26 Mayıs 2013 Pazar

Ali Ayşeyi Seviyor 18.Bölüm 2 Haziran Pazar

Ali Ayşeyi Seviyor 18.Bölüm Özeti

Ayten , Bekir’i karşına alıp konuşur ve Angela’nın kim olduğunu öğrenmeye çalışır. Bekir tam anlamıyla köşeye sıkışmıştır. Bekir’i bu çaresizlikten eve gelen bir telefon kurtarır. Ayten bir süre önce Ayşe’yi evlendirmek için “Su Gibi” isimli evlilik programını aramıştır. Ayşe programa davet edilmiştir ve Ayten kızını programa gönderip evlendirmek konusunda son derece kararlıdır. Ayşe gitmemek için dirense de Ayten’in baskısına daha fazla dayanamaz ve soluğu “Su Gibi” de alır. Ayşe’nin evlilik programına katılacağını öğrenen Ali’yi bir telaş alır. Ali, Ayşe’yi başkasına kaptırmamak için bir plan hazırlar. Herkes Ayşe’nin taliplerini görmek için televizyonlarının karşına kurulur fakat Su Gibi’ye Ayşe haricinde öyle isimler katılır ki Ayten dahil herkesin dudakları uçuklar.

Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


TRT 1'de 1 Haziran'da ekrana gelecek olan ali ayşeyi seviyor 18.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://#/ali-ayseyi-seviyor-18-bolum-fragmani.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder