine sivil olarak devam etme kararı alır. Zira ülkede iç savaş çıkarmak isteyen bazı güçler düğmeye basar. Hedefte ise ilk olarak Türk-Kürt mücadelesi vardır ve Serdar da timin tüm sorumluluğunu alarak, bir operasyon başlatır.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Samanyolu TV'de 29 Haziran'da ekrana gelecek olan şefkat tepe 117.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/sefkat-tepe-117-bolum-fragmani.html

Bir Aşk Hikayesi 12.Bölüm 25 Haziran Salı 2013

Bir Aşk Hikayesi 12.Bölüm Özeti

“ Onsuz bir ömürdense onunla bir ay yeter bana…”Eşine az rastlanan, kocaman bir aşk mucizeleri gerçek yapabilecek mi? Yanlış anlamaların, eski aşkların, yalanların, ikiyüzlülerin yıkamadığı Korkut ve Ceylan aşkı nihayet evlilikle taçlanır. Korkut Ceylan’ı istemeye geldiğinde karşılarında duran engel sadece Tahsin değildir. Gerçeklerdir… Korkut Tahsin’le yüzleşir. Tahsin gerçekleri anlatmakla tehdit ettiğinde Korkut “Peki neden intikam almak istediğimi de anlatacak mısın? Benim Gönül Karanlı’nın oğlu olduğumu da söyleyecek misin?” dediğinde Tahsin’in cevabı ne olacaktır? Diğer tarafta Aslı Korkut’la olmak için her yolu denemektedir. Beklenmedik ziyaretçi herkesin hayatında yeni bir sayfa açar. Artık gerçeklerin su yüzüne çıkması an meselesidir.


FOX TV'de 25 Haziran'da ekrana gelecek olan bir aşk hikayesi 12.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/bir-ask-hikayesi-12-bolum-2-fragmani.html

21 Haziran 2013 Cuma

Arka Sokaklar 293.Bölüm 28 Haziran Cuma

Arka Sokaklar 293.Bölüm Özeti

Zeynep, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede ölüm kalım savaşı veriyor. Zeynep hastaneye kaldırılır. Ali ne yapacağını bilmez halde Aylin’i arayıp durumu bildirir. Rıza Baba aldığı haber karşısında adeta biter. Herkes hemen hastaneye toplanır. Rıza Baba bitkin bir köşe de oturmakta ve kötü hiçbir şey duymak istememektedir. Murat deliye dönmüş bir halde karısının gözlerini açtığı anı görmeyi bekler. Serdar iticiliğini bir tarafa bırakıp, ekipten biri olarak Rıza Baba ve herkese destek olmaya çalışır. Ekip bir yandan da Zeynep’i vuranın peşine düşer. Ancak Yener Çelikci’nin babası ve dayısı her şeyi kılıfına uydurarak, Yener’in yerine Oktay’ın adamlarından Caner’in suçu üstlenmesini sağlar. Kimse Caner’in dediklerine inanmaz ve asıl suçlunun peşine düşerler. Tarık, Oktay ile anlaşarak Serdar’ı pusuya düşürmeye çalışır. Serdar gece Esra’ya gider. Ancak sabah uyandığında Esra susturuculu silahla öldürülmüştür. Öldürülen silahta Serdar’ın kendi silahıdır. Tarık, Serdar’ın bu işi kapatmasını, yoksa onu bitireceğini söyleyerek tehdit eder. Serdar’ın başı ciddi şekilde derttedir. Diğer tarafta Ömer, babasına annesini sormaktadır. Murat çeşitli bahanelerle Ömer’in sorularını geçiştirmek ister. Ancak başarılı olamaz. En sonunda Ömer’i de alıp, hastaneye gelir. Yoğun bakım camında herkes Zeynep’in gözünü açmasını beklemektedir. Ama bu sefer Zeynep’i hayata döndürebilmek neredeyse imkansızdır.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Kana D'de 28 Haziran'da ekrana gelecek olan arka sokaklar 293.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/arka-sokaklar-293-bolum-fragmani.html

Tatar Ramazan 10.Bölüm Yeni Sezon Fragmanı

Tatar Ramazan Dizi Özeti

Kader onları yıllar boyu zalimce ayırmış olsa da Ramazan nihayet oğluna, biricik Kerim’ine kavuşmuştur. Ancak Ramazan’ın karşısına Çavuş ve adamları, birer cehennem zebanisi gibi dikilir. Ve babayla oğulu yine koparırlar birbirlerinden. Ekrem satın aldığı bu eli kanlı katiller sayesinde Ramazan’dan ebediyen kurtulmaya kararlıdır. Ramazan’ı yüreğinden vuracak sırları birer birer açığa vurur. Ramazan’ın, içi kapkara bu adamı öldürmemek için artık bir nedeni kalmamıştır. Ramazan, Kerim’i kurtarıp Süreyya’ya götürür. Kirmastılı, hastanede son nefesini vermiştir. Çavuş ise kanlı planını gerçekleştirmek için harekete geçmiştir bile.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


ATV'de yeni sezonda ekrana gelecek olan tatar ramazan 10.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/tatar-ramazan-10-bolum-fragmani.html

Her Şey Yolunda Merkez 11.Bölüm 28 Haziran Cuma

Her Şey Yolunda Merkez 11.Bölüm Özeti

Peri ile Selçuk arasında bir ilişki olduğunu zanneden Yasemini oldukça şaşırtıcı bir sürpriz beklemektedir. Yeni taşındığı evinde Karadul Keriman namlı komşusunun sırnaşmalarından Serap sayesinde kurtulan Sami Yavuz; sokakta oldukça gerilimli bir durumla karşılaşıp, olayı Serap Müdür'le birlikte çözmeye çalışacaktır. Vandam Nuri ve Tetik Tekin Seçil Komser için aralarında ki mesafeli didişmeyi sürdürecektir. Öğrenciler hafta sonu çarşı izninde bowlinge gidecek ve birinci sınıf, ikinci sınıf arasında kıyasıya bir mücadele yaşanacaktır. Sıdıka için sürpriz bir parti hazırlayacak olan Şakir asıl büyük sürprizle kendisi karşılaşacaktır. Vakıf bir kez daha Sami Yavuz'un ayağını kaydırmaya çalışacaktır.Selçuk'un kız kardeşi büyük bir problemle karşılaşacak, Yasemin ve Eda'yı zor bir durumda bırakacaktır...
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Show TV'de 28 Haziran'da ekrana gelecek olan her şey yolunda merkez 11.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/hersey-yolunda-merkez-11-bolum-fragmani.html

Salih Kuşu 7.Bölüm 27 Haziran Perşembe

Salih Kuşu 7.Bölüm Özeti

Bütün işleri yoluna koyduğunu düşünen Bahtiyar aldığı tehdit mektubu ve telefonlarla sarsılır. Salih'in nasıl bir işe bulaşıp da peşinde bir katil olduğunu öğrenmeye çalışan Bahtiyar Dengir'den yardım istemeye karar verir. Dengir Cansu'nun aşığının peşindedir. Cansu ise hala Salih'in peşindedir. Salih Dengir'e yakalanacağı sırada aklına onu kurtaracak bir plan gelir. Sömüray yan villaya taşınan Dila'ya kendini Salih Karagülle olarak tanıtır. Herkesi evden gönderip Dila ile baş başa kalmayı planlayan Sömüray’ın planı sarpasarar. Derin ve Kubilay Sömüray'ın yalanına inanıp Salih'i boşamak için delil toplama adına Salih'i otelde metresiyle basmaya gider...
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Show TV'de 27 Haziran'da ekrana gelecek olan salih kuşu 7.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/salih-kusu-7-bolum-fragmani.html

19 Haziran 2013 Çarşamba

Merhamet 20.Bölüm Yeni Sezon Fragmanı

Merhamet 20.Bölüm Özeti

Narin ve Deniz’in dostluğu sınanıyor. Narin, Deniz ile Şadiye arasında kalır. Deniz’in, Fırat’tan rica edip yalnız kaldığı Narin’e ısrarla Şadiye’ye geceyi nerede geçirdiğini sorması, Narin’i zor durumda bırakır. Narin’in vereceği cevaplar, Şadiye ve Deniz ile ilişkisini değiştirir. Narin- Deniz dostluğunun bu sınavı verip veremeyeceği, Şadiye’nin tavrının ne olacağı ise bu bölümde ortaya çıkacak. Narin üniversiteyi kazanıyor. Dizinin geçmişte süren bölümünde ise Narin, üniversiteyi kazanır ve kutlamayı Fırat’la birlikte yapar. Aralarındaki artan samimiyet, sürpriz olayları da beraberinde getirir. Yakınlıktan haberi olan Babür’ün ne tepki vereceği ise merakla beklenir.


Kanal D'de yeni sezonda ekrana gelecek olan merhamet 20.bölüm fragmanı için yayınlanan fragmanı izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/merhamet-20-bolum-fragmani.html

Muhteşem Yüzyıl 104.Bölüm Yeni Sezon

Muhteşem Yüzyıl 104.Bölüm Özeti

Süleyman Hürrem’in ardından Hatice’yi de kaybediyor. Süleyman, kollarında can veren Hatice’nin ölümüyle yıkılır. Hatice ile birlikte Hürrem’i bulma umutları da yok olur. Süleyman kardeşiyle birlikte aşkını da kaybetmiştir. İçindeki yangını söndüremeyen Süleyman sefere çıkıyor. Mihrimah, haremin idaresini ele alıyor ve Şah Sultan’ın saraya girmesini yasaklıyor! Taht hayallerini yitiren Mustafa, askerin sadakatiyle yeniden umutlanıyor. Mahidevran, Mehmet’i öldürmek için harekete geçiyor. Şah Sultan, Mihrimah tarafından köşeye sıkıştırılıyor. Bali Bey bulduğu ipucunun izini sürüyor.


Star TV'de yeni sezon'da ekrana gelecek olan muhteşem yüzyıl 104.bölüm fragmanı için yayınlanan fragmanı izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/muhtesem-yuzyil-104-bolum-fragmani.html

Kuzey Güney 80.Bölüm 26 Haziran Çarşamba

Kuzey Güney 80.Bölüm Özeti

Düğün öncesi tatile çıkan Kuzey ve Cemre, mutluluk dolu günler geçiriyor. Cemre’nin uzak bir hayali gerçekleşir. Bugüne kadar yaşadıklarının yorgunluğunu atmak üzere tatile çıkarlar. Düğün öncesi, keyifli günler onları beklemektedir. Handan’ın telefonu, Kuzey’e geride bıraktıkları dünyayı hatırlatmaya yeter. Kuzey ve Cemre’nin birlikte olduğunu bilmek Güney’in canını eskisinden daha çok yakmaktadır. Bir yandan da Komiser Şeref’in nefesini sürekli ensesinde hisseden Güney iyice bunalır. Sıkıştığı çemberden kurtulması için, gereken yardımı hiç ümit etmediği birinden alır. Ancak intikam duygusu, özgürlüğünden daha ağır basar. Güney, Kuzey’le Cemre’nin evliliklerine engel olmak için son ana kadar beklemeye karar verir. Sahip olduğu her şeyi kaybeden Ebru Sinaner, Banu’yla birlikte yurtdışında yeni bir hayata başlamak için hazırlıklarını sürdürürken, Banu’nun tutunduğu son dal da kırılır. Güney’den saklanan sırrı öğrenen Kuzey, ona ulaşmaya çalışırken, Güney gizlendiği köşede büyük güne hazırlanmaktadır. Zeynep de Cemre’nin mutlu gününe gölge düşürmek için kendince bir plan yapar. Zeynep’in bu son hamlesi Cemre’yi çileden çıkarır. Cemre hayatının en güzel gününe gözlerini açtığında, Kuzey günler sonra Güney’e ulaşır. Güney hayatının en büyük şokunu yaşarken, Kuzey’in kapısı gerçeğe açılır.


Kanal D'de 26 Haziran'da ekrana gelecek olan kuzey güney 80.bölüm fragmanı için yayınlanan fragmanı izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/kuzey-guney-80-bolum-fragmani.html

18 Haziran 2013 Salı

Beni Böyle Sev 19.Bölüm 24 Haziran Pazartesi

Beni Böyle Sev 19.Bölüm Özeti

Babasının annesi ile barışmak için Ayşem’den ayrılmasını şart koşması Ömer’in sinirlerini alt üst etmiştir. Ömer, öfkesinden herkese ters davranmakta, yüreğinde fırtınalar kopmaktadır. Ayşem, Ömer’in tavırlarına anlam veremez ve bu duruma kendisinin sebep olduğunu sanarak üzülür. Diğer yandan Nadide’nin onu canından bezdiren davranışlarını sükunetle karşılamaya çalışır. Eda, Nail’in ılımlı kişiliğinden, Ömer ve Ayşem’e kol kanat geren babacan tavrından etkilenmiştir. Ağabeyi Reha’yı yumuşatmaya çalışır. Ancak Reha da kardeşindeki değişimden şüphelenmeye, onun taraf değiştirdiğini düşünmeye başlar. Eda, Ömer ile buluşup konuşmaya karar verir. Tam Eda, yeğenine her şeyi itiraf edecekken ikisinin de hiç beklemedikleri bir şey olur ve her şey daha da karmaşık bir hal alır. Seda’nın cüzdanından sık sık para çalınmaktadır. Buna rağmen Furkan ile çalışmak onca kötü olaydan sonra başına gelen en güzel şeydir. Nezih, Reyhan ile ilgili ciddi kararlar alacak durumda değildir bu nedenle ondan kaçmaktadır. Halil ile İlyas cephesinde yeni gelişmeler vardır. Safiye ile kafa kafaya verip Nail’in inadını kırmak için yeni planlar yaparlar. Öte yandan Safiye, Furkan’ın Seda ile çalıştığını öğrenince çok mutlu olur.


TRT 1 D'de 24 Haziran'da ekrana gelecek olan beni böyle sev 19.bölüm fragmanı izle için yayınlanan fragmanı izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/beni-boyle-sev-19-bolum-fragmani-izle.html

Aşk Emek İster 9.Bölüm 23 Haziran Pazar

Aşk Emek İster 9.Bölüm Özeti

Demir, Derya ve Kerem'in ayarladığı sürpriz buluşmada Deniz ile bir araya geleceğini öğrenince şok olur! Deniz'e yakalanmamak için aklına gelen çılgın fikri uygular. Berna Celal'in mirasına konmanın ve Leyla'yı akıl hastanesine kapatmanın planlarını yapmaktadır. Celal ise Berna'nın kendisini aldattığından ve planlarından habersiz Hikmet'in haberi olmadan fabrikadan kar elde etmenin peşindedir. Demir, Sami ve Celal'in gizli saklı yürüttükleri plana şahit olur ve bu işin peşine düşmeye karar verir. Deniz ve arkadaşları Neşe için sürpriz doğum günü kutlamasını yapmak üzere Leyla ile kafesi için anlaşırlar. Demir buna engel olmak istese de başaramaz. Demir bir yandan kendisini takip eden gizemli kişi ya da kişileri bulmaya çalışırken, oyunun sonuna geldiğini düşünür ve Deniz'e sırrını itiraf etmeye karar verir!
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Show TV'de 23 Haziran'da ekrana gelecek olan aşk emek ister 9.bölüm fragmanı izle yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/ask-emek-ister-9-bolum-fragmani-izle.html

Bir Aşk Hikayesi 12.Bölüm 25 Haziran Salı

Bir Aşk Hikayesi 12.Bölüm Özeti

Son bakışta aşkta muhteşem teklif. Korkut Ali, kendi mucizesini arayan bir adam. Ceylansa kendinden önce hep başkalarını düşünen naif bir kadın… İmkansızlıkların uzaklaştırdığı bu iki aşık her seferinde tekrar yan yana gelecek ve birbirilerinden asla vazgeçmeyeceklerdir. Ceylan, Tolga üzülmesin diye uğraşırken Korkut’un karşısına da uğruna ölümü göze aldığı kadın çıkar. Tüm bunlar olurken Korkut hakkındaki tüm gerçekleri Ceylan’a itiraf eder. Ceylansa sevdiği adamın elini ne olursa olsun bırakmayacaktır. Diğer tarafta Tolga Ceylan’ı kaybetmemek için büyük bir adım atar ve onunla evlenmek istediğini söyler. Şimdi zaman aşkların sınanma zamanıdır…
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


FOX TV'de 25 Haziran'da ekrana gelecek olan bir aşk hikayesi 12.bölüm fragmanı izle yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/bir-ask-hikayesi-12-bolum-fragmani-izle.html

Teen Wolf 3.Sezon 4.Bölüm Fragmanı

Teen Wolf 3.Sezon 4.Bölüm Fragmanı yayınlandı, sitemizden izleyebilirsiniz.

17 Haziran 2013 Pazartesi

Yalan Dünya 56.Bölüm 24 Haziran Pazartesi

Yalan Dünya 56.Bölüm Özeti

Çocuklukta yaşadığı bir travmayı bilinçaltına iten Rıza, Vasfiye’nin kışkırtması ile o korkunç ergenlik anısına geri dönüyor. Tekrar travmanın etkisine giren Rıza, değişiyor ve bambaşka birine dönüşüyor. Deniz’e kızıp Nurhayat’a evlenme teklifi eden Rıza da, bunu kabul eden Nurhayat da aslında şaşkın ve hatta pişmandırlar. Nurhayat’ın aklı Emir’de, Rıza’nın ki de Deniz’dedir. Bir taraftan Bünyamin, diğer yandan Kocabaşlar yine bir aksilik olmadan ikisini bir an önce evlendirmeye bakarlar. Selahattin ise büyük paniktedir. Tülay ile ikisini basan Gülistan, bunu Selahattin’in burnundan fitil fitil getirmek için kendini düğüne kadar zor tutmaktadır. Tülay ise, Selahattin’in boşanıp kendisi ile evleneceği hayallerine kapılır. Bu nedenle de hayatına çeki düzen verip ev hanımı moduna girer. Fakat bu tutumunu pavyonda da devam ettirip bütün programını ona göre sunmaya başlayınca Zor Bey ile ters düşerler. Yeni residencelarının reklamında bizzat oynayacak olan Bünyamin çok heyecanlıdır. Günlerdir çalıştığı reklamın çekimlerinde hiç beklenmedik bir sürprizle karşılaşır. Nurhayat’ı Rıza’ya kaptıran Emir, tükenmişlik sendromuna kapılır. Tufan, sette motive olamayıp bir türlü oynayamayan Emir’in benzerini ararken, sendrom Deniz başta olmak üzere herkese bulaşır. Çocuklukta yaşadığı bir travmayı bilinçaltına iten Rıza, Vasfiye’nin kışkırtması ile o korkunç ergenlik anısına geri döner. Tekrar travmanın etkisine giren Rıza, değişir ve bambaşka birine dönüşür.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Kanal D'de 24 Haziran'da ekrana gelecek olan yalan dünya 56.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/yalan-dunya-56-bolum-fragmani.html

Kahireli Palas 2.Bölüm 24 Haziran Pazartesi

Kahireli Palas 2.Bölüm Özeti

Zeynep annesi ile birlikte yaşamaktadır. Okul harçlığını Kahireli Palas’ın sahibi Muzaffer Bey’in yanında çalışarak kazanmaktadır. Bir gün okul dönüşü bütün hayatını alt üst edecek Muzaffer Bey’in ölüm haberini alır. Muzaffer Bey’in vefatına sevinen yakınları Varisleri olan Kemal ve Rezzan Kahireli çiftidir. Rezzan Kahireli ve kendi gibi düşünen oğlu Murat Muzaffer Bey’in cenaze işlemleri biter bitmez avukatlarını arayıp mirasla ilgili işlemleri başlatmasını ister. Muzaffer Bey’in vasiyetnamesi açıklandığında Rezzan ve ailesini bekleyen büyük sürpriz ne olacak?
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


FOX TV'de 24 Haziran'da ekrana gelecek olan kahireli palas 2.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/kahireli-palas-2-bolum-fragmani.html

Leyla ile Mecnun 104.Bölüm Yeni Sezon

Leyla ile Mecnun 104.Bölüm Özeti

Yavuz ve Eylül'ün nikahı yaklaşmaktadır. Kireçburnu Çakalları Yavuz için bekarlığa veda partisi yaparlar. Sabah uyandıklarında kendilerini darmadağın bir otel odasında bulurlar. Önceki gece neler olduğunu hatırlamaya çalışırlar. Aralarından birinin böbreğinin olmadığını fark ettiklerinde işler karmaşık bir hal almaya başlar. Bu sırada Aksakallı Dede ve Karabasan satranç oynamaya devam etmektedirler. Oyunun sonu yaklaşmaktadır. Leyla, gelecekte gördükleri yüzünden endişeli ve ne yapacağını bilemez haldedir. Mecnun ve Leyla konuşup bir an önce birlikte yurt dışına kaçmaya karar verirler. Mecnun vize işlemlerini halletmek için çeşitli yollar denerken Eylül ve Yavuz'un evlilik hazırlıkları sürmektedir. Bütün mahalle bu mutlu günde bir araya gelecektir..
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


TRT 1'de yeni sezon'da ekrana gelecek olan leyla ile mecnun 104.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/leyla-ile-mecnun-104-bolum-fragmani.html

Karadayı 37.Bölüm Yeni Sezon Fragmanı

Karadayı 37.Bölüm Özeti

Mahir yangından hem Safiye'yi hem de Kader'i kurtarmaya çalışır. Ancak Mahir'i çok acı bir son beklemektedir. Bu olaydan şüphelenen Feride, yangının sebebini gizlice araştırmaya başlar. Turgut ise Feride'ye olan aşkını sonunda itiraf eder. Nazif duruşmaya çıkarılır. Feride için karar vakti gelmiştir. Bu sırada Ayten de Necdet'in karşısına çıkar. Öğrendikleriyle sarsılan Necdet, Feride ile konuşmaya karar verir! Ancak Mahir tüm dengeleri değiştirecek bir hamle yapar. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır!
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


ATV'de yeni sezon'da ekrana gelecek olan karadayı 37.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/karadayi-37-bolum-fragmani.html

16 Haziran 2013 Pazar

True Blood 6.Sezon 2.Bölüm Fragmanı

True Blood 6.Sezon 2.Bölüm Fragmanı uzunca bir aradan sonra sonunda beklenen 6.sezon başladı, yayınlanan yeni bölüm fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.

Özgür Çevik Vuruldu


Taksim Gezi Parkı direnişine ilk günden itibaren destek veren sanatçılar arasında yer alan sinema ve dizi oyuncusu Özgür Çevik vuruldu, polisin sıktığı gaz bombasının bacağına isabet etmesi sonucunda yaralandı. Olayı şahsi twitter hesabından duyuran Özgür Çevik, gaz kapsülünün bacağına isabet etmesi sonucu yaralandığını ve hastanede 4 dikiş atıldığını açıkladı. Kaynak: http://#/ozgur-cevik-vuruldu.html

Farklı Desenler 123.Bölüm 23 Haziran Pazar

Farklı Desenler 123.Bölüm Özeti

Şeref, Feride'yi peşlerindeki meçhul kişiden korumak için hastaneden çıkarır ve yazlığa götürür. Aynı anda Kahraman'ın mekanına gelen Pınar, herkesin katledildiğini görür, kendisi de pis bir tuzağa düşer ve kurtulması Feride'yi getirmesine bağlıdır. Evdeki katliamdan kaçan Akrep ise soluğu, hastanedeki Kahraman'ın yanında alır. Akrep'i kendi yerine koyan Kahraman, hastaneden kaçar. Diğer yandan Pınar'ı da, Feride'yi de hiç beklemedikleri sürprizler beklemektedir.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Samanyolu TV'de 23 Haziran'da ekrana gelecek olan farklı desenler 123.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/farkli-desenler-123-bolum-fragmani.html

Otelin kapısı kapanırsa herkesi işten çıkarırım


Polisin müdahalesinin hemen ardından Divan Otel’in sahibi olan Fenerbahçe eski Asbaşkanı Ali Koç’un, “Otelin kapısı kapanır, otele polis alınır ve otelde yardımlar kesilirse ordaki herkesi işten çıkartacağımızı söyledim” diyerek yaralı vatandaşların Koç Grubu’na ait kendi otellerinde her türlü yardımı alabilmesi için personele talimat verdiği öğrenildi. Ancak daha sonra KOÇ ailesinden Ali Koç: Otelin kapısı kapanırsa herkesi işten çıkarırım şeklinde çıkan haberin yalanlandığına dair bir haber geldi. Kaynak: http://#/ali-koc-otelin-kapisi-kapanirsa-herkesi-isten-cikaririm.html

15 Haziran 2013 Cumartesi

Şefkat Tepe 116.Bölüm 22 Haziran Cumartesi

Şefkat Tepe 116.Bölüm Özeti

Serdar Komutan ve askerlerinin destansı hikayesi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Terörün çirkin yüzünün tüm şiddetiyle yaşandığı yıllarda, Güneydoğu halkı için huzurlu günler oldukça uzakta gibi görünmektedir. Fakat kirli oyunlarıyla insanları kullanan terör örgütünün hesaba katmadığı bir şey vardır: Sungurlar Timi. Şefkat Tepe, heyecan ve aksiyon dolu sahneleriyle gerçek bir ekran fenomeni.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Samanyolu TV'de 22 Haziran'da ekrana gelecek olan şefkat tepe 116.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/sefkat-tepe-116-bolum-fragmani.html

Lale Devri 118.Bölüm Yeni Sezon

Lale Devri 118.Bölüm Özeti

Toprak, kendisini vuranın Zümrüt olduğunu itiraf etmiştir! Çınar, Necip’in suçsuz olduğunu duyunca çok rahatlar. Artık Çınar’ın tek dileği Zümrüt’ün yaptıkları yüzünden hapse girdiğini günü görmektir!Necip ve Zümrüt mahkemeye çıkarlar. Ilgaz ailesi Zümrüt’ün tutukluluk kararını beklerken, Zümrüt mahkemede Toprak’ın ifadesini geçersiz kılacak bir yol arayacaktır. Çınar öfkeden deliye dönerken, mahkeme kararı hepsini tarumar edecektir!Çınar, yeni şirketlerinin açılışına Necip’in de katılması için ne gerekiyorsa yapar. Bu sırada Zümrüt’ün çevirdiği başka bir oyunu öğrenen Toprak, bunu Çınar’dan gizlemek için kolları sıvar. Toprak, Çınar’ın içinde yanan intikam ateşinden korkmaya başlamıştır artık!Çınar kararını verir, ailesini Zümrüt’ten korumanın tek bir yolu kalmıştır artık. Silahını alan Çınar, Zümrüt’ü aramaya başlar. Toprak da Çınar’ı durdurmak için harekete geçer.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


FOX TV'de yeni sezon'da ekrana gelecek olan lale devri 118.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/lale-devri-118-bolum-fragmani.html

14 Haziran 2013 Cuma

Maskeli Süvari Filmi

Maskeli Süvari Konusu ve Fragmanı

Asıl adı John Reid olan Lone Ranger lakaplı bir kovboyun, Kızılderili ruhani yardımcısı Tonto ile haksızlıklara karşı verdiği mücadeleyi anlatan ünlü TV dizisinin sinema versiyonuyla beyaz perdeye aktarılıyor. Yapımcılığını Jerry Bruckheimer ve yönetmenliğini Gore Verbinski'nin yaptığı filmin baş rollerini ise Johnny Depp, Armie Hammer ve Tom Wilkinson paylaşıyor.


Sinemalar'da 5 Temmuz'da vizyona girecek olan maskeli süvari izle ile ilgili film konusu ve fragmanını okuyup, izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/maskeli-suvari.html

Arka Sokaklar 292.Bölüm 21 Haziran Cuma

Arka Sokaklar 292.Bölüm Özeti

Ekip, yanan bir gemide mahsur kalan mültecileri kurtarmak için alevlerin arasına dalıyor ve denizin ortasında can pazarı yaşanıyor. Çıkan bir çatışmada ağır yaralanan Zeynep ise ölüm kalım savaşı veriyor. Rıza Baba yeni odasına taşınmıştır. Ekip bu olaya çok bozuk olsa da, Rıza çok umursamaz. Fatma ve kızı Zehra Lübnanlı mültecilerdendir. Ülkelerine dönebilmek için son altınlarını bozdururlar. Oteline dönerken kapkaça uğrar ve altınlar gider. Kadın ne yapacağını bilememektedir. Otelci Süleyman’a derdini anlatmaya çalışır ancak, başaramaz. Patronları Kemal ve Hazar’a uçurur haberi. Eski Afgan askeri Yesrep, Fatma’ya destek olur. Yesrep, Kemal’i ikna edip tekneye alınmasını sağlamaya çalışır ama adam kesinlikle kabul etmez. Ve bunun üzerine otelde çatışma çıkar. Adamlar Fatma ve Yesrep’i otelde bırakır. Zehra’yı da alarak tüm mültecileri kamyona bindirip götürürler. Bu sırada ekip otele baskın yapar, Fatma’yı ve tüm mültecileri kurtarmak için Hazar’ların peşine düşerler. Hazar ve adamları tüm mültecileri bir kum kosterinin içine doldurur, benzin döküp yakmaya başlarlar. Gemi alev alırken Rıza Baba ve ekip, denizden gemiye ulaşmaya çalışırlar. Ünlü iş adamı Nevzat’ın oğlu Yener, yolda seyir halindeyken bir teyzeye çarpar ve korkarak kaçıp gider. Hemen avukat dayısını arar. Dayısı Tarık onu sakinleştirir ve adamlarını gönderip aldıracağını söyler. Yener yolda ıssız bir yere saklanıp beklemeye başlar. Bu sırada Ali ve Zeynep ile çatışmaya girerler. Tarık’ın gönderdiği araç Yener’i alıp giderken, Yener’in silahından çıkan kurşun Zeynep’e isabet eder.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Kanal D'de 21 Haziran'da ekrana gelecek olan arka sokaklar 292.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/arka-sokaklar-292-bolum-fragmani.html

Karagül 13.Bölüm Yeni Sezon

Karagül 13.Bölüm Özeti

Fırat’ın Ebru’ya gerçeği açıklayacağı noktada Melek’in konaktan kaçtığı öğrenilir. Silahını alıp evden çıkan Kendal her yerde Melek ve Recep’i aramaktadır. Ebru ve Fırat ise, Kendal bir zarar vermeden onları bulmak için çabalar. Özlem Kendal ve Narin’le ilgili şüphesini dayanamayıp Kadriye’ye açınca Kadriye delirir, Özlem’i dediğine pişman eder. Ada’nın okulda üzerine attığı iftirayla deliye dönen Baran, tanık olduğu bir konuşmayla sarsılır. Kızların Melek’in kaçmasına yardım ettiğini ve Ada’nın düşük yaptığını ve öğrenen Kendal deliye dönüp Ebru ve kızlarına saldırdığında, hiç ummadığı bir tepkiyle karşılaşır. Fırat’ın gerçekleri söylemesine engel olmak için her şeyi deneyen narin, onu durduramayacağını anladığında delice bir karar alır. Fırat konağa Ebru’ya gerçekleri anlatmak için geldiğinde konakta yaşanan gelişmeler, olayların seyrini değiştirir.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


FOX TV'de yeni sezon'da ekrana gelecek olan karagül 13.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/karagul-13-bolum-fragmani.html

Her Şey Yolunda Merkez 10.Bölüm 21 Haziran Cuma

Her Şey Yolunda Merkez 10.Bölüm Özeti

Sami Yavuz kendisini hiç beklemediği bir tehlikenin ortasında bulur. O durumdan kurtulmak hiç kolay olmayacaktır. Efe Selim, yakın arkadaşı Batu'yu Nermin'den hoşlanmadığına inandırmaya çalışmakta gel gelelim bunun aksi davranışlarda bulunan Nermin Selim'in inandırıcılığını baltalamaktadır. Peri'yle Selçuk'un arasında bir yakınlaşma olduğunu düşünen Yasemin Selçuk'a oldukça soğuk davranmaktadır. Bir şeyden haberi olmayan Selçuk bu duruma anlam veremez. Cem ve Serkan Teknisyen Şakir'in Sıdıka'yı etkilemesi için onu kıskandırması gerektiğine inandırır. Şakir orantısız kıskandırma çabalarından sonuç almayı ummaktadır. Diğer yandan Tetik Tekin ve Vandam Nuri arasında Seçil komser gerginliği yaşanmakta ve her ikisi de Seçil komseri etkilemek için birbiriyle yarışmaktadır. Vakıf Müdür'ün Sami Yavuz'un ayağını kaydırma planları tüm hızıyla devam etmektedir.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Show TV'de 21 Haziran'da ekrana gelecek olan her şey yolunda merkez 10.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/hersey-yolunda-merkez-10-bolum-fragmani.html

Muhteşem Yüzyıl 103.Bölüm Sezon Finali

Muhteşem Yüzyıl 103.Bölüm Özeti

Son bölümde yaşananlardan sonra Hürrem Sultan'ı kız kardeşi Hatice Sultan'ın kaçırdığını öğrenmesi ve Hatice Sultan'ın intahar etmesi ile hem ölüm hem ihanetle sarsılan Sultan Süleyman bunun etkisi ile sarsılır. 103.bölümde yıllar sonrasının canlandırılacağını tahmin ediyoruz ve Meryem Uzerli yerine artık Hürrem Sultan'ı canlandıracak olan Vahide Gördüm'ün yeni bölümde Hürrem Sultan olarak karşımıza çıkması muhtemel.
2.Fragman henüz yayınlanmadığı için, yayınlanana kadar kısa bir süreliğine 1. fragmanı izleyebilirsiniz.


Star TV'de 19 Haziran'da ekrana gelecek olan muhteşem yüzyıl 103.bölüm fragmanı izle yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/muhtesem-yuzyil-103-bolum-2-fragmani-izle.html

Tatar Ramazan 9.Bölüm 21 Haziran Cuma

Tatar Ramazan Dizi Özeti

Dizi, sıradan bir demirci iken efsaneye dönüşen, bozuk düzenle mücadele eden bir kahramanın hikâyesini ekrana getirecek. Özlenen oyuncu Bülent İnal, Tatar Ramazan rolü ile sevenleriyle buluşacak. Tatar Ramazan'ın adalet için verdiği mücadeleyi izlerken, mertliğin, cesaretin, onurun zulme başkaldırısına tanık olacaksınız.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


ATV'de 21 Haziran'da ekrana gelecek olan tatar ramazan 9.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/tatar-ramazan-9-bolum-fragmani.html

Taşıyıcı 2.Bölüm 21 Haziran Cuma

Taşıyıcı Dizi Konusu

Çok önemli bir şeyin hızlı ve güvenli bir şekilde doğru yere taşınmasını istiyorsanız emanet edeceğiniz kişi o olmalı! O, tek bir soru bile sormadan, her şeyi her yere taşıyabilir. Her yolda, her şehirde ve her ülkede araba kullanabilir, emanetinin ne olduğunu dahi bilmeden onun için savaşabilir ve ne pahasına olursa olsun paketi gitmesi gereken yere zamanında ulaştırabilir...
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


ATV'de 21 Haziran'da ekrana gelecek olan taşıyıcı 2.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/tasiyici-2-bolum-fragmani.html

13 Haziran 2013 Perşembe

Nizama Adanmış Ruhlar 32.Bölüm 18 Haziran Salı

Nizama Adanmış Ruhlar Ekip 1 32.Bölüm Özeti

Ekip 1’in nefeslerinizi tutarak izleyeceğiniz heyecan dolu 31. bölümünde; Babası Fuat Emir'le tanışan İlker'in aklı karışır ve bir hücre evine düzenlenen baskında timi iyi komuta edemediği için kayıplar yaşanır. Operasyon sonunda ise Carlos'un vurduğu teröristlerden birinin, Sena'nın kardeşi olduğu ortaya çıkar. Ailenin yanı sıra, en çok da Carlos perişan olur. Diğer yandan Fuat'la iş birliği yapan Feyza, Akif'i öldürmesini ister. Fuat'ın kaldığı çiftlik evini tespit eden istihbarat ise, timi oraya yönlendirir. Bu operasyon sonucunda artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


STV'de 18 Haziran'da ekrana gelecek olan nizama adanmış ruhlar 32.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/nizama-adanmis-ruhlar-32-bolum-fragmani.html

Salih Kuşu 6.Bölüm 20 Haziran Perşembe

Salih Kuşu 6.Bölüm Özeti

Dengir ve Cansu krizini atlattığını düşünen Bahtiyar'ın başı yine Dengir ile derttedir. Cansu'nun çantasındaki aşk mektubunu bulan Dengir, ipuçlarının izini sürer. Salih Bey ve Derin'in evlilik yıldönümü telaşı tüm ev halkını sarmıştır. Vesile her fırsatta kocasından şüphelense de Bahtiyar her durumda Vesile'yi düşünür ve gönlünü alacak bir yol bulur. Salih Bey'in çapkın babası Korkut, kafayı fena halde Vesile'ye takmıştır. Bahtiyar karısını korumak için bütün zorlukları göze alır. Salih Bey'in eve getirdiği hizmetli ekibinden bir an önce kurtulmak isteyen Kubilay ve Derin, bir plan yaparlar.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Show TV'de 20 Haziran'da ekrana gelecek olan salih kuşu 6.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/salih-kusu-6-bolum-fragmani.html

12 Haziran 2013 Çarşamba

Pis Yedili 70.Bölüm 19 Haziran Çarşamba

Pis Yedili 70.Bölüm Özeti

Edebiyat dersinden sınav vardır ve İkoncanlar sınava çalışmamıştır. Fakat Furkan'ın aklına gelen fikirle hem sınavdan hem de Pis Yedili'den kurtulacaklardır. Orço'nun ananesi ona çok eski bir kitap vermiştir. Orço kitabı okumak yerine sahafa götürüp satmak ister. Bu sırada kitabın içinden eski el yazmalı bir tapu çıkar. Fatih, Günçiçek'i arayıp görüşmek ister. Günçiçek, Pis Yedili'den gizli bir şekilde Fatih'le buluşur ve Fatih'in ananesine giderler. Ananenin evindeki yeğen, telefonundan çektiği Fatih ve Günçiçek fotoğrafını Face'e koyunca ortalık karışır.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Show TV'de 19 Haziran'da ekrana gelecek olan pis yedili 70.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/pis-yedili-70-bolum-fragmani.html

Merhamet 19.Bölüm 19 Haziran Çarşamba

Merhamet 19.Bölüm Özeti

Narin ve Şadiye, karşılarında duran ve elindeki silahını kafasına dayamış babalarını intihar etmekten vazgeçirmeye çalışıyorlar. Narin ve Şadiye’nin zor anları Narin ve Şadiye, karşılarında duran ve elindeki silahını kafasına dayamış babalarını intihar etmekten vazgeçirmeye çalışırlar. İkilinin bunu başarıp başaramayacağı merakla beklenirken, Necati’nin Hikmet’i kurşunladığı haberi gelir. Yoğun bakıma alınan Hikmet’in Fırat ve Sermet’e bıraktığı “barışın” vasiyeti, olayları daha da karıştırır. Şadiye’nin bebeği ne olacak? Dizinin geçmiş paralelinde ise Şadiye’yi zor günler bekler. Karnında bebeğiyle intihar eden Şadiye’ye Narin’in tepkisinin ne olacağı bilinmezken, aynı zamanda bebeğin akıbeti de merak konusu olur. Kardeşini bırakıp İstanbul’a gitmek ise Narin için oldukça zor bir durumdur. Narin’in İstanbul’a gidip gitmeyeceği, Şadiye’nin bebekten Narin’e bahsedip bahsetmeyeceği de cevap bekleyen sorular.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Kanal D'de 19 Haziran'da ekrana gelecek olan merhamet 19.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/merhamet-19-bolum-fragmani.html

Kuzey Güney 79.Bölüm 19 Haziran Çarşamba

Kuzey Güney 79.Bölüm Özeti

Güney’e kurulan tuzağa düşen Kuzey, cinayet şüphesiyle gözaltına alınıyor. Güney’e kurulan tuzağa düşen Kuzey, cinayet şüphesiyle gözaltına alınır. Kuzey’in, Sümer Tezkan’la olan eski husumeti, aleyhine olan en önemli durum olarak bir kez daha karşısına çıkar. Cemre’nin en büyük korkusu Kuzey’in kendini ifade edememesidir. Tam da nikah tarihi yaklaşırken, Kuzey’in başına gelen bu olay, Güney için bulunmaz bir fırsattır. Cemre’nin canını yakmak için onun korkularını besler. Kendisine oynanan oyunu çözmek yerine zamanını yine Cemre ve Kuzey’in arasını açmak için kullanır. Boşa harcanan her dakika gerçek katilin işine yaramaktadır. Cinayet mahallinde bulunan delil bir anda soruşturmanın seyrini değiştirir. İbre Güney’den yana döndüğünde, Kuzey yine kardeşinin arkasında durur. Güney’in ifadesi dikkatleri Sinanerler’in köşküne çeker. Ebru Sinaner korkunç gerçekle yüzleştiğinde Barış çoktan ortadan kaybolmuştur. Bu arada kendisinden haber alınamayan tek kişi Barış değildir. Cinayet yerinde bulunan delil hakkında bilgi verecek en önemli tanık Simay da kimsenin tahmin edemeyeceği bir yerde ölüm kalım savaşı vermektedir. Güney için işler giderek zorlaşırken, Kuzey onu kurtarmak için gözünü kırpmadan elini yine ateşe uzatır.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Kanal D'de 19 Haziran'da ekrana gelecek olan kuzey güney 79.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/kuzey-guney-79-bolum-fragmani.html

Muhteşem Yüzyıl 103.Bölüm 19 Haziran Çarşamba

Muhteşem Yüzyıl 103.Bölüm Özeti

Hürrem’i kim kaçırdı? Muhteşem Yüzyıl'da bu hafta kılıçlar çekiliyor! Hürrem’in kaybolduğunu öğrenen Süleyman’ın öfkesi yeri göğü inletiyor. Mihrimah bu hadiseden sultanları sorumlu tutarken, Mehmet Mustafa’yı suçluyor. İki kardeş arasındaki uçurum giderek derinleşiyor. Malkoçoğlu hanedanı tek tek sorguluyor. Rüstem ise Hürrem’in peşine düşüyor. Umutların tükendiği anda Malkoçoğlu Hürrem’e ulaşacak bir ipucu buluyor. Hürrem’i kaçıranın kim olduğu ortaya çıkıyor. Süleyman bir kez daha ihanetle ve ölümle sarsılıyor!
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Star TV TV'de 19 Haziran'da ekrana gelecek olan muhteşem yüzyıl 103.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/muhtesem-yuzyil-103-bolum-fragmani.html

11 Haziran 2013 Salı

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 120.Bölüm 18 Haziran Salı

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 120.Bölüm Özeti

Arif ile Cemile sonunda kavuşuyor. Arif ile Cemile sonunda kavuşurlar. Mete’nin planı işe yarar. Arif serbest, Tuğrul ise Mete’nin elindedir. Adamları, Tuğrul’u kurtarmak için harekete geçer. Ancak Soner, Arif ve Süleyman onlardan bir adım öndedirler. Carolin, İbo’yu bütün mal varlığını üzerine yapması için ikna eder. Polis tarafından aranan ikili, işlemlerin ardından yurtdışına kaçmak için bilet alırlar. Fakat Carolin’in başka hesapları vardır. İbo’nun nerede olduğunu öğrenen Mesude, onu yakalatmak için polise haber verir. Osman, dergiyi çıkartmak için hazırdır. Hakan’a da yazı yazması için teklifte bulunur. Önce ne hakkında yazacağını bilmeyen Hakan, o kadar güzel bir makale ve şiir yazar ki, başta Berrin olmak üzere herkes etkilenir. Hakan ile konuşmaya giden Berrin, onun Rüya ile birlikte Bursa’ya gittiğini öğrenir. Mete, Ayça’ya telefon eder, tüm bunlar bittiğinde yine birlikte olacaklarını söyler. Deniz’in ise Soner ve Bahar’a kardeşi ile ilgili büyük bir sürprizi vardır. Bu arada babasından izin alan Deniz, Kerem’i kahvaltıya davet eder. Mete, Tuğrul’un işini bitirmeden önce annesinden özür diletmek ister. Cemile’yi alıp, Tuğrul’u tuttuğu yere getirir. Ancak Tuğrul’un adamları Mete’nin onu nerede sakladığını anlamışlardır ve peşine düşerler. Soner, Süleyman ve Arif bütün tutsakları kurtarması için Mete’ye yardıma gelirler. Ancak silah sesleri ile ortalık bir anda karışır..


Kanal D'de 18 Haziran'da ekrana gelecek olan öyle bir geçer zaman ki 120.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/oyle-bir-gecer-zaman-ki-120-bolum-fragmani.html

Benim İçin Üzülme 33.Bölüm Yeni Sezon

Benim İçin Üzülme 33.Bölüm Özeti

Avcıoğlu ailesi tatlı bir düğün telaşı içerisinde, Uçurumdan atlayan Harun, kaçak durumuna düşer. Mustafa, Orhan'ın vurulmasını engellemeye çalışırken, Şahin ve Naz arasındaki ilişkiye tanık olan Bahar bir karar vermek zorundadır. Bu zorlu süreçte Bahar'ın destekçisi Sinan olacaktır.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


ATV'de 18 Haziran'da ekrana gelecek olan benim için üzülme 33.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/benim-icin-uzulme-33-bolum-fragmani.html

Bir Aşk Hikayesi 12.Bölüm 18 Haziran Salı

Bir Aşk Hikayesi 12.Bölüm Özeti

Son bakışta aşkta muhteşem teklif. Korkut Ali, kendi mucizesini arayan bir adam. Ceylansa kendinden önce hep başkalarını düşünen naif bir kadın… İmkansızlıkların uzaklaştırdığı bu iki aşık her seferinde tekrar yan yana gelecek ve birbirilerinden asla vazgeçmeyeceklerdir. Ceylan, Tolga üzülmesin diye uğraşırken Korkut’un karşısına da uğruna ölümü göze aldığı kadın çıkar. Tüm bunlar olurken Korkut hakkındaki tüm gerçekleri Ceylan’a itiraf eder. Ceylansa sevdiği adamın elini ne olursa olsun bırakmayacaktır. Diğer tarafta Tolga Ceylan’ı kaybetmemek için büyük bir adım atar ve onunla evlenmek istediğini söyler. Şimdi zaman aşkların sınanma zamanıdır…
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


FOX TV'de 18 Haziran'da ekrana gelecek olan bir aşk hikayesi 12.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/bir-ask-hikayesi-12-bolum-fragmani.html

Teen Wolf 3.Sezon 3.Bölüm Fragmanı

Teen Wolf 3.Sezon 3.Bölüm Fragmanı yayınlandı, sitemizden izleyebilirsiniz.

10 Haziran 2013 Pazartesi

World War Z Filmi

World War Z Konusu ve Fragmanı

Gerry Lane iki kızı ve sevgili eşiyle mutlu bir hayat sürdüren bir aile babasıdır. Bir gün arabaları trafikte sıkıştığında her zamankinden farklı olarak yolunda gitmeyen bir şeylerin olduğunu fark ederler. Tehlike hızla yaklaşmaktadır... Ailesini güvenli bir bölgeye yerleştiren Gerry, ikiye ayrılan dünyayı kurtarmak için zamana karşı yarışacaktır..


Sinemalar'da 21 Haziran'da vizyona girecek olan world war z izle ile ilgili film konusu ve fragmanını okuyup, izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/world-war-z.html

The Hangover 3: Felekten Bir Gece

The Hangover 3: Felekten Bir Gece Konusu ve Fragmanı

Bu sefer düğün yok. Bekarlığa veda partisi yok. Ters gidebilecek ne olabilir ki? Ancak Kurt Sürüsü yollara düştüğünde tüm bahisler kapanır.


Sinemalar'da 31 Mayıs'da vizyona giren hangover 3 izle ile ilgili film konusu ve fragmanını okuyup, izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/hangover-3-felekten-bir-gece.html

Leyla ile Mecnun 103.Bölüm 17 Haziran Pazartesi

Leyla ile Mecnun 103.Bölüm Özeti

Gelecek kaygısına düşen Leyla Mecnun'un da biraz geleceğini düşünmesi gerektiğini söyler. İskender markette alışveriş yaparken bir kadınla tanışır. Nisan yaralı halde Suna'nın yanına gelir ve olanları anlatır. Yavuz ise kara kara evlilik masraflarını nasıl karşılayacağını düşünmektedir. İsmail bir fal kafede çalışmaya başlar. Falcının geleceğe dair söyledikleri, Kireçburnu Çakallarını endişelendirmeye başlar. Mecnun sürekli kahve içip fal baktırmaya başlar. Fakat falında bir türlü istediği gibi bir gelecek çıkmaz. Bunun üzerine Mecnun geleceğe gidip neler olacağını görmeyi kafasına koyar.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


TRT 1'de 17 Haziran'da ekrana gelecek olan leyla ile mecnun 103.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: ttp://#/leyla-ile-mecnun-103-bolum-fragmani.html

Bir Aşk Hikayesi 11.Bölüm Fragmanı 11 Haziran Salı

Bir Aşk Hikayesi 11.Bölüm Özeti

Son bakışta aşkta muhteşem teklif. Korkut Ali, kendi mucizesini arayan bir adam. Ceylansa kendinden önce hep başkalarını düşünen naif bir kadın… İmkansızlıkların uzaklaştırdığı bu iki aşık her seferinde tekrar yan yana gelecek ve birbirilerinden asla vazgeçmeyeceklerdir. Ceylan, Tolga üzülmesin diye uğraşırken Korkut’un karşısına da uğruna ölümü göze aldığı kadın çıkar. Tüm bunlar olurken Korkut hakkındaki tüm gerçekleri Ceylan’a itiraf eder. Ceylansa sevdiği adamın elini ne olursa olsun bırakmayacaktır. Diğer tarafta Tolga Ceylan’ı kaybetmemek için büyük bir adım atar ve onunla evlenmek istediğini söyler. Şimdi zaman aşkların sınanma zamanıdır…


FOX TV'de 11 Haziran'da ekrana gelecek olan bir aşk hikayesi 11.bölüm fragmanı izle yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/bir-ask-hikayesi-11-bolum-2-fragmani-izle.html

Beni Böyle Sev 19.Bölüm 17 Haziran Pazartesi

Beni Böyle Sev 19.Bölüm Özeti

Ayşem ve Ömer, Nadide’nin ansızın çıkıp gelmesinin şokunu yaşamaktadırlar. Nadide, Ömer’in Ayşem ile evlenmesinden dolayı Reha’nın sürekli kendisini suçladığını söyler. Ömer annesinin durumuna üzülmekte, Ayşem ise olanlardan kendini sorumlu tutmaktadır. Üstelik ne yapsa Nadide’ye yaranamamaktadır. Reha sinsi planlarının tıkır tıkır işlemesinden gayet memnundur. Eda ise Nail’i tanımaya başlayıp Ayşem ile diyaloglarına şahit oldukça, içten içe, bu aileye karşı nefret etmenin yersiz olduğu duygusuna kapılmaktadır. Seda, Fahriye ile Reyhan’ın yanına yerleşmiştir. Ancak Ayşem’in daha önce kaldığı odada kalmaktan pek hoşnut değildir. Öte yandan ablasından kalan şirketteki problemler Seda’nın boyunu aşmaya başlamıştır. Tam bu sırada Furkan imdadına yetişir ve beraber çalışmaya karar verirler. Bu arada Seda garip bir olay yaşar; cüzdanından bir miktar para kaybolur. Furkan’a olan ilgisini saklamaya çalışan Fahriye, onun gözünün Seda’da olduğunun farkında ve çaresizlik içinde kıvranmaktadır. Nezih ve Reyhan ilk buluşmalarını yaşarlar. Ne yazık ki romantik başlayan buluşmada aksilikler iki gencin yakasını bırakmaz. Reyhan her şeye rağmen mutludur; yanında Nezih varken gerisi hiç önemli değildir. Nadide, Ömer’in yanında Ayşem’e iyi davranmakta fakat Ömer yokken zavallı kıza kök söktürmektedir. Ayşem giderek bunalmaya başlamıştır, yine de sesini çıkarmaz, saygıda kusur etmemeye özen gösterir. Ömer biricik annesinin üzülmesine daha fazla dayanamaz ve babasıyla konuşmaya karar verir.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


TRT 1'de 17 Haziran'da ekrana gelecek olan beni böyle sev 19.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/beni-boyle-sev-19-bolum-fragmani.html

Karadayı 36.Bölüm 17 Haziran Pazartesi

Karadayı 36.Bölüm Özeti

Yeni bölüm fragmanında Ayten ve Necdet arasında geçen anlar olay olacak. Necdet Ayten'e Turgut'un tecavüz ettiğini öğrenecek mi? Eğer öğrenirse Turgut'u ele verecek mi? TURGUT'UN ZAMANI DOLUYOR Mahir Kara'nın öz annesi Turgut'un sikah kaçakçılarıyla iş birliği içinde olduğunu öğreniyor. Şimdi Turgut onlara ne yapacak? Evi yaktıracak ve her şeyden kurtulabilecek mi?
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


ATV'de 17 Haziran'da ekrana gelecek olan karadayı 36.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/karadayi-36-bolum-fragmani.html

9 Haziran 2013 Pazar

Muhteşem Yüzyıl 102.Bölüm Fragmanı 12 Haziran

Muhteşem Yüzyıl 102.Bölüm Özeti

Muhteşem Yüzyıl'da bu hafta isyan bayrakları çekiliyor! Süleyman Mustafa’yı payitahta çağırıyor ve hakkında ağır bir karar veriyor! Mustafa hüsrana uğrarken, Mehmet için taht yolu açılıyor. İki kardeş arasındaki ipler geriliyor.


Star TV'de 12 Haziran'da ekrana gelecek olan muhteşem yüzyıl 102.bölüm fragmanı izle yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/muhtesem-yuzyil-102-bolum-2-fragmani-izle.html

Aşk Emek İster 9.Bölüm 16 Haziran Pazar

Aşk Emek İster 9.Bölüm Özeti

Demir, Derya ve Kerem'in ayarladığı sürpriz buluşmada Deniz ile bir araya geleceğini öğrenince şok olur! Deniz'e yakalanmamak için aklına gelen çılgın fikri uygular. Berna Celal'in mirasına konmanın ve Leyla'yı akıl hastanesine kapatmanın planlarını yapmaktadır. Celal ise Berna'nın kendisini aldattığından ve planlarından habersiz Hikmet'in haberi olmadan fabrikadan kar elde etmenin peşindedir. Demir, Sami ve Celal'in gizli saklı yürüttükleri plana şahit olur ve bu işin peşine düşmeye karar verir. Deniz ve arkadaşları Neşe için sürpriz doğum günü kutlamasını yapmak üzere Leyla ile kafesi için anlaşırlar. Demir buna engel olmak istese de başaramaz. Demir bir yandan kendisini takip eden gizemli kişi ya da kişileri bulmaya çalışırken, oyunun sonuna geldiğini düşünür ve Deniz'e sırrını itiraf etmeye karar verir!
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Show TV'de 16 Haziran'da ekrana gelecek olan aşk emek ister 9.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/ask-emek-ister-9-bolum-fragmani.html

8 Haziran 2013 Cumartesi

Şefkat Tepe 115.Bölüm 15 Haziran Cumartesi

Şefkat Tepe 115.Bölüm Özeti

KİT'in başına geçmek isteyen Şahin, yaptığı entrikalarla kendisine rakip olabilecek herkesi öldürtür. Sungurlar ise yaptıkları operasyonla Naza'nın oğlu Volkan'ı kurtarsa da, Aslı'yı rehin alan örgütün takas teklifine boyun eğmek zorunda kalır. Diğer yanda Savama'nın kadın ajanları, hükümetin kilit noktalarında görev yapan bürokratlara şantaj yaparak onları amaçları doğrultusunda kullanır. Savcılıktan kaçan Naza'yı ise bir sürpriz beklemektedir; Naza bundan sonra Şahin'le çalışacaktır.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Samanyolu TV'de 15 Haziran'da ekrana gelecek olan şefkat tepe 115.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/sefkat-tepe-115-bolum-fragmani.html

Lale Devri 117.Bölüm 15 Haziran Cumartesi

Lale Devri 117.Bölüm Özeti

Toprak’ın kendinin vuranın bir adam olduğunu söylemesi herkesi şoke etmiştir. Toprak, Çınar’ı beladan uzak tuttuğunu düşünerek biraz teselli bulurken, Çınar’ın da ona acı bir haberi olacaktır. Bebeğini kaybettiğini öğrenen Toprak perişan olur! Toprak’ın verdiği ifadeyi öğrenen Zümrüt, yeni bir plan yapmak için harekete geçer. Tarık’la suçu başkasına atmak için kolları sıvarlar. Necip’in davranışlarından şüphelenen İkbal, onu yakın takibe alır. Etrafındaki çemberin daraldığını fark etmeyen Necip’i, evde de kötü bir sürpriz beklemektedir. Aleyhindeki kanıtlar çoğalırken Necip, bu olan bitene bir anlam veremeyecektir! Çınar’la yüzleşen İkbal, Çınar’ı Necip konusunda uyarır. Ancak Çınar, Necip’in suçlu olduğuna kesinlikle inanmaz! Ne var ki Necip’in karakolda söyledikleri Çınar’ın dünyasını alt üst edecektir Toprak ise Necip’i kurtarmak için harekete geçer. Ancak zaman daralmaktadır!
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


FOX TV'de 15 Haziran'da ekrana gelecek olan lale devri 117.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/lale-devri-117-bolum-fragmani-15-haziran-cumartesi.html

7 Haziran 2013 Cuma

Arka Sokaklar 291.Bölüm 14 Haziran Cuma

Arka Sokaklar 291.Bölüm Özeti

Ekip, Doruk’u köşeyi sıkıştırmaya başarıyor. Ancak bu sırada Doruk, Serdar Müdür’ü rehin alıyor. Doruk’un intihar ettiği düşünülürken, cesedin ikiz kardeşinin çıkması üzerine ekip, tatsız zamanlar geçiririr. Tüm ekip seferber olmuş Doruk’u aramakta, bu seri cinayete bir son vermeye çalışmaktadır. Serdar Müdür, yersiz bir basın açıklaması yapar. Bu açıklamayı da Doruk, TV’den izler ve diş biler. Bir kadın cesedi daha bulunur. Ceset, Asu’ya aittir. Haberleri tesadüfen izleyen Canay, arkadaşı Asu’nun cesedinin bulunduğunu duyunca hemen Mesut’u arar ve yardımcı olmak ister. Canay’dan aldıkları bilgiyle Asu’nun kız arkadaşı Yosun’a ulaşmaya çalışırlar. Yosun, Doruk ile bir aradadır. Ekip Doruk’u köşeye sıkıştırır. Ancak Serdar’ı rehin alır ve silahı başına dayar. Hiç şakası ve acıması yoktur. Suat ve Nazike, komşuları Şadıman teyzelere giderler. Şadıman teyzenin büyük kızı Nesrin’in kocasını ülke dışında çalıştığı bilinir. Suat’lar oturup sohbet ederken Nesrin’lerin kapıya polis dayanır. Mahkemenin tahliye emri vardır ve evi boşaltmak zorundadırla . Ancak kadınların böyle bir niyetleri yoktur. Şadıman ve iki kızı ellerine silahları alıp polisle çatışmaya girerler. Suat’lar da rehin kalır. Suat, Hüsnü’ye ulaşmaya çalışır ancak telefonunu açmaz. Bu sırada ekip bir olaya destek vermeye gitmektedir. Gittikleri olayda Suat ve Nazike’yi içerde görünce Hüsnü delirir.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Kanal D'de 14 Haziran'da ekrana gelecek olan arka sokaklar 291.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/arka-sokaklar-291-bolum-fragmani.html

Her Şey Yolunda Merkez 9.Bölüm 14 Haziran Cuma

Her Şey Yolunda Merkez 9.Bölüm Özeti

Sami Yavuz Kürşat’ın adamları tarafından kendisine ve ailesine yapılan tacizler sonucu kendi bireysel yöntemlerini kullanmaya karar vermiştir. Öte yandan Vakıf; Sami Yavuz’un okulda olmaması sebebiyle okulda yapılacak teftişten kendisinin sorumlu olacağını öğrenmiştir. Sami Yavuz’un zor durumda kalmasını sağlamak için Şakir’e özenle hazırlattığı tuzaklardan bir an önce kurtulması gerekmektedir. Birinci ve ikinci sınıflar arasında ki rekabet, okulun havuzunda işlenecek olan ilk yardım dersine de taşınır.. Mikser Batu Nermin’i etkilemeye uğraşsa da, Süslü Nermin’in gözü Efe Selim’den başkasını görmemektedir. Diğer yandan Selçuk’un Peri ile sevgili olduğunu sanan Yasemin, Selçuk’un anlam verememesine rağmen soğuk tavrını sürdürmektedir. Tetik Tekinin derse K-9 köpeği ile gelmesi sonucu ortaya ilginç görüntüler çıkar. Seçil Komsere hava atmak isteyen Vandam Nuri’nin başına gene olmadık işler gelir. Bu arada Serap Müdür’ün annesi Nilgün Hanım, Sami Yavuz’la kızını daha yakınlaştırmak için hayli kurnazca bir yola başvurur.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Show TV'de 14 Haziran'da ekrana gelecek olan her şey yolunda merkez 9.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/hersey-yolunda-merkez-9-bolum-fragmani.html

Karagül 12.Bölüm 14 Haziran Cuma

Karagül 12.Bölüm Özeti

Narin’in çocuk sahibi olmak için tedavi gördüğünü öğrenen Fırat, bu gerçeğin neden kendisinden saklandığını anlayamaz. Kendal Melek’e onu başkasıyla evlendireceğini söyleyince Melek sinir krizi geçirir, ortalığı dağıtıp Recep’i arar. Kendal’ın da müdahalesiyle konakta zor anlar yaşanır. Hesap sormak için doktora giden Narin, hemşireden Ada’nın düşük yaptığını öğrenir. Baran’la ilgili sırrın açığa çıkmasından endişe duyarak, bunu saklayan Kadriye’ye hesap sorar. Duyduklarının peşine düşen Özlem Emine’nin ağzını arayarak ilginç bilgilere ulaşır. Okulda öğretmenin yaptığı münazarada konuşup bütün sınıfı kendine hayran bırakan Baran özellikle Ada’yı şaşırtır. Konaktan kaçabilmek için yardıma ihtiyacı olan Melek’e, yardım hiç beklenmediği bir yerden gelir. Ebru’dan çocuğunun ölüm tarihini öğrenen Fırat, Özlem’in kendisine anlattıklarıyla şüpheye düşer. Bu şüpheyle eski fotoğrafları karıştırırken beklenmedik bir gerçekle karşılaşan Fırat soluğu konakta alır.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


FOX TV'de 14 Haziran'da ekrana gelecek olan karagül 12.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/karagul-12-bolum-fragmani.html

Bir Aşk Hikayesi 11.Bölüm 11 Haziran Salı

Bir Aşk Hikayesi 11.Bölüm Özeti

Son bakışta aşkta muhteşem teklif. Korkut Ali, kendi mucizesini arayan bir adam. Ceylansa kendinden önce hep başkalarını düşünen naif bir kadın… İmkansızlıkların uzaklaştırdığı bu iki aşık her seferinde tekrar yan yana gelecek ve birbirilerinden asla vazgeçmeyeceklerdir. Ceylan, Tolga üzülmesin diye uğraşırken Korkut’un karşısına da uğruna ölümü göze aldığı kadın çıkar. Tüm bunlar olurken Korkut hakkındaki tüm gerçekleri Ceylan’a itiraf eder. Ceylansa sevdiği adamın elini ne olursa olsun bırakmayacaktır. Diğer tarafta Tolga Ceylan’ı kaybetmemek için büyük bir adım atar ve onunla evlenmek istediğini söyler. Şimdi zaman aşkların sınanma zamanıdır…
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


FOX TV'de 11 Haziran'da ekrana gelecek olan bir aşk hikayesi 11.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/bir-ask-hikayesi-11-bolum-fragmani.html

Tatar Ramazan 8.Bölüm 14 Haziran Cuma

Tatar Ramazan 8.Bölüm Özeti

Ramazan, Süreyya'ya veda etmek için geldiği Şehir Kulübü'nde kendini bir kapanın içinde bulur. Bu kapanın bir yanında Jandarma Komutanı, diğer yanında Ekrem Öztürk ve adamları vardır. Ayşe, onu bu cehennemden son anda kurtarır. Ekrem deliye döner. Süreyya'yı sürükleyerek eski değirmene götürür. Elinde bir çakmak, cebinde Ramazan'ın Süreyya'ya yazdığı aşk mektupları vardır. Yakmak istediği sadece o değirmen değil Süreyya ve Ramazan'ın mazisidir aslında... Çavuş, Ramazan'a acı çektirmek için teker teker bütün sevdiklerini yok etmeye ant içmiştir. İlk hedef Kirmastılı'dır. Çavuş namaz kılarken Kirmastılı'yı hunharca sırtından bıçaklar. Yanan değirmenin külleri gözyaşlarına karışmışken Süreyya içi kan ağlayarak Şehir Kulübü'ne geri döner. Ekrem'den hesap soracaktır. Ovacık'ın tüm ileri gelenlerinin arasında kızılca kıyamet kopar. Süreyya herkesin ortasında Ekrem'den boşanacağını haykırır. Ekrem çareyi Süreyya'yı hastaneye kapatmakta bulur. Kirmastılı'nın vurulduğunu duyan Ramazan öfkeden delirir.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


ATV'de 14 Haziran'da ekrana gelecek olan tatar ramazan 8.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/tatar-ramazan-8-bolum-fragmani.html

6 Haziran 2013 Perşembe

İntikam 23.Bölüm Yeni Sezon

İntikam 23.Bölüm Yeni Sezon Özeti

Yağmur, Hakan’ı kurtarmak için Ağabey’in şartlarını kabul eder. Silahsız bir şekilde buluşma noktasına gider. Rüzgar’ın ise aklı karmakarışıktır. Yağmur’un Emre ile evlenmekten vazgeçeceğine inanmak ister. Düğün hazırlıklarını yapan Aslı ise, Emre’ye Yağmur ile Rüzgar’ı öpüşürken gördüğünü bir an önce söyleyebilmek için fırsat kollar. Şahika, Haldun’u bitirmek ve geçmişte yaptığı hatanın vicdani yükünü hafifletmek için onun aleyhine şahitlik yapmaya kararlıdır. Üstelik Haldun’un evinden aldığı tüm kanıtlar da elindedir. Cemre ile Barış arasında gerginlik devam ederken, genç kızın yanlış kararı aralarının iyice açılmasına neden olur. CD’yi Şahika’dan geri almaya çalışan Haldun, araya Emre’yi sokar. Emre, annesini kararından vazgeçirmeye çalışır. Ancak eve giren birisi CD’yi çoktan almıştır. Şahika bunun için tüm evdekileri, hatta geceyi Emre ile orada geçiren Yağmur’u da suçlar. Aslı’dan gerçekleri öğrenen Emre ise deliye döner. Yağmur, Ağabey’i etkisiz hale getirip, kanıtları da Ankara’ya gönderdikten sonra Rüzgar’a gidip tüm gerçeği anlatmaya karar verir. Ancak hem onu hem de Rüzgar’ı büyük bir sürpriz beklemektedir. Haldun ise Şahika’yı Ankara’ya giden uçağa binmemesi için uyarır. Ancak Şahika kararlıdır ve o uçağa biner.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


intikam 23.bölüm fragmanı Bu seneki intikam son bölüm ü olan 22.bölümü ile ekranlara veda edecek olan intikam sezon finali izle ..Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, yeni sezonda Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak İntikam 23. bölümünde olacak…

Kaynak: http://#/intikam-23-bolum-fragmani.html

Kurtlar Vadisi Pusu 196.Bölüm Yeni Sezon

Kurtlar Vadisi Pusu 196.Bölüm Yeni Sezon Özeti

Araz’ı kaybeden Poyraz, Polat Alemdar’dan intikamını nasıl alacak? Faruk Bey’in ölümü İhtiyarlar Heyeti’nin sonunu mu getirecek? Polat Alemdar Adil Bey’den aldığı emanetle ne yapacak? Polat Alemdar, Soy Kitabı’na Tapınakçılar’dan önce ulaşabilecek mi? Cahit yaşayacak mı? Elif babasına kavuşabilecek mi? Polat Alemdar’ın son isteği “ölmek” mi? Akif bu görevi yerine getirecek mi?
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


kurtlar vadisi pusu 196.bölüm fragmanı Bu seneki kurtlar vadisi pusu son bölüm ü olan 196.bölümü ile ekranlara veda edecek olan kurtlar vadisi pusu sezon finali izle ..Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, yeni sezonda Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu 196. bölümünde olacak…

Kaynak: http://#/kurtlar-vadisi-pusu-196-bolum-fragmani.html

5 Haziran 2013 Çarşamba

Teen Wolf 3.Sezon 2.Bölüm Fragmanı

Teen Wolf 3.Sezon 2.Bölüm Fragmanı yayınlandı, sitemizden izleyebilirsiniz.

Benim İçin Üzülme 32.Bölüm 11 Haziran Salı

Benim İçin Üzülme Dizi Özeti

Birbirinden farklı hikayeleri, güçlü ve renkli karakterleriyle, apayrı coğrafyalarda, farklı dillerde anlatan; İstanbul' dan Batum' a, Kars' tan Artvin Hopa' ya kadar uzanan bir aşk masalı"BENİM İÇİN ÜZÜLME" yüreğinize dokunacak. Karadeniz' in iki köklü ailesinin oğulları kankardeşler Niyazi ve Harun, babasıyla birlikte Karadeniz'e mevsimlik işçi olarak gelmiş olan dünyalar güzeli doğulu kız, Buke' ye aşık olurlar... Bu aşk, iki aileyi de sonu gelmez acılara sürükleyecek, geri dönülmez bir çatışmanın fitilini ateşleyecektir.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


ATV'de 11 Haziran'da ekrana gelecek olan benim için üzülme 32.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/benim-icin-uzulme-32-bolum-fragmani.html

Kuzey Güney 78.Bölüm 12 Haziran Çarşamba

Kuzey Güney 78.Bölüm Özeti

Kuzey önünde iki yol buluyor: Biri karanlık, diğeri aydınlık. Güney’in telefonuna gelen mesaj ise, Kuzey’in seçeceği yolu belirliyor. Kuzey kardeşine yardım etmek için Sümer’in evine gittiğinde, tahmin edemeyeceği bir belanın içine adım atmış olur. Evde saklanan katil, elindeki kanı başka birine bulaştırmak için planını yapar. Cemre’nin hep korktuğu kara bulutlar çevrelerinde toplanmaktadır. Güney konusunda Kuzey’in gözlerini açmaya çalışan Şeref, bu sefer farklı bir yol dener. Ancak sonuç istediği gibi olmaz. Kuzey, Şeref’ten uzaklaştıkça, Güney’in işi kolaylaşır. Kuzey’in kanatları altında olduğunu fark eden Güney, kardeşini içeriden yıkacaktır. Cemre, Kuzey’in öğrendiğinde çok kızacağını bildiği halde, hayatının konuşmasını yapmak için Güney’le gizlice buluşur. Cemre’nin her sözü Güney’i bıçak gibi keserken, öfkesini biler. Kuzey’le Cemre ne pahasına olursa olsun evlenmemelidir. Cemre, Güney’i engellemenin tek yolunu bulur. Planına Kuzey’i ikna etmek için, ona cezbedici bir teklif yapar. Kuzey aklında Cemre’nin teklifi eve geldiğinde, önünde iki yol bulacaktır: Biri karanlık, diğeri aydınlıktır. Güney’in telefonuna gelen mesaj, Kuzey’in seçeceği yolu belirler..
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Kanal D'de 12 Haziran'da ekrana gelecek olan kuzey güney 78.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/kuzey-guney-78-bolum-fragmani.html

Merhamet 18.Bölüm 12 Haziran Çarşamba

Merhamet 18.Bölüm Özeti

Sermet’le kardeş olduklarını öğrenen Fırat şok oluyor. Ve bu bölümde, Fırat ve Sermet’in nasıl kardeş olduğu anlatılıyor. "Böyle bir gerçek var, birader” Necati’nin söyledikleriyle Sermet’le kardeş olduğunu öğrenen Fırat, elinde silahla şok içinde kalır. Üstelik Sermet’in bu gerçeği ve Hikmet’in onun babası olduğunu bilmesi, Fırat’ı daha da çileden çıkarır. Merhamet’in bu bölümünde Fırat ve Sermet’in nasıl kardeş olduğu anlatılıyor. Narin’in en zor günü Öte yandan dizinin “geçmiş” bölümünde Narin, ÖSS sınavına girmeye çalışmaktadır. Hafize Hanım’ın kavga gürültü sınava getirdiği Narin, son dakikada sınava girmeyi başarır. Narin’in bu sınavı geçip geçemeyeceği ise merakla beklenmektedir.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Kanal D'de 12 Haziran'da ekrana gelecek olan merhamet 18.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/merhamet-18-bolum-fragmani.html